• Informacje na temat:

  m jak miłośc czołówka

Artykuły na temat: m jak miłośc czołówka
 • Nie żyje Jerzy Próchnicki, Kisiel z "M jak miłość"

  Z głębokim żalem informujemy, że w tym miesiącu pożegnaliśmy wspaniałego artystę – Jerzego Próchnickiego. Aktor był związany z „M jak miłość” od 12 lat. A widzowie serialu poznali go jako Kisiela, najlepszego przyjaciela i sąsiada Mostowiaków z Grabiny.

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • "M jak miłość": ​Zmiany, zmiany, zmiany...

  Tym razem w serialowej czołówce! W ostatnim odcinku "M jak miłość" - numer 1039 - zobaczyliśmy jej nową wersję. Co spora grupa fanów od razu zauważyła.

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • "Pierwsza miłość": Aleks oświadcza się Marysi!

  Chory Artur, odmawia leczenia. Tylko Filip wie, że dni jego przyjaciela są policzone, więc stara się, jak może, żeby te, które mu zostały, były jak najlepsze... Organizuje Arturowi spotkanie(...). W wyznaczonym przez Aleksa dniu, przyjaciele Marysi i Artura zbierają się w parku na polanie. Czyżby tak nietypowe miejsce oznaczało jakąś wyjątkową niespodziankę przygotowaną przez Aleksa...

 • Marta Ścisłowicz: Lubię, gdy dużo się dzieje!

  Jeśli chcielibyśmy zrobić ranking najbardziej zapracowanych aktorek, Marta Ścisłowicz znalazłaby się w jego czołówce. Gwiazda występuje w aż 4 serialach. Trwają też zdjęcia do kolejnej produkcji z jej udziałem.

 • Nowy przystojniak w "M jak miłość"!

  Jakiś czas temu Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) wyznała Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że ma brata Olka. Już wkrótce go poznamy - będzie miał twarz Maurycego Popiela, na co dzień aktora Teatru Bagatela w Krakowie.

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • “M jak miłość": Poznajcie nową Małgosię Chodakowską!

  ...telenoweli! Mamy oficjalne potwierdzenie! - To prawda, że Barbara Kurdej-Szatan podpisała umowę na rolę w "M jak miłość“ - potwierdza nam oficjalnie Karolina Baranowska z firmy MTL Max Film(...) wystąpi w ostatnim czerwcowym odcinku. Zależy to od tego, kiedy TVP zdecyduje się zakończyć emisję odcinków wiosennych. Natomiast oczywistą nieprawdą są doniesienia, jakoby aktorka została wyrzucona...

 • Nowa czołówka "M jak Miłość"!

  Od 3 kwietnia serial "M jak miłość" będzie miał nową czołówkę.

Zdjęcia na temat: m jak miłośc czołówka
Wideo na temat: m jak miłośc czołówka