• Informacje na temat:

  m jak miłość figurski

Artykuły na temat: m jak miłość figurski
 • Michał Figurski zakochany w dziennikarce? Tygodnik publikuje ich wspólne zdjęcia

  Jak czytamy w „Twoim Imperium”, Michał Figurski (44 l.) już ani myśli kryć przed światem swoich uczuć do pięknej kobiety!

 • D. Figurska zniknie z "M jak..."

  Znana z serial u "M jak Miłość" Dominika Figurska już wkrótce rozstanie się z popularną serią. Na szczęście nie na stałe. Aktorka będzie miała przerwę ze względu na ciążę. To już trzecie dziecko Figurskiej - czytamy w "Super Expressie".

 • Michał Figurski w końcu szczęśliwy! Szaleje z miłości!

  Michał Figurski (44 l.) znów może w pełni cieszyć się życiem, a już na pewno miłością! Sprawczynią tego jest piękna dziennikarka.

 • Figurska wraca do "M jak..."

  Dominika Figurska wraca do serial u "M jak miłość". Aktorka po urodzeniu dziecka i chwilowym odpoczynku, wraca do pracy.

 • Dominika Figurska i Michał Chorosiński: Małżeństwo to nie droga przez mękę

  Chociaż dzisiaj nie wyobrażają sobie życia bez siebie, ich małżeństwo nie było pasmem nieustającego szczęścia. Aktorski duet Dominiki Figurskiej (41 l.) i Michała Chorosińskiego (44 l.) kilka lat temu przeszedł poważny kryzys, który mógł się skończyć rozwodem. Ale nie dopuścili do tego. Zgodnie przyznają, że wiara pozwoliła im podjąć właściwe decyzje i uratować ich liczną rodzinę.

 • Dominika Figurska aktorka z serial u "M jak miłość" już nie zaśpiewa, a Małgorzata Ostrowska-Królikowska z "Klanu" będzie śpiewać dalej - taki werdykt podjęli widzowie programu "Jak ONI śpiewają?".

 • Afera wokół Dominiki Figurskiej-Chorosińskiej! Aktorka zdradzała męża, a teraz PiS ją nagrodzi!?

  Sukces Dominiki Figurskiej-Chorosińskiej (41 l.), jaki odniosła w polityce, zaskoczył wielu. Gwiazda "M jak miłość” została wybrana w tegorocznych wyborach na posłankę PiS. Teraz okazuje się, że prawdopodobnie awansuje na stanowisko szefowej sejmowej komisji rodziny! Czy aby na pewno celebrytka, która dopuściła się zdrady męża, jest dobrym kandydatem?

 • Wojewódzki i Figurski obrazili Ukraińców?

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy zażądało przeprosin za wypowiedzi dziennikarzy Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego, które - jak czytamy w przesłanym w czwartek komunikacie - "obrażają cześć i godność Ukraińców".

 • Dominika Figurska przed wyborami do Parlamentu Europejskiego spędza czas z rodziną

  Dominika Figurska zaczynała jako aktorka. Występowała w m.in. "M jak miłość", "Gorącym Temacie, "Pierwszej miłości", "Barwach szczęścia", "Smoleńsku", a ostatnio w "Dwóch koronach". Później(...) Figurska jest szczęśliwą żoną i matką. Razem z mężem wychowują pięcioro dzieci: Anastazję, Matyldę, Józefa, Piotra i Jana Pawła.  Tworzą szczęśliwą rodzinę, choć w przeszłości bywało niełatwo. Jakiś czas...

 • KRRiT krytykuje Wojewódzkiego i Figurskiego

  Wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego, którzy w radiu Eska Rock szydzili z Ukrainek, naruszają zapisy ustawy o radiofonii i telewizji - uznała KRRiT we wtorek. O konsekwencjach wobec nadawcy Rada zdecyduje po zapoznaniu się z jego wyjaśnieniami.

Zdjęcia na temat: m jak miłość figurski
Wideo na temat: m jak miłość figurski
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.