• Informacje na temat:

  m jak miłość foto

Artykuły na temat: m jak miłość foto
 • Bałamutka kręci z Pierrotem - romans roku ?! (FOTO!)

  ...mogliśmy wycofać się z tego kontraktu. Nasza gwiazda poszła na kompromis i zezwoliła na obecność wokalisty. Cieszymy się, bo okazuje, że ta gwiazda, to równa babka. - wyjaśnia nasz informator. Jak(...) z nim dzieje, ale facet po prostu cały wieczór nie odrywał od niej wzroku. Ona zresztą też. Rozmawiali dużo, jedli sushi, a potem on ją przytulił. To chyba musi być wielka miłość. - komentuje...

 • Hołdys: Dzień rockera

  Nie było to w Sali Kongresowej, nie było wielkich tirów ze sprzętem, setek ochroniarzy i wielkich świateł. Nikt, kto chciał robić zdjęcia, nie musiał mieć kamizelki z napisem "Foto". Wystarczyło wejść do podziemi wydziału architektury i usiąść na szerokiej kanapie, mając po lewej podłużny bar z uwijającymi się małolatkami, a przed sobą ekran rzutnika.

 • Marcin i Iza spotkają się w parku podczas joggingu. Foto: M jak miłość Gdyby nie śmierć Kasi,na pewno byliby razem... Tragiczna śmierć Kasi(Agnieszka Sienkiewicz) pozostawiła wielką rozpacz w sercu Chodakowskiego.Planowali wspólną przyszłość.Marcin zmienił się dla niej i dla dziecka.Jednak szczęście nie było im pisane... Tak szybko podniósł się po stracie ukochanej? Kasia była miłością...

 • Ich Troje: Michał z Paulą

  Podczas występu na Festiwalu Piękna w Płocku Michałowi Wiśniewskiemu na scenie towarzyszyła pewna brunetka...

 • Paula i Michał Wiśniewski: Ślub w klipie

  Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do piosenki "Flashing Lights" debiutującej wokalistki Pauli, której towarzyszy Michał Wiśniewski.

 • "O dwóch takich co..."

  Red i Spinache. Dwójka znakomitych producentów, choć bardziej rozpoznawalna jako MC. Wzbudzają spore kontrowersje. Pewnością siebie, bezczelnością, specyficznym humorem. To, co jednak trzeba docenić, to ogromny dystans do siebie i do muzyki którą tworzą. Nie zabrakło go i w poniższej rozmowie, którą z Redem i Spinachem przeprowadził Kamelito ("Magazyn Hip Hop").

 • Zakończył się Przystanek Woodstock

  Dziś nad ranem, po godzinie 3.00 zakończył się Przystanek Woodstock w Żarach. Największy festiwal muzyczny w tej częśći Europy zgromadził w szczytowym momencie aż 400 tys. fanów!

 • "Można mnie kochać albo nienawidzić"

  Gorzki od dawna znany jest jako kontrowersyjny reprezentant polskiej sceny hiphopowej. Jako jeden z nielicznych przedstawicieli tej sceny zyskał popularność i uznanie za granicą. Będąc członkiem Elity Kaliskiej stał się swego czasu głównym tematem rozmów, tematów na forum, czy czatów internetowych miłośników hip hopu. Z Gorzkim rozmawiał Londragon (mhh.pl).

 • "Zdziczeliśmy jako ludzie"

  Włodi, jeden z filarów Molesty, postanowił zapuścić się w zupełnie nowe obszary muzyczne i tekstowe. Na wydanym jesienią 2003 roku albumie "...Jak nowonarodzonym", nie zabrakło mocnego, ulicznego(...) o erotycznych podbojach, jakich w polskim rapie pełno. Płytę produkował Włodi do spółki z Waco, a gościnnie pojawiają się między innymi Pono i KorazZ z Zip Składu oraz Peja. Z Włodim rozmawiała Maria

 • Nieżywe Schaby na żywo!

  Dziś od godziny 14. gościem programu "E-Misja" w INTERIA.TV jest zespół Formacja Nieżywych Schabuff.

Dyskusje na temat: m jak miłość foto