• Informacje na temat:

  m jak miłosc kto jest kim

Artykuły na temat: m jak miłosc kto jest kim
 • "M jak miłość": Kim będzie nowy mężczyzna Marty?

  Według doniesień produkcji "M jak miłość", Budzyńska w nowych odcinkach będzie się starała otrząsnąć z nieudanego związku. - Marta przyjedzie do Polski po kolejnym zawodzie miłosnym, który(...) już na stałe. - Rozwinie się wątek związany z życiem uczuciowym Marty - mówi Dominika Ostałowska w wywiadzie dla "Tele Tygodnia". Kto będzie miłością Marty? Z pewnością nie były mąż Andrzej Budzyński...

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

 • "M jak miłość": Kto zabił Roberta? Jest pierwszy podejrzany...

  Wieść, że Robert (Filip Gurłacz) został zamordowany, wstrząśnie wszystkimi, którzy znali młodego policjanta. Prokurator oddelegowany z Warszawy do Lipnicy będzie niemal pewny, że zbrodnia była aktem zemsty na Wrońskim, który romansował z... mężatkami!

 • Zbigniew Stryj w "M jak miłość"

  Grany przez niego Robert na dłużej zagości w życiu Marii Rogowskiej, a tym samym w serialu "M jak miłość". Zbigniew Stryj zdradza, jaki będzie jego bohater, a także, co sprawia, że w wolnej chwili najlepiej relaksuje się przy... heavy metalu.

 • "W rytmie serca": Kto jest kim w serialu "W rytmie serca"?

  Już 10 września o godzinie 20.00 po raz pierwszy spotkamy się z bohaterami nowego serialu sygnowanego nazwiskiem Tadeusza Lampki - producenta m.in. takich hitów jak "M jak miłość", "Barwy szczęścia" i "Na dobre i na złe". Wiemy, kto jest kim w najnowszej produkcji Telewizji Polsat "W rytmie serca"...

 • Piotr Nerlewski: Leśniczy w "M jak miłość"

  Studiował geologię, pracował w banku, był trenerem piłki nożnej i barmanem. W końcu stwierdził, że szczęście może dać mu tylko aktorstwo. Piotr Nerlewski zagrał w filmie "Jack Strong", a teraz dołączył do obsady "M jak miłość" jako leśniczy Franek.

 • Małgorzata Socha i kulisy jej małżeństwa. Kim jest mąż aktorki?

  Małgorzata Socha (39 l.) i Krzysztof Wiśniewski (42 l.) są małżeństwem od 11 lat. Zaledwie, bowiem ich gorące uczucie trwa ponad dwukrotnie dłużej. Kim jest mąż aktorki? Mało kto wie, jak dokładnie się poznali i czym zajmuje się Krzysztof.

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • "M jak miłość": Z kim Olek zdradza Magdę?

  ...cierpliwość Tymczasem ostatecznie potwierdzi się, że Chodakowski wdał się w romans z niejaką Anetą (Ilona Lewandowska). Z jego rozmowy telefonicznej z kochanką widzowie dowiedzą się, że obiecał jej, że(...) zadzwoni do żony i zapowie jej, że za kilka dni przyjedzie do kraju. Poprosi też, by nie wierzyła nikomu, kto może próbować ich rozdzielić. Molestowanie i podbite oko Żeby było jeszcze ciekawiej, do...

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

Zdjęcia na temat: m jak miłosc kto jest kim
Dyskusje na temat: m jak miłosc kto jest kim
 • Re: "M jak miłość": Seks z Ewą, ciąża z Anną?

  dzieci a tymczasem karmis woje ego bzykając sie z kim popadnie..jaka znów miłość z Ewą..każda miłosc jest inna ale to uczucie jest jakies niewiarygodne..no ale tekst anrzeja mnie rozwalił,,korzystaj(...) i rostropny a tu lipa...ciekawe kto jeszcze odejdzie z serialu..?bo nie dziwie się Koroniewskiej skoro ta Gośka stała się nijaka,jeszcze jak projektowała ogrody to widac było ze coś rtobila a ta milosc do