• Informacje na temat:

  m jak miłość godzina emisji

Artykuły na temat: m jak miłość godzina emisji
 • "M jak miłość": Miłość ich... zaskoczy!

  W 1462. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 15 października o godzinie 20.55 w TVP2) Anka i Kamil wybiorą się razem na imprezę, którą Kinga (Katarzyna Cichopek) zorganizuje z okazji urodzin(...) nie będą w stanie się bronić? Czy połączy ich miłość, o jakiej oboje od dawna marzą? Czy postanowią być razem na dobre i na złe?

 • Syn Amaro jurorem w "Hell's Kitchen"

  Okazuje się, że wizyta 5-letniego syna Wojciecha Modesta Amaro na planie trzeciej edycji "Hell's Kitchen" nie była przypadkowa. Nicolas nie tylko miał szansę zobaczyć na czym polega praca jego taty w telewizji, ale sam został jurorem w programie.

 • "M jak miłość": Obietnica...

  Termin porodu się zbliża… a Kinga jest kłębkiem nerwów. Czy naprawdę ma powód do zmartwień? Zapraszamy na 1423. odcinek „M jak miłość”, a w nim…

 • Będzie mniej "M jak miłość"

  Od grudnia Dwójka zmniejszy liczbę emisji serialu "M jak miłość", jednej z najpopularniejszych polskich produkcji. Z kolei od 2011 roku z anteny TVP2 znikną pasma lokalne.

 • "M jak miłość": Nowy początek?

  Przed nami 1438. odcinek „M jak miłość”, kto tym razem będzie walczyć w serialu o szczęście i... zacznie nowy rozdział życia?

 • Miliony dla "M jak miłość

  We wtorek, 24 listopada, TVP2 pokaże 700. odcinek "M jak miłość". Do obejrzenia wszystkich dotychczas wyemitowanych odcinków tego serial u potrzeba byłoby 21 dni i 14 godzin. Premierowe odcinki zapewniły TVP2 wpływy reklamowe w wysokości blisko 570 mln zł.

 • "M jak miłość": Idzie burza?

  Związek Uli z Bartkiem od początku jest burzliwy, a teraz znów zbierają się nad nimi “czarne chmury”. Czy młodzi w końcu się rozstaną? Zapraszamy na 1427. odcinek „M jak miłość”, a w nim…

 • Talk-show "M jak miłość"

  Z okazji jubileuszu serialu "M jak miłość" telewizyjna Dwójka przygotowała okolicznościowe talk-show. Przez dziewięć tygodni widzowie mogą zobaczyć program "Alfabet uczuć, czyli 10 lat z M jak miłość".

 • "M jak miłość": Oszukana

  Zbuntowana, złośliwa – Zosia nie przypomina już grzecznej dziewczynki, którą była w dzieciństwie. A Joasia po kłótniach z córką zalicza kolejne bezsenne noce. Czy odkryje w końcu, że nastolatka umawia się z Erykiem? Zapraszamy na 1403. odcinek "M jak miłość", a w nim...

 • "M jak miłość": Detektyw na wózku?

  W czasie akcji detektyw Tomasz Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) zostanie ciężko ranny. Po badaniach okaże się, że mężczyzna ma złamany kręgosłup. Sprawdź, co czeka jednego z bohaterów popularnego serialu "M jak miłość".

Zdjęcia na temat: m jak miłość godzina emisji
Dyskusje na temat: m jak miłość godzina emisji
 • Re: "M jak miłość" wciąż hitem! Co chcą oglądać Polacy?

  To daje do myślenia, jaki naród jest ciemny i ogląda nadal gniotowskie "M jak mdłości" i osłabione "Ranczo", które jest coraz gorsze, niż na początku. Ostatnio nie ma ciekawych seriali. Jedynie "Artyści" świetnie się zapowiadali, jednak godzina emisji jest beznadziejna, przez co skutkuje słabymi wynikami. Szkoda.

 • Re: "M jak miłość": "Nie jesteś już moją siostrą..."

  z mężem i powrot, przeprowadzka, zmaiana pracy- jak w serialu. Od serialu także na pewien czas odeszłam ale wróciłam. Dlaczego? Bo jestPRAWDZIWY. Dzięki takim osobom jak Pani Teresa Lipowska czuje jakbym miała drugą rodzinę. A poza tym godzina emisji to czas dla mnie- wyciszenia się, oderwania i ...podczas ogądania przygotowuje obiad na następny dzień.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Turecka produkcja nokautuje konkurencję

  polskie badziewia typu Klan, M jak Miłość czy na Wspólnej, to zwykłe gnioty ! Dość już tego polskiego chłamu. Dlaczego nie kupią takich seriali jak Skandal, Czarna Lista, Outlander, Biała Królowa, Gra(...)Bardzo ciekawy i dobrze zrobiony serial, z piękną scenografią i świetnymi kostiumami. TVP popełniła ogromny błąd z godziną emisji i pocięciem na krótkie odcinki. Powinni go nadawać o 20:00

 • Re: M jak miłość

  Szczerze powiedziawszy ciesze sie, że zbliżają sie wakacje i będzie przerwa w emisjach ulubionych seriali. Te seriale to niestety uzależniają! przychodzi godzina emisji i koniec - wszystko inne nieważne! A tak, to spokojnie odpoczniemy :))

 • Re: "Paradoks" to klapa!

  jaki potencjał ma ten serial w sobie. Ja nie rozumiem dlaczego nie było lepszej reklamy, nie znalazł się lepszy dzień/ godzina emisji "Paradoksu". Ja sama dowiedziałam się o nim od znajomego, który zachwalał, a wcześniej nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje! Ludzie! Ogarnijcie się! Karmicie nas jakimś zdechłym M jak Miłość od prawie 20 lat! A dla tej ambitniejszej widowni, jak już się coś

 • Re: Koniec "Linii życia"

  miałby zostać wykasowany z codziennej ramówki Polsatu, jest oczywiście godzina emisji.. no bo komu chciałoby sie czekać tą całą przerwę między, wydarzeniami a serialem, dzisiaj wygląda to mniej więcej tak(...)Nie zgadzam się na to!!! Dlaczego chcą nam odebrać jedyny sensowny i tak wspaniały serial jak LŻ ?! Zaraz się rozbecze normalnie!!! Dopiero co zacząłem się oswajać z tym cudownym i bezkonkurencyjnym