• Informacje na temat:

  m jak miłość godzina emisji

Artykuły na temat: m jak miłość godzina emisji
 • "M jak miłość": Miłość... jak z piekarnika!

  Po tym, jak Marzenka przyłapała ukochanego na flircie - z pielęgniarką w szpitalu - siłacz wciąż ma problemy... I niemal każda rozmowa młodej pary kończy się kłótnią. A w kolejny poniedziałek(...)... I poprosi Wernera, by został jego "adwokatem" - w sprawie małżeństwa. - Dobre słowo z boku jeszcze nikomu nie zaszkodziło... Chodzi o to, żeby przygotować grunt, zaczyn... jak na ciasto drożdżowe...

 • Syn Amaro jurorem w "Hell's Kitchen"

  Okazuje się, że wizyta 5-letniego syna Wojciecha Modesta Amaro na planie trzeciej edycji "Hell's Kitchen" nie była przypadkowa. Nicolas nie tylko miał szansę zobaczyć na czym polega praca jego taty w telewizji, ale sam został jurorem w programie.

 • "Wojenne dziewczyny": Kalendarz emisji seriali TVP1 i TVP2

  ...proponuje swoim widzom spotkania z bohaterami znanych i lubianych produkcji - "M jak miłość", "Barw szczęścia", "Na dobre i na złe", "Na sygnale" oraz "rodzinki.pl" (premiera 10. sezonu już w piątek 3 marca(...)" godz. 17.05 "Tylko z tobą" godz. 20.05 "Barwy szczęścia" godz. 20.40 "M jak miłość" Wtorek ok. godz. 15.00 "Tysiąc i jedna noc" godz. 17.05 "Tylko z tobą" godz. 20.05 "Barwy szczęścia...

 • Będzie mniej "M jak miłość"

  Od grudnia Dwójka zmniejszy liczbę emisji serialu "M jak miłość", jednej z najpopularniejszych polskich produkcji. Z kolei od 2011 roku z anteny TVP2 znikną pasma lokalne.

 • "M jak miłość": Znowu razem?

  Przed nami 1282 odcinek „M jak miłość” i kolejne spotkanie z Izą oraz Marcinem... Czy ich związek można jeszcze uratować?

 • Miliony dla "M jak miłość

  We wtorek, 24 listopada, TVP2 pokaże 700. odcinek "M jak miłość". Do obejrzenia wszystkich dotychczas wyemitowanych odcinków tego serial u potrzeba byłoby 21 dni i 14 godzin. Premierowe odcinki zapewniły TVP2 wpływy reklamowe w wysokości blisko 570 mln zł.

 • "M jak miłość": Będą kłopoty

  Zapraszamy na 1271. odcinek „M jak miłość”, w którym poznamy dwoje nowych bohaterów… a Radek i Jacek wpadną w niezłe kłopoty!

 • Talk-show "M jak miłość"

  Z okazji jubileuszu serialu "M jak miłość" telewizyjna Dwójka przygotowała okolicznościowe talk-show. Przez dziewięć tygodni widzowie mogą zobaczyć program "Alfabet uczuć, czyli 10 lat z M jak miłość".

 • "M jak miłość": Bolesna prawda…

  Antek już nie może doczekać się wyjazdu w góry z Szeflerem... a Kolędzie skacze ciśnienie. Aż w końcu senior wyznaje wnukowi prawdę o jego ojcu - którą Ewa dotąd przed chłopcem ukrywała. Zapraszamy na 1264. odcinek "M jak miłość", a w nim....

 • "M jak miłość": Detektyw na wózku?

  W czasie akcji detektyw Tomasz Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) zostanie ciężko ranny. Po badaniach okaże się, że mężczyzna ma złamany kręgosłup. Sprawdź, co czeka jednego z bohaterów popularnego serialu "M jak miłość".

Zdjęcia na temat: m jak miłość godzina emisji
Dyskusje na temat: m jak miłość godzina emisji
 • Re: "M jak miłość" wciąż hitem! Co chcą oglądać Polacy?

  To daje do myślenia, jaki naród jest ciemny i ogląda nadal gniotowskie "M jak mdłości" i osłabione "Ranczo", które jest coraz gorsze, niż na początku. Ostatnio nie ma ciekawych seriali. Jedynie "Artyści" świetnie się zapowiadali, jednak godzina emisji jest beznadziejna, przez co skutkuje słabymi wynikami. Szkoda.

 • Re: "M jak miłość": "Nie jesteś już moją siostrą..."

  z mężem i powrot, przeprowadzka, zmaiana pracy- jak w serialu. Od serialu także na pewien czas odeszłam ale wróciłam. Dlaczego? Bo jestPRAWDZIWY. Dzięki takim osobom jak Pani Teresa Lipowska czuje jakbym miała drugą rodzinę. A poza tym godzina emisji to czas dla mnie- wyciszenia się, oderwania i ...podczas ogądania przygotowuje obiad na następny dzień.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Turecka produkcja nokautuje konkurencję

  polskie badziewia typu Klan, M jak Miłość czy na Wspólnej, to zwykłe gnioty ! Dość już tego polskiego chłamu. Dlaczego nie kupią takich seriali jak Skandal, Czarna Lista, Outlander, Biała Królowa, Gra(...)Bardzo ciekawy i dobrze zrobiony serial, z piękną scenografią i świetnymi kostiumami. TVP popełniła ogromny błąd z godziną emisji i pocięciem na krótkie odcinki. Powinni go nadawać o 20:00

 • Re: M jak miłość

  Szczerze powiedziawszy ciesze sie, że zbliżają sie wakacje i będzie przerwa w emisjach ulubionych seriali. Te seriale to niestety uzależniają! przychodzi godzina emisji i koniec - wszystko inne nieważne! A tak, to spokojnie odpoczniemy :))

 • Re: "Paradoks" to klapa!

  jaki potencjał ma ten serial w sobie. Ja nie rozumiem dlaczego nie było lepszej reklamy, nie znalazł się lepszy dzień/ godzina emisji "Paradoksu". Ja sama dowiedziałam się o nim od znajomego, który zachwalał, a wcześniej nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje! Ludzie! Ogarnijcie się! Karmicie nas jakimś zdechłym M jak Miłość od prawie 20 lat! A dla tej ambitniejszej widowni, jak już się coś

 • Re: Koniec "Linii życia"

  miałby zostać wykasowany z codziennej ramówki Polsatu, jest oczywiście godzina emisji.. no bo komu chciałoby sie czekać tą całą przerwę między, wydarzeniami a serialem, dzisiaj wygląda to mniej więcej tak(...)Nie zgadzam się na to!!! Dlaczego chcą nam odebrać jedyny sensowny i tak wspaniały serial jak LŻ ?! Zaraz się rozbecze normalnie!!! Dopiero co zacząłem się oswajać z tym cudownym i bezkonkurencyjnym