• Informacje na temat:

  m jak miłośc czy ula bedzie z olkiem

Artykuły na temat: m jak miłośc czy ula bedzie z olkiem
 • Horoskop "M jak miłość"

  ...zapał do przeprowadzenia gruntownych zmian w swoim życiu. Tylko od ciebie zależy, jak spożytkujesz nową energię. Panna: 24.08-22.09 Ula Mostowiak (Iga Krefft) Przestaniesz się dogadywać w pracy(...) decyzji (wspólne mieszkanie, oświadczymy). Może warto otworzyć się na świat i dać szansę nowej miłości? Wodnik: 20. 01-18.02 Iza Lewicka (Adriana Kalska) Wpadniesz w tarapaty! Twoje życie...

 • "M jak miłość": Wiosenne przebudzenie…

  Nowy romans, nowa gwiazda… i zaręczyny! Widzów „M jak miłość” czeka na wiosnę spora dawka emocji. Co wydarzy się w serialu w ciągu najbliższych tygodni?

 • "M jak miłość": Co wydarzy się wiosną?

  Widzów "M jak miłość" czeka na wiosnę spora dawka emocji!

 • "M jak miłość": Intrygi i zemsta

  Czy kłamstwo można usprawiedliwić? I jak odróżnić prawdę od fałszu? Bohaterowie serialu mają czasem z tym problem... A my zapraszamy na premierowe odcinki „M jak miłość"!

 • "M jak miłość": Koniec z pomocą?

  Ula (Iga Krefft) ostrzeże Ewę (Dominika Kluźniak), żeby uważała na Olkę (Dagmara Bryzek), bo dziewczyna – zamiast spędzać czas z córeczką – biega po dyskotekach i pije.

 • "M jak miłość": Od szampana… do reanimacji!

  Uśmiech, emocje i aż dwie nowe bohaterki... Zapraszamy na kolejny tydzień z „M jak miłość”. Co tym razem wydarzy się w serialu?

 • "M jak miłość": Niespodzianki i rozczarowania…

  Nowe romanse, kłamstwa i atak mordercy - kolejny tydzień z „M jak Miłość” zapowiada się naprawdę wybuchowo!

 • "M jak miłość": Wiem, że cały czas kłamiesz!

  Mostowiakowie wreszcie odkryją prawdę o Oli. Czy dziewczyna przyzna się do winy?

 • "M jak miłość": Paweł ma kłopoty

  ..., by kolejny raz odwiedził ją w domu. - Liczyłam, że przyjedzie pan na inspekcję... mojego ogródka! Musi pan dbać o bezpieczeństwo obywateli, prawda? Ula, widząc rywalkę w akcji, pośle ukochanemu(...)W Grabinie pojawi się tajemnicza blondynka... Elżbieta (w tej roli: Anna Sarna) - dziewczyna, której przed laty oddał serce Andrzejek! Co wydarzy się, gdy dawna ukochana odwiedzi siłacza... tuż...

 • “M jak miłość": Ciąża Agnieszki!

  Los potrafi płatać ludziom figle. Ledwo Tomek (Andrzej Młynarczyk) zamieszka z Joanną (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach) odkryje, że jest w ciąży. Z Chodakowskim, ma się rozumieć!

Wideo na temat: m jak miłośc czy ula bedzie z olkiem
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.