• Informacje na temat:

  m jak miłość co w następnych odcinkach

Artykuły na temat: m jak miłość co w następnych odcinkach
 • "M jak miłość": Nad rodzinnym albumem

  Teresko, nieuchronnie zbliżamy się do tego momentu, w którym przecięły się nasze drogi, czyli do castingu do "M jak miłość". - Tak, ale zanim zaczniemy o "M jak miłość", to muszę powiedzieć kilka(...) w program w Dudku i płynę Batorym na wspaniały rejs, a potem jadę w objazd po Ameryce... Chcesz powiedzieć, że z "M jak miłość" było podobnie? - Trochę tak. Kiedyś zagrałam w etiudzie studenta...

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • "M jak miłość": Miłosny trójkąt w leśniczówce!

  Natalka i Ula - dwie siostry i dwie życiowe drogi. Obie marzą jednak o prawdziwej miłości i szczęściu u boku "tego jedynego". A co, jeśli zakochają się w tym samym chłopaku? Ciekawych zapraszamy na 1160. odcinek "M jak miłość".

 • Media na pogrzebie Anny Przybylskiej

  Mimo apelu rodziny Anny Przybylskiej i samej zmarłej, na pogrzebie aktorki pojawiły się media. Co sprawiło, że nie posłuchały prośby rodziny?

 • Bez "M jak miłość" nie byłoby także ich!

  Rola Barbary w "M jak miłość" przyniosła Teresie Lipowskiej sympatię milionów widzów i - jak mówi - jest podsumowaniem dorobku artystycznego, który buduje od pięćdziesięciu sześciu lat. Czuje się związana z serialem i swoją postacią, a Lucjana nie zamieniłaby na żadnego innego mężczyznę. Nic dziwnego, skoro uważa go za supermana. Witold Pyrkosz natomiast twierdzi, że jeśli nie byłoby "M jak...

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • "M jak miłość": Ala zdradzi Pawła ze swoim byłym?

  Ala musiała znosić spotkania Pawła z Madzią (Anna Mucha), wciąż zastanawiając się nad tym, co ich naprawdę łączy. W zapewnienia, że to czysto koleżeński układ jakoś nie mogła uwierzyć. Instynkt jej nie zawodził, bo Zduński dla Madzi wciąż jest kimś znacznie więcej, niż tylko przyjacielem. Paweł natomiast przeżył szok, kiedy we własnym domu spotkał Jurka Domańskiego (Michał Czernecki), czyli...

 • "Taniec z gwiazdami" [1. odcinek]: Marta Wierzbicka odpadła

  Po pierwszym odcinku zakończyła się przygoda Marty Wierzbickiej z programem "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Najlepsze oceny jurorów otrzymali podczas piątkowej inauguracji show Anna Wyszkoni oraz Agnieszka Sienkiewicz.

 • "M jak miłość": Wielkie święto Mostowiaków

  Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Kacper Kuszewski, to tylko kilku z wielu aktorów, którzy od lat regularnie pojawiają się na ekranach telewizorów w serialu "M jak miłość". We wrześniu rodzina Mostowiaków pojawi się w TVP 2 po raz tysięczny. Twórcy świętują.

 • "M jak miłość": Ponad 10 mln widzów

  Popularny serial telewizyjny "M jak miłość" wciąż pozostaje najchętniej oglądaną pozycją w TVP. Pierwsze odcinki nowej serii wyemitowane we wrześniu oglądało średnio prawie 10 milionów widzów.

Dyskusje na temat: m jak miłość co w następnych odcinkach