• Informacje na temat:

  m jak miłość dom mostowiakow

Artykuły na temat: m jak miłość dom mostowiakow
 • ​"M jak miłość“: Oto nowy westchnień młodego Mostowiaka!

  Niebawem Mateuszowi (Krystian Domagała) przejdzie miłość do nauczycielki matematyki Justyny (Olga Kalicka). Powód? Młody Mostowiak znajdzie sobie nowy obiekt westchnień!

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • „M jak miłość”: Mostowiakowie pogrążeni w żałobie

  ...- Będzie go strasznie brakowało – stwierdzi Piotr (Marcin Mroczek), gdy dowie się o śmierci dziadka. Wiadomość, że Lucjan (śp. Witold Pyrkosz) odszedł na zawsze, pogrąży w smutku całą rodzinę Mostowiaków. Wszyscy członkowie klanu zdadzą sobie sprawę, że stracili nie tylko seniora rodu, ale przede wszystkim wspaniałego przyjaciela...

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • "M jak miłość": Kisielowa zamieszka z... Mostowiakami!

  W 1332. odcinku "M jak miłość", na emisję którego TVP2 zaprasza w poniedziałek 27 listopada o godzinie  20.50, do Kisielowej zgłosi się mężczyzna, któremu sprzedała swój dom. - Wiem, że dopiero za(...) moment zostanie bez dachu nad głową. - Boże... Jak mi zesłałeś takie zaćmienie mózgu, to teraz radź, co robić - westchnie. - A może po prostu się zabiję? - wyszepcze, wznosząc oczy do nieba...

 • "M jak miłość": Wielki pożar w finale

  Ostatni przed wakacyjną przerwą odcinek serialu "M jak miłość" zapowiada się bardzo dramatycznie. Atak szaleńca, uwięzienie i podłożenie ognia. Czy przez Rafała, Mostowiakowie zostaną bez dachu nad głową?

 • "M jak miłość": Młody Mostowiak zatrzymany przez policję!

  Mateusz (Krystian Domagała) weźmie na siebie całą winę za śmierć Maćka (Kamil Mróz), byłego chłopaka Justyny (Olga Kalicka), i zostanie zatrzymany przez policję.

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • "M jak miłość": Dziecko zostaje u Mostowiaków?

  Matczyna miłość Przypomnijmy, że Ewa (która niedawno poroniła) odwiedzając kościół w Lipnicy znalazła w świątyni porzucone dziecko: dziewczynkę, której matka nadała imię Ewa. Mostowiakowa zabrała(...) prawa rodzicielskie, a nawet, jeśli tak się nie stanie, nikt nie będzie mógł zmusić do miłości rodzicielskiej. Mostowiakowa postanowiła - chce, żeby razem z Markiem zostali rodziną zastępczą...

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

Zdjęcia na temat: m jak miłość dom mostowiakow
Wideo na temat: m jak miłość dom mostowiakow
 • "M jak miłość": Nowy dom Mostowiaków

  Remont w Grabinie lada chwila się zakończy. Barbara posyła mężowi ciepły uśmiech: - Jak wszystko dobrze pójdzie, niedługo wrócimy do domu i zaczniemy wszystko jeszcze raz, od nowa. Za to Lucjan rzuca cicho: - Też się cieszę, ale… Jest jedna sprawa, która spędza mi sen z powiek... O co dokładnie chodzi?

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

 • "M jak miłość": Gdzie teraz zamieszkają Mostowiakowie?

  Zapraszamy was do wspólnej podróży po nowym domu Mostowiaków. Czy będzie bardzo różnił się od domu w Grabinie, który strawił pożar?

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

Dyskusje na temat: m jak miłość dom mostowiakow
 • Re: "M jak miłość": Nowy dom Mostowiaków

  Bardzo bardzo mi sie podoba to typowy dom dla starszych ludzi widac tradycje i roznoprodnosc przedewszystkim czyje sie tutaj klimat swojskiego domu i atmosfere nilego domu nie ma wyluzdania i nowoczesnosci bardzo bardzo fajnie lacznie z ta zielenia- gratuluje pasuje do m jak milosc i do Mostowiakow.

 • Re: "M jak miłość" Nowe zagrożenie i... nowy dom!

  Asia nie jest ZADNA rodzina z Mostowiakami , jest wdowa po bylym mezu corki Mostowiakow, dla Wojtka jest tylko macocha - byla nianka ktora go "wykradla" od matki. Wojtus powinien sie wychowywac wsrod wlasnej licznej przeciez rodziny , a nie z ciagle narzekajaca , cierpiaca i niezdecydowana macocho/przyjaciolka.

 • Re: "M jak miłość": Ciąża Agnieszki zagrożona! Czy Tomek dowie się, że będzie ojcem?

  Zaraz zostaniesz ukamieniowana przez tych, co na dom Mostowiakow chcieli zbierac. Ludzie . To tylko serial.I to jeszcze mizerny. Nie macie sie czym ekscytowac?