• Informacje na temat:

  m jak miłość dr rogowski

Artykuły na temat: m jak miłość dr rogowski
 • "M jak miłość": Rogowski wyjedzie?

  Czy Rogowski porzuci Warszawę dla kariery? Basia jest bardzo zaniepokojona taką możliwością.

 • "M jak miłość": Chciała się zabić?

  Teresa zrobi wszystko, by Artur jej nie porzucił. Podejmie nawet próbę samobójczą. Czy tym desperackim krokiem zatrzyma przy sobie ukochanego?

 • „M jak miłość”: Rogowski postanowi odzyskać Marysię!

  Wkrótce Artur (Robert Moskwa) szczerze wyzna byłej teściowej (Teresa Lipowska), że nie przestał kochać Marysi (Małgorzata Pieńkowska), a Rogowskiej prosto z mostu zapowie, że będzie o nią walczył!

 • Zbigniew Stryj w "M jak miłość"

  Grany przez niego Robert na dłużej zagości w życiu Marii Rogowskiej, a tym samym w serialu "M jak miłość". Zbigniew Stryj zdradza, jaki będzie jego bohater, a także, co sprawia, że w wolnej chwili najlepiej relaksuje się przy... heavy metalu.

 • ​ "M jak miłość": Rogowskich połączy stwardnienie rozsiane?

  ...gdy zaczną się one nasilać i systematycznie powtarzać, uzna, że jak najszybciej musi poddać się badaniom.  Znajomy neurolog oceni, że sytuacja jest naprawdę poważna i skieruje Rogowskiego na rezonans(...) z wózka.   - To dzięki tobie zdecydowałem się na tę operację. I potem też, tylko dzięki tobie, jakimś cudem przetrwałem rehabilitację. - Nie wiem, co powiedzieć - wyzna zaskoczona Maria. - Nic...

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • "M jak miłość": Rogowski kontra Bilski - decydujące starcie

  Niebawem Rogowski (Robert Moskwa) zatrudni detektywa, by rozpracował Bilskiego (Zbigniew Stryj), nowego partnera swojej byłej żony Marii (Małgorzata Pieńkowska). Wcześniej zapowie rywalowi, by miał się na baczności, bo odtąd będzie obserwował każdy jego krok. Poznaj szczegóły!

 • Zdrada w "M jak miłość"?

  Robert Moskwa (44 l.), znany z roli doktora Artura Rogowskiego w "M jak miłość" , będzie musiał zmierzyć się w serialu z kobiecą zazdrością. Wszystko za sprawą doktor Agaty...

 • "M jak miłość": Bilski do Rogowskiego: "Przestań się nad sobą użalać!"

  Rogowski nadal cierpi na depresję - i nie chce walczyć o powrót do zdrowia...

 • Odejdzie z "M jak Miłość"?

  Kacper Kuszewski ma już dość Marka Mostowiaka i zastanawia się, czy nie odejść z serialu "M jak Miłość". Aktor pochodzi z rodziny artystów, o grze w teatrze marzył od dziecka.

Zdjęcia na temat: m jak miłość dr rogowski
Wideo na temat: m jak miłość dr rogowski
 • "M jak miłość": Rogowski bierze Marysię na litość?

  Maria po kolejnej wizycie w szpitalu jest bliska załamania. I w końcu żali się Robertowi: - Nie mam już siły do Artura, zachowuje się, jak dziecko… A najgorsze jest to, że w ogóle nie wierzy w sens rehabilitacji! I to kto? Lekarz! Bilski próbuje ją pocieszyć: - Niepotrzebnie się tym tak denerwujesz… Cały czas ci powtarzam: nie jesteś za niego odpowiedzialna! Jednak w oczach Rogowskiej widać

 • "M jak miłość": Odcinek 1355.

  Julka próbuje na nowo zbliżyć się do Jakuba, ale nadal czuje słabość do Zduńskiego, a Paweł wciąż sięga po alkohol i jest bliski załamania. Rogowski niepokoi się o Barbarę po tym, jak u seniorki(...) poznały niedawno w klubie - i w końcu wpadają na pomysł, jak natręta odstraszyć. Sobańska obawia się, że Ula i Janek to niebezpieczni oszuści i wynajmuje detektywa, by odnalazł młodą parę.

 • "M jak miłość": Odcinek 1348.

  Maria ostro kłóci się ze Starskim zirytowana tym, że biznesmen coraz mocniej naciska na Ulę i próbuje zmusić jej bratanicę do sprzedaży siedliska. Rogowski wykorzystuje okazję i proponuje byłej żonie, by znów pracowała razem z nim w prywatnej klinice. Z kolei Aneta odkrywa w końcu, że Olek zdradza ją z pielęgniarką Iwoną i postanawia się na lekarzu zemścić. Marszałek znów ma problemy

Dyskusje na temat: m jak miłość dr rogowski