• Informacje na temat:

  m jak miłość irka

Artykuły na temat: m jak miłość irka
 • Irek przesłuchiwany!

  W 947. odcinku "M jak Miłość" Irek wpadnie w poważne tarapaty. A wraz z nim Jankowski i Mirka...

 • Małgorzata Teodorska: Z "Plebanii" wyruszyła w wielki świat

  Zakochiwała się w niewłaściwych mężczyznach, cierpiała. Ale nie straciła nadziei na szczęście.

 • M jak miłość

  Świętego Mikołaja. Monika ukrywa się w kancelarii przed Filarskim. Obawia się szczerej rozmowy i wyznania, że wcale nie chce spędzić z seniorem reszty życia. Również Mirka przeżywa miłosne rozterki. Odwiedza Kingę i skarży się na Irka, który nie umie porozumieć się z jej ojcem. Kilka godzin później obaj mężczyźni zjawiają się na Deszczowej. Dochodzi do wielkiej awantury.

 • Samobójstwo w "M jak miłość"?

  Kłopoty małżeńskie Olgi (Karolina Nowakowska) i Jakuba (Przemysław Cypryański) z "M jak miłość" wkrótce doprowadzą do ogromnej tragedii.

 • Irek w więzieniu!

  Policja wciąż podejrzewa Irka o nielegalną działalność. W końcu chłopak trafia za kratki.

 • Zakład o podryw w "M jak miłość"

  Irek Podleśny (Maciej Jachowski) założy się z Kubą Zioberem (Przemysław Cypryański), że zdobędzie piękną bizneswoman, Mirkę Kwiatkowską (Andżelika Piechowiak). Czy wygra? A co, jeśli z jego "ofiarą" połączy go coś więcej niż romans?

 • "M jak miłość": Serialowy Irek kocha wolność i adrenalinę!

  Jak odreagować ciężki dzień na planie? Maciej Jachowski, czyli Irek Podleśny z "M jak miłość", stawia na sport - i adrenalinę!

 • Gwiazda filmowa w "M jak..."

  Małgorzata Teodorska, czyli Irka Tosiek z serial u "Plebania", pojawi się również jako gwiazda filmowa w "M jak miłość". Agencja Tomka Chodakowskiego będzie ją ochraniać.

 • "M jak miłość": Koniec związku Marysi i Roberta?

  ...wychodzi na jaw Podczas spaceru w parku Roberta i Marysi, jakiś nieznany mężczyzna rozpozna w nim... Irka Wrońskiego! Chociaż Bilski będzie starał się wytłumaczyć ukochanej, że to pomyłka, ona nie(...), Artura (Robert Moskwa)... Prawdziwa twarz Bilskiego Przez długi czas Robert udawał idealnego mężczyznę, miłego i kochającego. Kiedy jednak jakiś czas temu Basia (Maja Wudkiewicz), córka Marysi...

 • "M jak miłość": To już 10 lat!

  Ekipa serialu "M jak miłość" spędziła kilka tygodni w Kołobrzegu. Za chwilę wraca nad morze - tym razem nie do pracy, ale na spotkanie z fanami.

Zdjęcia na temat: m jak miłość irka
Wideo na temat: m jak miłość irka
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: m jak miłość irka