• Informacje na temat:

  m jak miłość kuba i marzena

Artykuły na temat: m jak miłość kuba i marzena
 • Kaśka odwiedza w więzieniu matkę Kuby. Dociera do niego, że po odsiadce Marzena odbierze mu syna. Kuba i Wiola mają nowy plan, jak zniechęcić do siebie...

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • "M jak miłość": W miłosnym trójkącie

  Jako inspektor Kuba Karski w serialu „M jak miłość” czeka na wielką miłość. Z aktorem rozmawiamy o rolach amantów, muzyce oraz… pisarstwie.

 • Andrzej Młynarczyk: Kobiety są dla mnie zagadką

  Krążą plotki, że Andrzej Młynarczyk jest szczęśliwie zakochany. On jednak milczy na ten temat. Może nie chce stracić fanek?

 • Pierwsza miłość

  Tola. Cały personel zostaje postawiony na nogi. Czyżby tym razem Sylwii udało się uciec? Na imprezie, którą urządził Norbert, niezapowiedzianie pojawia się Paulina. Ma pretensje do Emilki o to, jak prowadzi firmę. Dochodzi do ostrej wymiany zdań. Czy dziewczynom uda się utrzymać przyjaźń? Marzena mówi Kaśce o chorym koledze, któremu ich syn chce pomóc. Przerażony Kaśka rozumie, że chodzi o niego...

 • "You Can Dance": Kto zatańczy w ćwierćfinale?

  Już w poniedziałek, 18 maja, w odcinku na żywo dowiemy się, kto dostanie się do półfinału programu TVN "You Can Dance". W ćwierćfinale finaliści poprzednich edycji zatańczą z obecnymi uczestnikami show. Kto zawalczy o 100 tysięcy złotych oraz staż w Broadway Dance Center?

 • ​"M jak miłość": Kuba Józefowicz - o nim będzie głośno!

  Do obsady "M jak miłość" dołączył właśnie 25-letni Jakub Józefowicz, syn znanego aktora i choreografa Janusza Józefowicza. Kubę po raz pierwszy zobaczymy w "Emce" dopiero na początku przyszłego roku, ale już teraz warto zapamiętać jego nazwisko, bo wkrótce będzie o nim bardzo głośno!

 • "M jak miłość": Zostanie sam?

  Zdrada żony, zapowiedź rozwodu i groźba utraty kontaktu z przybranym synem. Wszystko, co Kuba (Przemysław Cypryański) z poświęceniem budował, legło w gruzach. Czy może na kogoś liczyć w trudnych chwilach?

 • "Pierwsza miłość": Szokująca informacja

  Jak łatwo się domyśleć Marzena (Marta Chodorowska) nie pojawiła się po raz kolejny w życiu "Kaśki" (Michał Koterski) całkiem przypadkowo. Już wkrótce uroczy barman przekona się, że życie bywa pełne(...) chłopaka z tarapatów. Marzena serdecznie mu podziękuje i... w przypływie szczerości wyzna, że Kuba jest jego synem! Saniewski będzie w szoku. A chłopak nadal nie będzie zdawał sobie sprawy, że to...

 • Nowa postać w "M jak miłość"

  Kubę Ziobera (Przemysław Cypryański) czeka prawdziwa życiowa rewolucja! Rozwód z Olgą (Karolina Nowakowska), walka o Krzysia (Wojtek Traczyński) i kłótnia z Marzeną (Marieta Żukowska). Do tego w jego życiu pojawi się nowa kobieta - Ala (Julia Pietrucha).