• Informacje na temat:

  m jak miłość dariusz wnuk

Artykuły na temat: m jak miłość dariusz wnuk
 • Życie po hicie, czyli jak gwiazdy radzą sobie z zaszufladkowaniem

  Główna rola w popularnym serialu to dla jednych dar losu, ale dla drugich - przekleństwo! Jak utrzymać dobrą passę i nie być kojarzonym z jedną postacią? Czy jest na to gotowa recepta?

 • "M jak miłość": Spoliczkowała kochanka

  Wkrótce Madzia (Anna Mucha) przyłapie na zdradzie swojego ukochanego Michała (Dariusz Wnuk). Czy to oznacza definitywny koniec ich szalonego romansu? Sprawdźcie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu "M jak miłośc".

 • Toksyczny związek

  Przystojny i wyrachowany. Wie, jak oczarować kobietę i jak ukrywać swoje grzeszki. W 934. odcinku "M jak Miłość" widzowie poznają Michała Ozona (Dariusz Wnuk) - nowego wybranka Madzi.

 • "M jak miłość": Facet Madzi jest żonaty!

  W serialu "Ma jak miłość" zanosi się na sensację. Okaże się, że Michał Ozon (Dariusz Wnuk), facet Madzi Marszałek (Anna Mucha), jest żonaty! Poznaj szczegóły!

 • "Trzymaj się od mojego męża z daleka!"

  Takimi słowami "poczęstuje" Madzię (Anna Mucha) Danuta (Kinga Waligóra), żona jej kochanka Michała (Dariusz Wnuk). Poznaj szczegóły!

 • "M jak miłość": Wykorzysta go i porzuci?

  Paweł (Rafał Mroczek) z każdym dniem coraz bardziej będzie pod wrażeniem swojej pięknej szefowej Izy (Sandra Staniszewska), Madzia (Anna Mucha) zaś postanowi zamieszkać z Michałem (Dariusz Wnuk).

 • Wiarołomny kochanek dostanie w twarz!

  Wkrótce Madzia (Anna Mucha) przyłapie na zdradzie swojego ukochanego Michała (Dariusz Wnuk). Czy to oznacza definitywny koniec ich szalonego romansu?

 • "M jak miłość": Za kratkami?

  Zawód miłosny, rozwód, problemy w pracy, a teraz jeszcze... więzienie? Życie ostatnio nie rozpieszcza Zduńskiego.

 • Facet Madzi jest żonaty!

  W sadze rodu Mostowiaków zanosi się na sensację. Okaże się, że Michał Ozon (Dariusz Wnuk), facet Madzi Marszałek (Anna Mucha), jest żonaty! Poznaj szczegóły!

 • Miłosne rozterki

  Romantyczny piknik z przyjacielem, randka z przystojnym ojcem Mirki, praca z mężczyzną, którego wciąż kocha - życie uczuciowe Madzi Marszałek z "M jak miłość" ponownie nabrało rozpędu.

Wideo na temat: m jak miłość dariusz wnuk
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.