• Informacje na temat:

  m jak miłość doktor rogowski

Artykuły na temat: m jak miłość doktor rogowski
 • "M jak miłość": Zawirowania u Rogowskich! Marysia też będzie miała kochanka?

  Bohater Roberta Moskwy - Artur Rogowski - wrócił z Norwegii, a on na plan serialu. Zapowiada się interesująco, bo w jego małżeństwie pojawiła się ta trzecia. - To koniec idylli w związku Artura i Marysi - mówi aktor.

 • Zdrada w "M jak miłość"?

  Robert Moskwa (44 l.), znany z roli doktora Artura Rogowskiego w "M jak miłość" , będzie musiał zmierzyć się w serialu z kobiecą zazdrością. Wszystko za sprawą doktor Agaty...

 • "M jak miłość": Rogowska wezwana do CBŚ!

  Przez Bilskiego (Zbigniew Stryj) Maria (Małgorzata Pieńkowska) jeszcze długo nie zazna spokoju, choć precyzyjnie zaplanuje sobie generalne porządki w swoim życiu. Inspektor Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) z Centralnego Biura Śledczego wezwie ją na przesłuchanie, po czym postawi jej zarzut kłamstwa!

 • "M jak Miłość": Cezary Morawski odchodzi

  W dzisiejszym odcinku popularnego serial u "M jak Miłość" widzów czeka nie lada niespodzianka. 6 marca ostatecznie z filmem pożegna się Cezary Morawski, czyli Krzysztof Zduński.

 • M jak miłość

  ...przewidywaniami Paweł wkrótce poznaje prawdę. Tymczasem Teresa desperacko próbuje odzyskać miłość Artura. Okazuje się, że Rogowski jak nigdy potrzebuje jej wsparcia. Do Izby Lekarskiej wciąż napływają na niego anonimowe skargi i doktor ma przez to spore kłopoty. Kochanka sugeruje, że donosy pisze z zemsty była żona. Tymczasem Marta wspólnie z Marią odnajdują świadka, który stawić się na rozprawę...

 • Robert Moskwa o losach Artura z "M jak miłość"

  Jego bohater Artur Rogowski wrócił z Norwegii, a on na plan serialu. Zapowiada się interesująco, bo w jego małżeństwie pojawiła się ta trzecia. - To koniec idylli w związku Artura i Marysi - mówi Robert Moskwa.

 • ​"M jak miłość": Robert Moskwa tłumaczy się z udziału w show "Celebrity Splash"

  Robert Moskwa, czyli doktor Artur Rogowski z "M jak miłość", jest jednym z 24 śmiałków, którzy zdecydowali się na udział w nowym show Telewizji Polsat "Celebrity Splash". - Udział w tym programie jest cudowną przygodą - twierdzi aktor.

 • Zlot fanów "M jak miłość"

  Tłumy nacierających fanów i setki rozdawanych autografów. Wszyscy, którzy przybyli do Gdyni na Zlot Fanów serial u "M jak miłość" mieli okazję, aby pokrzyczeć z radości. "Takie zloty są bardzo przyjemne, ale jak się okazuje, również bardzo męczące. To mój pierwszy udział w takim spotkaniu z publicznością. Na szczęście ręce od rozdawania autografów jeszcze mnie nie bolą"- mówi Witold Pyrkosz.

 • Gwiazdy "M jak miłość" wybierają... zabawkę roku

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", świetnie wie, co jest najlepsze dla dzieciaków. Nic dziwnego, że właśnie ją - mamę 5-letniego Adama i rocznej Heli - organizatorzy plebiscytu Zabawka Roku zaprosili do pomocy przy ocenie produktów przeznaczonych dla najmłodszych.

 • Moskwa bez telewizora

  Robert Moskwa, czyli doktor Artur Rogowski z serial u "M jak Miłość" wyznał niedawno, że nie ma w domu telewizora.

Zdjęcia na temat: m jak miłość doktor rogowski
Dyskusje na temat: m jak miłość doktor rogowski
 • Re: Natalia Siwiec zagra w "M jak miłość"?

  Mnie to już nawet nie zdziwi. W obsadzie tego serialu jest sporo osób, które nie mają w ogóle wykształcenia aktorskiego ( A.Mucha, Cichopek, bracia Mroczek, O.Frycz) to i Siwiec może w nim "zagrać". Proponuję dla niej rolę właścicielki agencji towarzyskiej, do której "zapała" wielką miłością np. któryś z braci bliźniaków lub Marcin Chodakowski, albo doktor Rogowski lub mecenas Budzyński