• Informacje na temat:

  m jak miłośc czołówka

Artykuły na temat: m jak miłośc czołówka
 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan zaśpiewa w nowej czołówce?!

  Obecna czołówka "M jak miłość" przeterminowała się. Wszystko przez obecność w niej postaci i wcielających się w nich aktorów, którzy z różnych przyczyn nie są już obecni na planie serialu. Po wakacjach najprawdopodobniej zobaczymy odmienioną wersję czołówki!

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • "M jak miłość": Niespodzianki po wakacjach

  Zakochana Kisielowa, wymiana obsady i nowa czołówka! Co jeszcze czeka nas po wakacjach?

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • Nie żyje Jerzy Próchnicki, Kisiel z "M jak miłość"

  Z głębokim żalem informujemy, że w tym miesiącu pożegnaliśmy wspaniałego artystę – Jerzego Próchnickiego. Aktor był związany z „M jak miłość” od 12 lat. A widzowie serialu poznali go jako Kisiela, najlepszego przyjaciela i sąsiada Mostowiaków z Grabiny.

 • Marta Ścisłowicz: Lubię, gdy dużo się dzieje!

  Jeśli chcielibyśmy zrobić ranking najbardziej zapracowanych aktorek, Marta Ścisłowicz znalazłaby się w jego czołówce. Gwiazda występuje w aż 4 serialach. Trwają też zdjęcia do kolejnej produkcji z jej udziałem.

 • Fatalne wieści dla Kozidrak i fanów "M jak miłość"!

  ...czołówkową.  Od kilku lat widzowie słyszą utwór w wykonaniu właśnie Beaty Kozidrak, do którego zapewne zdążyli się już przyzwyczaić. Teraz ponoć czas na zmiany... "Obecna czołówka 'M jak miłość' ma już tyle lat, że twórcy zdecydowali się zlecić stworzenie nowej. Bardzo możliwe, że z inną piosenką. Na razie szukają odpowiednich utworów. Jeśli jakiś im się spodoba, to 'Nie pytaj o miłość' Beaty wyleci...

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • "M jak miłość": ​Zmiany, zmiany, zmiany...

  Tym razem w serialowej czołówce! W ostatnim odcinku "M jak miłość" - numer 1039 - zobaczyliśmy jej nową wersję. Co spora grupa fanów od razu zauważyła.

 • Nowa czołówka "M jak Miłość"!

  Od 3 kwietnia serial "M jak miłość" będzie miał nową czołówkę.

Zdjęcia na temat: m jak miłośc czołówka
Wideo na temat: m jak miłośc czołówka
 • Czołówka "M jak miłość" zostanie zmieniona?!

  Kto zaśpiewa w nowej czołówce "Emki"? Plotki głoszą, że Beatę Kozidrak zastąpi... Barbara Kurdej-Szatan!

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • "M jak miłość" - nowa czołówka

  Zobacz odmienioną czołówkę serialu "M jak miłość"!

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.