• Informacje na temat:

  m jak miłość co bedzie z markiem

Artykuły na temat: m jak miłość co bedzie z markiem
 • "M jak miłość": Niepokoje Marka

  ...... Marek pokiwa głową, jakby nie bardzo wierzył w to, co słyszy.

 • Poznaj Marka Piekarczyka i wygraj udział w minikoncercie

  10 osób może wygrać udział ekskluzywnym minikoncercie Marka Piekarczyka. Konkurs związany jest z promocją autobiograficznej książki "Zwierzenia kontestatora".

 • "M jak miłość": Donos na Marka

  W 1393. odcinku firma Mostowiaka będzie miała poważne problemy.

 • Przyjdź na spotkanie i poznaj Marka Piekarczyka!

  Wokalista legendarnego TSA spotka się ze swoimi fanami w Krakowie i Warszawie. Okazją ku temu jest autobiografia "Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora" napisana razem z dziennikarzem muzycznym Leszkiem Gnoińskim.

 • "M jak miłość": Marek bankrutem?

  ...poszukać nowego kontrahenta. - Nie mamy na to czasu, musimy jak najszybciej ruszyć z produkcją - stwierdzi Marek i doda, że w przeciwnym wypadku po prostu splajtują. - Będziemy spłacać długi do końca...

 • "M jak miłość": Prawda wyjdzie na jaw

  Marek wreszcie dowie się, co robi w Stanach jego ukochana Ewa, Madzia poprosi Pawła, by został ojcem jej dziecka, a Piotrek będzie miał poważne kłopoty w pracy przez zakochanego w Monice teścia! Oto co nas czeka w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Marek zatrudni Bartka w swojej firmie!

  W 1388. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek 9 października o godzinie 20.55) kierownik budowy, na której Bartek dostał posadę stróża, poinformuje Lisieckiego, że - niestety - nie może go(...) w spokoju Ulę i na zawsze wyjechał z Grabiny. - Ale ma na mnie jazdę... Już myślałem, że jakoś to przebolał, że Ula i ja jesteśmy razem. Dla niego jestem nikim - pożali się Andrzejkowi (Tomasz...

 • "M jak miłość": Agnieszka spędzi noc z Tomkiem!

  Fanów serialu "M jak miłość" czekają wielkie emocje. Zaraz po tym, jak Agnieszka (Magdalena Walach) porzuci przed ołtarzem swojego narzeczonego Roberta (Marek Szkoda), pojedzie do mieszkania Tomka (Andrzej Młynarczyk) i padnie ukochanemu w ramiona.

 • "M jak miłość": Marek Mostowiak znika tylko na chwilę?

  Kuszewski zdradza, że odcinki serialu realizowane są z dużym wyprzedzeniem. Postać Mostowiaka będzie obecna na ekranach do listopada. Jak zakończy się jego wątek? - Na początku lipca będę miał(...) powróci do "Emki": - Scenarzyści chcą na wszelki wypadek zostawić tej postaci jakąś furtkę i możliwość powrotu. Nie planuję z niej korzystać, ale życie jest nieprzewidywalne. To interesujące...

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

Zdjęcia na temat: m jak miłość co bedzie z markiem
Wideo na temat: m jak miłość co bedzie z markiem
 • Wszystkie oblicza Marka Mostowiaka z ''M jak Miłość''

  Kacper Kuszewski, który w serialu ''M jak Miłość'' wcielił się w postać Marka Mostowiaka jest człowiekiem uwielbiającym zabawę ze swoim wizerunkiem. Zobaczcie wszystkie oblicza aktora!

 • „M jak miłość”: W czasie ślubu Marek…

  Zobaczmy jak wyglądała realizacja wesela Marka i Ewy. Rodzina Marka wywierała na nim silną presję, by urządził piękne wesele dla Ewy. W codziennym życiu Marek może nie jest bardzo romantyczny, ale w czasie wesela ujawni swoje romantyczne oblicze.

 • "M jak miłość": Odcinek 1373.

  wyznaje Marii, że jest w niej zakochany. Kisielowa po tym, jak wróżka przepowiedziała jej nową miłość, zaczyna zerkać na Kolędę. Mateusz nadal wzdycha do Justyny i robi się zazdrosny o przyjaźń dziewczyny z Markiem. W końcu wysyła do Ewy anonimowy list, w którym sugeruje, że Mostowiaka i Górską może łączyć romans.

Dyskusje na temat: m jak miłość co bedzie z markiem