• Informacje na temat:

  m jak miłość co się stanie z markiem

Artykuły na temat: m jak miłość co się stanie z markiem
 • "M jak miłość": Miały zostać szwagierkami...

  Agnieszka Perepeczko, czyli niezapomniana Simona z "M jak miłość", i Grażyna Szapołowska, czyli Julia Szulc z "Magdy M.", były przed wieloma laty o krok od zostania... szwagierkami!

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • "M jak miłość": Donos na Marka

  ...tańszy towar od konkurencji. Podobne wiadomości przyniesie też Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska). Kobieta dowie się od jednej z klientek, że owocowe przetwory sprzedaje teraz także lokalny...

 • Kacper Kuszewski: Z Markiem nigdy nie jest nudno

  Znamy go przede wszystkim z serialu "M jak miłość". Ale to nie jedyne zajęcie Kacpra Kuszewskiego - z Teatrem Pieśń Kozła podbija Europę, szykuje autorski recital, a także komentuje rzeczywistość w "Świat się kręci".

 • "M jak miłość": Czy Anna powie Markowi, że Ewa jest umierająca?

  Ewa samotnie walczy z chorobą i wciąż unika szczerej rozmowy z Markiem... Jednak Mostowiak i tak wyczuwa, że narzeczona ma problemy.

 • "M jak miłość": Chciała się zabić?

  Teresa zrobi wszystko, by Artur jej nie porzucił. Podejmie nawet próbę samobójczą. Czy tym desperackim krokiem zatrzyma przy sobie ukochanego?

 • "M jak miłość": Marek bankrutem?

  To pytanie nie będzie dawać spokoju współwłaścicielom przetwórni. - Dlaczego wycofał się tuż przed rozpoczęciem produkcji? - zapyta Paweł i uzna, że być może stoi za tym Bogusz (Wojciech Asiński), który odgrażał się, że nie daruje Markowi tego, co Antek (Kuba Jankiewicz) i Mateusz (Krystian Domagała) zrobili jego synowi. - Zostaniemy na lodzie - załamie się Zduński, po czym zaproponuje, by...

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • "M jak miłość": Marek zatrudni Bartka w swojej firmie!

  W 1388. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek 9 października o godzinie 20.55) kierownik budowy, na której Bartek dostał posadę stróża, poinformuje Lisieckiego, że - niestety - nie może go(...) w spokoju Ulę i na zawsze wyjechał z Grabiny. - Ale ma na mnie jazdę... Już myślałem, że jakoś to przebolał, że Ula i ja jesteśmy razem. Dla niego jestem nikim - pożali się Andrzejkowi (Tomasz...

 • "M jak miłość": Uciekająca panna młoda

  Agnieszka zostawi Roberta i ucieknie sprzed ołtarza. Niedoszła panna młoda uda się do Warszawy, prosto w ramiona Tomka. Chodakowskiemu miłość wyzna też inna kobieta...

Zdjęcia na temat: m jak miłość co się stanie z markiem
Wideo na temat: m jak miłość co się stanie z markiem
 • "Przyjaciółki": Dramat Patrycji

  Patrycja (Joanna Liszowska) nie jest w stanie spojrzeć Wiktorowi (Paweł Deląg) w oczy po tym, jak ją uderzył. Inga (Małgorzata Socha)wraca do banku, a Robert (Krzysztof Wieszczek) z entuzjazmem(...) Kasprzykowski) jest zły, że z nim nie wyjechała. Zuza (Anita Sokołowska) wyznaje miłość Jaśkowi (Marek Bukowski). Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) zaczyna się zastanawiać, czy rozwód jest najlepszym

 • "Przyjaciółki": Nowy sezon od 3 marca

  poważnych obrażeń w wyniku wypadku. Czy ta para ma jeszcze szansę na związek?W życiu uczuciowym , jak zwykle będzie sporo zamieszania! Kto stanie u jej boku? Może będzie to Jasiek (Marek Bukowski(...) znajdzie sposób, aby szybko ściągnąć go do domu? Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) komunikuje Łukaszowi (Mikołaj Krawczyk), że ślub kościelny odbędzie się po porodzie, jak wróci do formy. Jednak ślub

Dyskusje na temat: m jak miłość co się stanie z markiem
 • Re: "M jak miłość": Ewa umrze tuż po ślubie z Markiem?

  wrózbita Maciej powiedział,że Ewa nie umrze a jak Maciej powie to i tak się stanie:):):)nawet poproszono o radę Galadrielę z Władcy Pierścienia i ona też powiedziała,że jej wyrocznia pokazała,ze Frodo zniszczy pierścień a Ewa przeżyje:)

 • Re: Kożuchowska odchodzi z "M jak Miłość"!

  hankę muszą uśmiercić lub niech się rozstanie z markiem i wyjedzie zagranicę. gdyby za małgośkę kożuchowską podstawili inną aktorkę to wątek z tą bohaterką stanie się beznadziejny.

 • Re: Kożuchowska odchodzi z "M jak Miłość"!

  hankę muszą uśmiercić lub niech się rozstanie z markiem i wyjedzie zagranicę. gdyby za małgośkę kożuchowską podstawili inną aktorkę to wątek z tą bohaterką stanie się beznadziejny.