• Informacje na temat:

  m jak miłość intryga jana

Artykuły na temat: m jak miłość intryga jana
 • "Diagnoza": Drugi sezon pełen nowych intryg

  ...tak zakochanych w sobie ludzi, dziś zaciekłych wrogów. Jakie jeszcze tajemnice skrywa historia głównej bohaterki i Jana? Kto tak naprawdę jest czarnym charakterem?

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Jan Englert zazdrosny o żonę!

  ...przypadkiem kolegą, z którym występuje w sztuce „Intryga”. W spektaklu  jego żona gra femme fatale łamiącą męskie serca, a Tomasz, jak na ironię, zazdrosnego małżonka. Spektakl okazał się sukcesem(...) Stockinger wyraźnie ją adorował. W przerwach między sportowymi rozgrywkami sporo rozmawiali, żartowali. Widać było, że świetnie się czują w swoim towarzystwie. Nie uszło to uwadze Jana Englerta, który...

 • "M jak miłość": Piotrek bratem... Kingi!

  Dużo sie dzieje w serialu "M jak miłość" : Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) przed ślubem z Kingą (Katarzyna Cichopek) będzie udawał męża... Mirki (Andżelika Piechowiak)! Dlaczego zgodzi się wziąć udział w kolejnym pomyśle szefowej? Głównie po to, by zdobyć zlecenie od dużej firmy, której prezesem jest Jan Orski (Marek Lewandowski).

 • "M jak miłość": Nowy bohater i utrata pracy

  W nowym sezonie w życiu Joasi i Tomka pojawi się dawny przyjaciel Chodakowskiego. W roli Jacka zobaczymy Jana Wieczorkowskiego!

 • "Linia życia": Pogoń za szczęściem

  Mają to, o czym wielu ludzi marzy: pieniądze, powodzenie i pozycję społeczną. Daleko im jednak do zadowolenia z życia. W opowieści o losach czterech rodzin z Trójmiasta intryga goni intrygę, a namiętność rzadko idzie w parze z miłością.

 • M jak miłość

  ...mieszkającym za granicą księdzem. Wcześniej Zduńscy wstępują do Grabiny, gdzie Paweł przedstawia żonę dziadkom. A Barbara wręcza dziewczynie wzruszający prezent: pierścionek, który kiedyś dostała od Lucjana...

 • Zanussi: Przygodowy film o świętej

  Wybitny polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy Krzysztof Zanussi intensywnie pracuje nad kilkoma projektami. W przyszłym roku rozpocznie prace nad filmem o roboczym tytule "Jadwiga Andegawenka" o świętej Jadwidze Andegaweńskiej, królowej Polski, którą wzniósł na ołtarze papież Jan Paweł II.

 • "Lekarze": Szymon Bobrowski leczy w teatrze!

  Szymon Bobrowski, czyli dr Piotr Wanat z "Lekarzy" tym razem wcieli się w rolę lekarza w spektaklu pt.: "Intryga". Sprawdź szczegóły!

 • Nina Andrycz: Patrzę i wspominam

  Patrzę w stronę przeszłości i płynie do mnie morze wspomnień, zwycięstw, rywalizacji, intryg i teraz, kiedy przyszły lata odpowiednie, chcę je ludziom wytłumaczyć - mówi o swej najnowszej książce "Patrzę i wspominam" wielka dama polskiego teatru Nina Andrycz.

Zdjęcia na temat: m jak miłość intryga jana