• Informacje na temat:

  m jak miłość co z joanną koroniewską

Artykuły na temat: m jak miłość co z joanną koroniewską
 • Joanna Koroniewska wraca do "M jak miłość"?

  ...w serialu "M jak miłość", z którego odeszła w 2013 roku... - Uznałam, że nadszedł czas. Dużo się w moim życiu zmieniło. Trzeba iść do przodu, a ja lubię wyzwania - mówiła wtedy. Od tamtego czasu zajmowała(...)Zaledwie dwa miesiące temu jej rodzina powiększyła się o nowego członka. Joannę Koroniewską (39 l.) bez reszty pochłonęły obowiązki przy małej Helence. Aktorkę dzielnie wspiera w tym mąż Maciej...

 • Joanna Koroniewska: Wiemy, dlaczego powiedziała "tak"!

  Jest osobą bardzo emocjonalną. Decyzję o ślubie także podjęła spontanicznie. A co ją do niej przekonało?

 • Katarzyna Dowbor naciska na Koroniewską!

  Relacje między Joanną Koroniewską (37 l.) i jej teściową nigdy nie były tak dobre jak teraz.  Kiedy cztery lata temu głośno było o tym, że aktorka podjęła decyzję o rozstaniu z Maciejem Dowborem (37(...), jak 26 grudnia 2014 roku Maciek i Joasia ślubują sobie przed ołtarzem dozgonną miłość i wierność. Nie doszłoby do tego ślubu, gdyby nie Kasia. Kiedyś nie przepadała za Aśką, ale zdała sobie sprawę...

 • Andrzej Młynarczyk: Jego ideał kobiety

  Jednemu z największych przystojniaków seriali przypięto łatkę amanta. On sam nie wiedział dotąd co to miłość...

 • Joanna Koroniewska ma żal do fanów "M jak miłość"! Szok, co jej zrobili!

  Aktorka popularność zdobyła dzięki roli Małgosi w "M jak miłość".  Po latach rola nieco mdłej córki Mostowiaków najwyraźniej ją znudziła i Koroniewska postanowiła odejść.  Scenarzyści nie uśmiercili jej jak Hanki, która zginęła w kartonach. Małgosia trafiła do sekty i zerwała kontakty z rodziną. To przecież takie realne... Dziś Koroniewska skupia się głównie na wychowaniu dzieci Maćka Dowbora...

 • Co kręci Joannę Koroniewską?

  Joanna Koroniewska do tej pory chętniej spędzała czas w domu z dzieckiem niż na imprezach. Czy debiut w roli modelki zamieni ja w stałą bywalczynię pokazów mody?

 • Joanna Koroniewska wraca do "M jak miłość"? Dostała propozyję nie do odrzucenia

  Joanna Koroniewska (39 l.) ma szansę wrócić do serialu "M jak miłość". Czy zdecyduje się przyjąć propozycję?

 • Koroniewska w toruńskiej Alei Gwiazd

  Joanna Koroniewska, czyli Małgorzata Mostowiak z "M jak miłość", będzie miała własną mosiężną "katarzynkę" w Piernikowej Alei Gwiazd w Toruniu. Aktorka odsłoni ją osobiście w pierwszy weekend lata.

 • "M jak miłość": Joanna Koroniewska wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim

  Joanna Koroniewska, czyli niezapomniana Małgosia Mostowiak z "M jak miłość", w lutym tego roku po raz drugi została mamą. Po urodzeniu Helenki aktorka postanowiła zrobić sobie długi urlop... Dopiero teraz wróciła do pracy.

 • Joanna Koroniewska o Małgosi z "M jak miłość"

  Joanna Koroniewska zdradziła, że nie przepadała za swoją serialową postacią, Małgosią Mostowiak. - To zimna ryba - oświadczyła. W programie "Pytanie na śniadanie" aktorka wyznała, że nie żałuje swej decyzji o opuszczeniu serialu "M jak miłość".

Zdjęcia na temat: m jak miłość co z joanną koroniewską
Wideo na temat: m jak miłość co z joanną koroniewską
 • "M jak miłość": 18 lat minęło jak jeden dzień

  aktorów, którzy z różnych przyczyn nie są już obecni na planie serialu. W ostatnich kilku sezonach nastąpiła wymiana kadr w "M jak miłość". Pożegnaliśmy się m.in. z Witoldem Pyrkoszem, Joanną Koroniewską, Agnieszką Więdłochą czy Dominiką Ostałowską.

 • Damski trójkąt w "M jak miłość"?

  "Małgosia nadal będzie wzbudzać kontrowersje. Mam nadzieję, że coraz mniejsze, bo miłość zwycięży. Nie mogę zdradzić szczegółów, ale powiem, że Magdalena Walach zagości w naszych. Mam nadzieję, ponieważ bardzo dobrze mi się z nią pracuje, jest fantastyczną aktorką" - mówi Joanna Koroniewska.

 • Każda nagroda jest ważna

  " - tłumaczy Andrzej Młynarczyk. Telewidzowie mogli dostrzec aktora w serialach: "Oficer", "Rodzina zastępcza", "Kryminalni" czy "Pierwsza miłość", ale produkcją, która uczyniła go sławnym jest "M jak miłość". W serialu TVP2 artysta wciela się w rolę Tomka Chodakowskiego, ukochanego Małgosi Mostkowiak (Joanna Koroniewska). Aktor przekonuje, że początkowo nie mógł uwierzyć, że został nominowany

Dyskusje na temat: m jak miłość co z joanną koroniewską