• Informacje na temat:

  m jak miłość fotki

Artykuły na temat: m jak miłość fotki
 • "M jak miłość": Szokujące zdjęcia Marcjanny Lelek?

  Marcjanna Lelek, którą mogliśmy oglądać przez wiele lat w "M jak miłość", pokazała się fanom z zupełnie innej strony. Na swoim Instagramie podzieliła się fotkami, na których pozuje w prześwitującej bieliźnie.

 • Ten rok będzie lepszy!

  Miniony rok nie był dla niej najlepszy... Katarzyna Cichopek wyznaje, kto daje jej siłę do radzenia sobie z przeciwnościami oraz jakie ma marzenia i plany na najbliższą przyszłość.

 • "M jak miłość": Anna Mucha pokazała nagie zdjęcie!

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", była wierną kibicką naszej reprezentacji podczas turnieju Euro 2016. W dniu, w którym nasi reprezentanci przegrali, Mucha zamieściła na swoim profilu na Instagramie filmik, w którym zapewniła, że jeśli jej wideo osiągnie 125 tys. wyświetleń, opublikuje w sieci swoje... nagie zdjęcie! Fani podjęli wyzwanie. Wideo zostało obejrzane znacznie więcej...

 • O sprzedawaniu swojej cielesności

  Koniec wakacji - dystrybutorzy i krytycy wracają do pracy. Z sześciu kinowych premier tego tygodnia szczególnie polecamy "tragikomedię o sprzedawaniu swojej cielesności" - "Irinę Palm" z Marianne Faithfull.

 • "Pierwsza miłość": Niemoralna propozycja

  ...zawirowania.  Kolumbia i fotki W jednym z pierwszych odcinków, jakie po przerwie wakacyjnej zobaczymy w Polsacie, Aleks (Hubert Jarczak) i Marek (Maciej Tomaszewski) otrzymają wstrząsającą wiadomość(...) i spróbuje go uwieść. Zaprosi nawet na wieś swoich rodziców, których poinformuje, że... chce być z Marianem. Co on na to? Nie tak łatwo nim manipulować. Od razu odkryje, że Samanta prowadzi z nim jakąś...

 • Anna Mucha robi... policyjną karierę

  Anna Mucha od kilku lat współpracuje z mazowiecką policją i chętnie wciela się w rolę policjantki. W środę, 9 lipca, spacerowała deptakiem w Radomiu ubrana w policyjny mundur, a potem kręciła sceny z udziałem antyterrorystów.

 • Małgorzata Kożuchowska w długich włosach. Niczym Hanka z "M jak miłość"!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem z planu filmowego. Fotografia przywołała wspomnienia! Aktorka wygląda bowiem podobnie, jak w czasach gry w "M jak miłość".

 • Rihanna show

  Serial "Rihanna show" z Rihanną w roli głównej nadaje nieprzerwanie od ponad trzech lat. Widzów jest 56 milionów. Jeszcze im się nie znudziło. Oto mistrzyni w podtrzymywaniu zainteresowania wokół samej siebie.

 • "Rolnik szuka żony 2": Grzegorz Bardowski wyznał Ani miłość... na Facebooku! "Kocham Cię"

  ...ich wspólne zdjęcia. Oczywiście nie zabrakło także fotki pierścionka zaręczynowego. Teraz Grzesiek poszedł o krok dalej i pewny uczuć Anny publicznie wyznał jej miłość.  Zrobił to przy okazji 25(...). Od razu wytłumaczył, że pochodzi ono jeszcze z lata. Jak oceniacie takie publiczne wyrazy uczuć? Są jak najbardziej na miejscu, czy może takie słowa powinno kierować się prywatnie do ukochanej osoby?

 • "Wymoczkom dziękujemy"

  Choć norweska scena zasłynęła w świecie gównie dzięki zespołom blackmetalowym, ten skandynawski kraj od kilku lat stara się wymykać powszechnym, i chyba wciąż aktualnym opiniom o dominacji tego gatunku. Jednym z szybko odradzających się w Norwegii stylów jest z pewnością death metal. Tą bez wątpienia ekstremalną dziedziną muzyki zajmuje się zdominowana przez trzy kobiety, pochodząca z Oslo grupa Zeenon, która na początku grudnia 2005 roku, po dziesięciu latach istnienia, zadebiutowała w...

Zdjęcia na temat: m jak miłość fotki
Dyskusje na temat: m jak miłość fotki