• Informacje na temat:

  m jak miłość czas emisji

Artykuły na temat: m jak miłość czas emisji
 • "M jak miłość": Powrót serialu i... rozczarowanie widzów!

  We wtorek, 10 września na telewizyjne ekrany powróciło "M jak miłość"! To moment, na który z niecierpliwością czekali wierni fani serialu, gdyż ostatni odcinek przed wakacyjną przerwą został wyemitowany na początku czerwca. Okazało się, że tak długi czas oczekiwania nie do końca spotkał się z uznaniem internautów, którzy swoje zdanie postanowili wyrazić w sieci.

 • "M jak miłość": Agnieszka spędzi noc z Tomkiem!

  Fanów serialu "M jak miłość" czekają wielkie emocje. Zaraz po tym, jak Agnieszka (Magdalena Walach) porzuci przed ołtarzem swojego narzeczonego Roberta (Marek Szkoda), pojedzie do mieszkania Tomka (Andrzej Młynarczyk) i padnie ukochanemu w ramiona.

 • "M jak miłość": "Emka" znowu najlepsza

  Jak informuje portal WirtualneMedia.pl najnowszy sezon serialu "M jak miłość" według danych Nielsen Audience Measurement ogląda średnio 4,98 mln osób.

 • Artur Żmijewski: Szkolna miłość przetrwała do dziś

  W tym roku obchodzą 22. rocznicę ślubu i 30. - znajomości.

 • "M jak miłość": Nowy Łukasz nie spodobał się widzom?!

  Ostatni odcinek "M jak miłość" (emitowany w poniedziałek, 4 lutego) wywołał wśród odbiorców dość mieszane uczucia. Wszystko za sprawą nieoczekiwanego powrotu syna Marty (Dominika Ostałowska) - Łukasza... Co wywołało niezadowolenie widzów?

 • Przemysław Bluszcz: Nie tylko "ten zły"

  Ma w sobie coś, co sprawia, że idealnie pasuje do ról czarnych charakterów. "Ten zły" to przecież Wąsacz ("Krew z krwi"), kierownik sklepu ("Supermarket"), alfons ("Kac Wawa") i gestapowiec Rappke ("Czas honoru"). Czy zagra kiedyś dobrego człowieka?

 • "Singielka": Nowa pora emisji ma poprawić wyniki serialu

  ...(w poniedziałki i wtorki) konkurowała z "M jak miłość". - Liczymy się z tym, ale "M jak miłość" ma jedną trzecią rynku, pozostaje jeszcze dwie trzecie. Myślę, że "Singielka" osiągnie o tej porze bardzo dobre wyniki - dodaje Czaja. Serial opowiada historię Elki (Paulina Chruściel), samotnej dziennikarki, która zmotywowana nadchodzącym ślubem siostry zamierza znaleźć prawdziwą miłość. Ponieważ Elka nie...

 • Byli kochankami w serialu "Dom"

  W latach 80. ubiegłego wieku cała Polska w napięciu śledziła odcinek za odcinkiem serialu "Dom", by przekonać się, czy Basia Lawinówna zostanie z mężem Andrzejem Talarem, czy wybierze swoją młodzieńczą miłość - Łukasza Zbożnego.

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski uwielbia świąteczne tradycje

  W przyszłym roku minie 18 lat, od kiedy gra Marka Mostowiaka w „M jak miłość”. Jednak jak sam przyznaje, aktorstwo to tylko jeden z jego talentów.

 • "Na Wspólnej": Z aresztu wprost przed ołtarz

  W jubileuszowym, 2000. odcinku "Na Wspólnej", dwie pary przysięgną sobie miłość w dość osobliwych okolicznościach. Sakramentalne "tak" powiedzą Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) oraz Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk).

Zdjęcia na temat: m jak miłość czas emisji
Wideo na temat: m jak miłość czas emisji
 • "M jak miłość": Robi się naprawdę niebezpiecznie"

  Skalski (Tomasz Ciachorowski) posunie się do przemocy wobec Izy (Adriana Kalska), bo znajdzie w jej telefonie wiadomość od człowieka, którego swego czasu pobił i zamienił w kalekę. Tymczasem Marcin (Mikołaj Roznerski) wynajmie detektywa, którego poleci mu Jakub (Krzysztof Kwiatkowski). Na jego polecenie były policjant zacznie śledzić Izę i podpowie, w jaki sposób zdobyć próbkę do powtórnego

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • "M jak miłość": Nowoczesne związki - kulisy serialu

  passę, ostatnio same kłopoty - westchnie Zduńska, nie wiedząc, jak poradzić sobie z problemami. W dodatku Piotrkowi (Marcin Mroczek) wypadnie niespodziewane spotkanie z klientami i nie będzie mógł nadzorować pracy dekarzy. - Wszystko zwalił na mnie - pożali się Kinga matce, gdy dowie się, że robotnicy nie mają materiałów potrzebnych do naprawy dachu. Tymczasem nad Warszawę nadciągnie potężna ulewa

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

Dyskusje na temat: m jak miłość czas emisji
 • Re: "M jak miłość": Emisja serialu przesunięta na wrzesień!

  Pamiętam że pierwszym serialem gdzie w wakacje były premierowe odcinki w wakacje to "Samo zycie" I tak powinno być że premierowe odcinki we wrześniu. Przypomniało mi się jak były tzw złote lata M jak miłość i przez krótki czas były 3 odcinki w tygodniu to później pani Łepkowska powiedziała żeby tvp wrocila do 2 dni w tygodniu emisji bo się nie wyrabia z pisaniem scenariusza co jest

 • Re: "M jak miłość": Witold Pyrkosz odchodzi z serialu?

  Moje 2 sasiadeczki zwolenniczki PO na czas emisji M jak m.... wylaczaja telefony,aby im nikt nie przeszkadzal.

 • Re: "M jak miłość": Witaj na świecie, Majeczko!

  ten serial leciał chociaż 4 razy w tygodniu, a nie tak jak teraz 2 odcinki na tydzień i sztuczne budowanie napięcia, które nie ma racji bytu ze względu na małą ilość emisji odcinków.(...)Wątek Izy i Marcina był moim ulubionym wątkiem i źle się to teraz ogląda, a zwłaszcza kiedy cały czas mijają się o włos ILE MOŻNA?! Oni są już w takim momencie, że nie są u siebie na bieżąco, Iza nic

 • Re: „M jak miłość”: Mostowiakowie pogrążeni w żałobie

  Ja widzę, że znaczą część ludzi, którzy czytają i komentują ten artykuł stanowią jego przeciwnicy - dlaczego? Po co tracić czas na czytanie i jeszcze wstawianie komentarza? Ja nie czytam o czymś co mnie nie obchodzi, a skoro serial ma oglądalność czyli przynosi dochody to nikt przy zdrowych zmysłach nie zakończy emisji. Tak trudno to zrozumieć?

 • Re: "M jak miłość": Krystian Wieczorek wiele się nauczył dzięki... serialom

  Czas emisji M jak Miłość jest - według mnie - stracony. Jedyną dobrą informacją byłaby wiadomość dotycząca końca serialu.

 • Re: "M jak miłość": Magda chce mieć dziecko z Pawłem!

  czas najwyższy usunąć serial z emisji .

 • Re: Kulisy "M jak miłość": A de Amor

  Kto i za jaką karę wypełnia czas tv takim chłamem. Mroczki ,Cichodupki, Muchy i tym podobne plewy filmowe powinni być od tego koryta a to "arcydzieło" zdjęte z emisji RAZ NA ZAWSZE.

 • Re: "M jak miłość": "Nie jesteś już moją siostrą..."

  z mężem i powrot, przeprowadzka, zmaiana pracy- jak w serialu. Od serialu także na pewien czas odeszłam ale wróciłam. Dlaczego? Bo jestPRAWDZIWY. Dzięki takim osobom jak Pani Teresa Lipowska czuje jakbym miała drugą rodzinę. A poza tym godzina emisji to czas dla mnie- wyciszenia się, oderwania i ...podczas ogądania przygotowuje obiad na następny dzień.

 • Re: "Pierwsza miłość": Radek w więzieniu, Zygmuntowi wciąż mało!

  jedyna postac dla której można zerknąc w kierunku tv podczas emisji tego tasiemca to nijaka pani Jowita.piękna kobieta-mega sexi.na poczatku była epizodycznie-teraz gra juz głowne role-czas sie wymixowac z tasiemca i zagrac w paru pełnometrażowych produkcjach-to super aktorka-ma potencjał-jak nieoszlifowany diament

 • Re: "Ranczo": Pożegnanie z Wilkowyjami

  Oby więcej serii nie powstało, bo w czasie emisji tego gniota nie ma co oglądać w telewizji. Czas skończyć takie opery mydlane jak Ranczo, Klan, M jak Miłość na dobre i na złe itd.