• Informacje na temat:

  m jak miłośc joasia

Artykuły na temat: m jak miłośc joasia
 • "M jak miłość": Wojtuś wyzna Joasi bolesną prawdę!

  Po powrocie do Polski Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) nadal będzie przeżywała śmierć ukochanego (Andrzej Młynarczyk). Nawet Wojtuś (Feliks Matecki) zauważy, że kobieta ma nienaturalnie ściągniętą twarz. Uwadze bystrego chłopczyka nie ujdzie też, że Joasia co rusz podchodzi do szuflady, z której wyjmuje kosmetyczkę, a z niej jakieś tabletki. Jest smutna i jakby nieobecna. - Wszystko ok...

 • "M jak miłość": Agnieszka spędzi noc z Tomkiem!

  Fanów serialu "M jak miłość" czekają wielkie emocje. Zaraz po tym, jak Agnieszka (Magdalena Walach) porzuci przed ołtarzem swojego narzeczonego Roberta (Marek Szkoda), pojedzie do mieszkania Tomka (Andrzej Młynarczyk) i padnie ukochanemu w ramiona.

 • "M jak miłość": Joasia targnie się na życie!

  W przeddzień powrotu do Francji Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) poprosi Agnieszkę (Magdalena Walach), by zaopiekowała się dziećmi, a sama odwiedzi grób Tomka (Andrzej Młynarczyk), po czym - nikomu o tym nie mówiąc - wynajmie pokój w hotelu.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Zaczęło się od reklamy

  Spontaniczna, uśmiechnięta i skromna. Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że Telekamera była dla niej wielkim zaskoczeniem. Swoją popularność aktorka wykorzystuje, aby wspierać akcje charytatywne.

 • "M jak miłość": Senne marzenie Joasi

  Nowy zwiastun "M jak miłość" sprawił, że nadzieja na uratowanie Tomka (Andrzej Młynarczyk) odżyła na nowo... Co jeszcze wydarzy się w premierowych odcinkach?

 • Zdominuje "M jak miłość"

  Już niebawem to Joanna Koroniewska będzie największą gwiazdą serialu "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Tomek zazdrosny o Joasię

  Z ulgą przyjmie wiadomość, że przyjaciel z powodu nagłego wyjazdu z Polski nie może być świadkiem na jego ślubie z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan). - Może to i lepiej - wyzna Tarnowskiej Chodakowski i doda, że zaczął być zazdrosny o jej relacje z Jackiem. Joasia zapewni go, że nie ma najmniejszych powodów do niepokoju. Narzeczony nie przyzna się jej jednak, że Agnieszka (Magdalena Walach...

 • Roztańczone "M jak Miłość"

  Ostatnią edycję "Tańca z gwiazdami" wygrała Kasia Cichopek, jedna z bohaterek "M jak Miłość". Teraz na parkiecie zobaczymy jej kolegów z serial u: Joannę Koroniewską i Rafała Mroczka. Już wiosną zobaczymy, czy kryształowa kula - nagroda główna "Tańca z gwiazdami" - znowu trafi w ręce aktorki (lub aktora) serialu, który co tydzień ogląda 10 milionów Polaków.

 • "M jak miłość": Wpadka Joasi

  J​oasia (Barbara Kurdej-Szatan), po dotarciu do restauracji, w której umówiła się na rozmowę ze swoją szefową, bez zastanowienia wręczy płaszcz eleganckiemu przystojniakowi stojącemu przed wejściem do sali, myśląc, że to kelner czekający na gości.

 • "M jak miłość": Nowa Małgosia Mostowiak?

  Która aktorka zastąpi Joannę Koroniewską w roli Małgosi Mostowiak w "M jak miłość", jeśli scenarzyści zdecydują, że najmłodsza córka Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) wróci z Ameryki? To pytanie zadają sobie chyba wszyscy fani "Emki". Prezentujemy listę naszych kandydatek!

Zdjęcia na temat: m jak miłośc joasia
Wideo na temat: m jak miłośc joasia
 • "M jak miłość": Joasia i ojciec - wstrząsające spotkanie

  Ojciec Asi (Barbara Kurdej-Szatan), podejdzie do córki na cmentarzu, a ona powita go z wyraźną niechęcią. Z ich rozmowy wyniknie, że mężczyznę czeka operacja, przed którą chce się z córką pożegnać i prosić o wybaczenie. Joanna wyzna Tomkowi, że jej ojciec to brutalny damski bokser. Obie z matką (Katarzyna Żak) uciekły od niego, gdy pobił Tarnowską do nieprzytomności. Gdy Tomek oznajmi, że mężczyzna może umrzeć, Asia przez chwilę zawaha się, czy ojcu nie wybaczyć.

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • "M jak miłość": Odcinek 1335.

  Jacek przywozi Joasię do Warszawy i od razu zagląda do Agnieszki. A gdy zostają sami, zaczyna przyjaciółkę całować. Chodakowska umawia się na spotkanie z Jakubem przerażona na myśl, że dzieci Tomka mogą nie być w Polsce bezpiecznie. Górecki obawia się z kolei, że Olga znów ma kłopoty i prosi o pomoc w tej sprawie Kingę. Teresa, zastraszona przez męża, znów waha się, czy powinna walczyć o rozwód

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: m jak miłośc joasia
 • Re: "M jak miłość": Teresa znów kłamie

  Tak a czy nie dosc juz tej durnej Teresy co sama nie wie co chce, cos ma z psychiką widac.No wyslijcie ją na leczenie a Artur wreszcie zrozumie jak namieszał,i zostawi tę wstrętną babe,A Tomek i Joasia to super para,Trzeba cos pomyslec jakiś watek miłosny by sie przydał,Prosimy M,Jak Miłośc anie mordobicie,,,