• Informacje na temat:

  m jak miłosć klara

Artykuły na temat: m jak miłosć klara
 • Klara w niebezpieczeństwie!

  Zapraszamy na 978. odcinek "M jak miłość", w którym Klara - nowa "szefowa" Marcina - wpadnie w poważne kłopoty...

 • Nimfomanka, prostytutka, android

  Siedem premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Sophie Marceau w komedii "Seks, miłość i terpia" zobaczymy w roli nimfomanki, Anna Mucha w "Sąsiadach" Grzegorza Królikiewicza gra prostytutkę, zaś szwedzka gwiazda Alicia Vikander w "Ex Machinie" staje się... seksownym androidem.

 • "M jak miłość": Magdalena Zawadzka u Mostowiaków!

  Do obsady sagi rodu Mostowiaków dołączyła 72-letnia obecnie Magdalena Zawadzka, niezapomniana Barbara Jeziorkowska-Wołodyjowska z "Przygód Pana Michała“, Zofia Korzecka z "Magdy M.“, Klara Zybert z "Na dobre i na złe“ czy Danuta Jankowska z "Samego życia“.

 • Dorota Chotecka: Mama, żona, aktorka

  Był czas, gdy myślała, że szczęście opuściło ją na zawsze. Dziś los znowu do niej się uśmiecha.

 • "M jak miłość": Babcia przede wszystkim daje wnukom miłość, a opiekę w miarę możliwości

  Kobiety znane ze szklanego ekranu świetnie odnajdują się w roli babć. Teresa Lipowska i Zofia Czernicka twierdzą, że mają doskonały kontakt z wnukami i starają się poświęcać im jak najwięcej czasu. Dają im nie tylko miłość i opiekę, lecz także przekazują wiedzę dotyczącą życia.

 • "Żona policjanta": Dyscyplina i siniaki

  Od jutra w polskich kinach oglądać można będzie "Żonę policjanta" - niemiecki dramat wyróżniony Nagrodą Specjalną Jury podczas festiwalu w Wenecji w 2013 roku.

 • "Barwy szczęścia": Miłość, śmierć i… porwanie

  Hubert - pełen goryczy po ostatnich kłótniach z żoną - postanowi złożyć pozew o rozwód. I w końcu wyzna Iwonie: - Po tym wszystkim Klara jest dla mnie obcą osobą... Kompletnie obcą, rozumiesz? Tymczasem Janka... porwie Marysię! Wystarczy chwila nieuwagi Kamili - na spacerze z małą.

 • "LOVE" Gaspara Noe: Jest pierwszy fragment!

  Pojawił się pierwszy fragment oczekiwanego filmu Gaspara Noe - zrealizowanego w 3D quasi-pornograficznego "LOVE". Obraz zostanie zaprezentowany premierowo w nocy ze środy na czwartek na festiwalu w Cannes, wiadomo już, że trafi też na ekrany polskich kin.

 • "Barwy szczęścia": Miłość czy kara?

  ...płakać. Hubert nie zgodzi się jednak, by Klara ją uspokoiła... I w końcu wyprosi żonę z domu. - Nie możesz mi zabronić... Nie mogę wyjść, kiedy słyszę, jak płacze! - Wiesz, ile razy tak płakała(...)W najbliższy piątek widzowie poznają Kamilę, siostrę Uli (Marianna Kowalewska). Hubert od razu poczuje do dziewczyny sympatię i zatrudni ją jako nianię Marysi. Za to Klara uzna Kamilę za swoją...

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Los ich doświadczył

  Aktorzy Dorota Chotecka i Radosław Pazura poznali się podczas studiów w szkole filmowej. Ona jest od niego starsza o trzy lata. Są razem już ponad 20 lat, niedawno obchodzili 11. rocznicę ślubu. 12 lat temu los ich ciężko doświadczył.

Wideo na temat: m jak miłosć klara
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1680. Co wydarzy się po wakacjach?

  w bawełnę powie mu, że uważa ich związek za definitywnie zakończony. Kilka dni po rozmowie z mężem zniknie bez śladu w tajemniczych okolicznościach. Hubert i Klara Hubert zwierzy się Agacie (Natalia Zembrzycka), że boi się, iż Klara- po tym, jak zobaczyła go w towarzystwie Uli (Anna Karwan) - już nigdy nie wróci do domu. Chwilę później żona zadzwoni do niego i poprosi o spotkanie. Pyrka

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.