• Informacje na temat:

  m jak miłość film

Artykuły na temat: m jak miłość film
 • "M jak miłość": Niedaleko od jabłoni

  Dominika Ostałowska ma wspaniałego syna, który zagrał już u jej boku w „M jak miłość”. Jak bardzo Hubert przypomina swoją mamę?

 • Przemysław Bluszcz w "M jak miłość"

  Pojawienie się w Grabinie Rafała wzbudzi popłoch wśród mieszkańców. Były kryminalista jest kolejnym niejednoznacznym charakterem w aktorskim dorobku Przemysława Bluszcza, który zagości w serialu "M jak miłość" na dłużej.

 • "Recepta na miłość": Piotr Fronczewski nigdy nie miał szczęścia do filmu

  Piotr Fronczewski, który gra jedną z głównych ról w nowym serialu Tadeusza Lampki "Recepta na miłość", twierdzi, że w swojej trwającej już prawie pół wieku karierze nie zagrał żadnej znaczącej roli filmowej. - Nie cierpię z tego powodu, bo zawsze czułem się przede wszystkim człowiekiem teatru - mówi.

 • Jak Lenny Kravitz wyznał miłość Annie Wendzikowskiej?

  Dziennikarka Anna Wendzikowska, w swojej najnowszej książce opowiada, jak od kulis wyglądają jej wywiady ze światowymi sławami. Z lektury dowiemy się m.in., że miłość wyznał jej sam Lenny Kravitz...

 • "M jak miłość": Niepowtarzalny Witold Pyrkosz

  ..., podobnie jak pozostali "pancerniacy", doświadczył, czym jest bezgraniczna miłość widzów i jak trudna czasami bywa popularność. Niebawem miało się okazać, że kolejna jego serialowa rola także sprawi, iż(...) możemy oglądać Witolda Pyrkosza od pierwszego odcinka "M jak miłość", czyli już 16 lat. Jako nestor najbardziej znanej polskiej rodziny, zwykle świeci przykładem. Jednak i w tym wcieleniu potrafi...

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • "M jak miłość": Andrzej Młynarczyk w kampanii Ministerstwa Zdrowia

  Nieodżałowany Tomek Chodakowski z "M jak miłość" pojawił się w spocie Ministerstwa Zdrowia promującym... prokreację!

 • Hugh Grant napisze "Scenariusz na miłość"

  Hugh Grant idzie w ślady Hanka Moody'ego w komedii "Scenariusz na miłość".

 • "M jak miłość": Żyć po swojemu - rozmowa z Mikołajem Roznerskim

  ...​Nowy rok będzie dla niego równie intensywny, jak poprzedni. Czekają go m.in. dwie premiery kinowe, praca na planie "M jak miłość" i zdjęcia do filmu o zawodnikach MMA. Jego osiągnięcia zawodowe docenili organizatorzy plebiscytu Telekamery 2018, którzy nominowali go w kategorii najlepszy aktor.

 • "Zaginiona dziewczyna" : Miłość i wierność

  Elegancki i ironiczny thriller Davida Finchera jest narracyjnym majstersztykiem. To film-labirynt, który wciąż kluczy między prawdą a kłamstwem, który bezbłędnie lawiruje między melodramatem, kryminałem a czarną jak nowotwór komedią.

Zdjęcia na temat: m jak miłość film
Wideo na temat: m jak miłość film
 • Wendzikowska marzy: Chciałabym zagrać w filmie kostiumowym!

  Anka Wendzikowska jest nie tylko reporterką z "Dzień Dobry TVN", ale i aktorką "M jak miłość". Apetyt Anka ma jednak zdecydowanie większy! Celebrytka nie ukrywa, że chciałaby zagrać w dramacie kostiumowym lub angielskiej komedii w stylu "Notting Hill" ze względu na lekkość tego gatunku i dobre scenariusze (WideoPortal/x-news)

 • Piotr Głowacki: Spełniają się moje marzenia

  kamerą stanął brytyjski operator Michael Coulter, autor zdjęć do takich światowych hitów, jak „Cztery wesela i pogrzeb”, „Notting Hill” i „To właśnie miłość”. – Jest to świetna przygoda filmowa ze względu na postać operatora, który był również operatorem filmu „Cztery wesela i pogrzeb” oraz ukochanej komedii „To właśnie miłość”. Fantastycznie było stanąć przed jego kamerą – mówi Piotr Głowacki

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1378

  rychły rozwód. W tym celu spotyka się z Dominiką. Nie zauważa, jak źle żona znosi jego pytania o pozew rozwodowy. Hubert zawzięcie walczy o swoje zdrowie i poprawę wyglądu, jednak efektów na razie nie widać. Zdeterminowany wypytuje Lidkę o wspomagacze. W szpitalu Adrian mówi Iwonie, że wrócił na terapię. Wyznaje jej miłość i błaga, żeby ukochana go nie odtrącała. Po zleconym przez psychiatrę badaniu

Dyskusje na temat: m jak miłość film