• Informacje na temat:

  m jak miłość co się stanie z markiem

Artykuły na temat: m jak miłość co się stanie z markiem
 • "M jak miłość": Czy Anna powie Markowi, że Ewa jest umierająca?

  Ewa samotnie walczy z chorobą i wciąż unika szczerej rozmowy z Markiem... Jednak Mostowiak i tak wyczuwa, że narzeczona ma problemy.

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • "M jak miłość": Marek bankrutem?

  To pytanie nie będzie dawać spokoju współwłaścicielom przetwórni. - Dlaczego wycofał się tuż przed rozpoczęciem produkcji? - zapyta Paweł i uzna, że być może stoi za tym Bogusz (Wojciech Asiński), który odgrażał się, że nie daruje Markowi tego, co Antek (Kuba Jankiewicz) i Mateusz (Krystian Domagała) zrobili jego synowi. - Zostaniemy na lodzie - załamie się Zduński, po czym zaproponuje, by...

 • Kacper Kuszewski: Z Markiem nigdy nie jest nudno

  Znamy go przede wszystkim z serialu "M jak miłość". Ale to nie jedyne zajęcie Kacpra Kuszewskiego - z Teatrem Pieśń Kozła podbija Europę, szykuje autorski recital, a także komentuje rzeczywistość w "Świat się kręci".

 • "M jak miłość": Dziecko zostaje u Mostowiaków?

  ...prawa rodzicielskie, a nawet, jeśli tak się nie stanie, nikt nie będzie mógł zmusić do miłości rodzicielskiej. Mostowiakowa postanowiła - chce, żeby razem z Markiem zostali rodziną zastępczą(...) nowe! Poczekaj... Sam przyznasz, że okoliczności tego, co się wydarzyło są dość niezwykłe... I może dlatego czuję się odpowiedzialna za to dziecko. Martwię się o nie, bo... jest mi w jakiś sposób...

 • "M jak miłość": Chciała się zabić?

  Teresa zrobi wszystko, by Artur jej nie porzucił. Podejmie nawet próbę samobójczą. Czy tym desperackim krokiem zatrzyma przy sobie ukochanego?

 • "M jak miłość": Stanie się coś złego?

  Wypadek Tomka (Andrzej Młynarczyk) uświadomi całej rodzinie, jakie mogą być konsekwencje pracy w policji.

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • "Rolnik szuka żony": Adam Kraśko pokazał nową dziewczynę Marka?!

  Marek Walczak (45 l.) z „Rolnik szuka żony 3” wreszcie znalazł miłość? W sieci pojawiło się jego zdjęcie z tajemniczą „koleżanką”. Czyżby była nią Ola, o której niegdyś wspominał? Wygląda na to, że ich znajomość jest na dość zaawansowanym etapie.

 • "M jak miłość": Uciekająca panna młoda

  Agnieszka zostawi Roberta i ucieknie sprzed ołtarza. Niedoszła panna młoda uda się do Warszawy, prosto w ramiona Tomka. Chodakowskiemu miłość wyzna też inna kobieta...

Zdjęcia na temat: m jak miłość co się stanie z markiem
Wideo na temat: m jak miłość co się stanie z markiem
 • "Przyjaciółki": Dramat Patrycji

  Patrycja (Joanna Liszowska) nie jest w stanie spojrzeć Wiktorowi (Paweł Deląg) w oczy po tym, jak ją uderzył. Inga (Małgorzata Socha)wraca do banku, a Robert (Krzysztof Wieszczek) z entuzjazmem(...) Kasprzykowski) jest zły, że z nim nie wyjechała. Zuza (Anita Sokołowska) wyznaje miłość Jaśkowi (Marek Bukowski). Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) zaczyna się zastanawiać, czy rozwód jest najlepszym

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • "Przyjaciółki": Nowy sezon od 3 marca

  poważnych obrażeń w wyniku wypadku. Czy ta para ma jeszcze szansę na związek?W życiu uczuciowym , jak zwykle będzie sporo zamieszania! Kto stanie u jej boku? Może będzie to Jasiek (Marek Bukowski(...) znajdzie sposób, aby szybko ściągnąć go do domu? Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) komunikuje Łukaszowi (Mikołaj Krawczyk), że ślub kościelny odbędzie się po porodzie, jak wróci do formy. Jednak ślub

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: m jak miłość co się stanie z markiem
 • Re: "M jak miłość": Ewa umrze tuż po ślubie z Markiem?

  wrózbita Maciej powiedział,że Ewa nie umrze a jak Maciej powie to i tak się stanie:):):)nawet poproszono o radę Galadrielę z Władcy Pierścienia i ona też powiedziała,że jej wyrocznia pokazała,ze Frodo zniszczy pierścień a Ewa przeżyje:)

 • Re: Kożuchowska odchodzi z "M jak Miłość"!

  hankę muszą uśmiercić lub niech się rozstanie z markiem i wyjedzie zagranicę. gdyby za małgośkę kożuchowską podstawili inną aktorkę to wątek z tą bohaterką stanie się beznadziejny.

 • Re: Kożuchowska odchodzi z "M jak Miłość"!

  hankę muszą uśmiercić lub niech się rozstanie z markiem i wyjedzie zagranicę. gdyby za małgośkę kożuchowską podstawili inną aktorkę to wątek z tą bohaterką stanie się beznadziejny.