• Informacje na temat:

  m jak miłość - mamed

Artykuły na temat: m jak miłość - mamed
 • Mamed Chalidow o pracy z Cichopek w "M jak miłość": Miodzio!

  Mamed Chalidow (34 l.) był gościem pierwszego odcinka nowego sezonu show Kuby Wojewódzkiego!

 • Mamed Chalidow w "M jak miłość"

  Mamed Chalidow, najlepszy polski zawodnik mieszanych sztuk walki, wystąpi gościnnie w serialu "M jak miłość". Wojownik czeczeńskiego pochodzenia zagra siebie i... trochę namiesza w życiu Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek).

 • ​Nie zna serialu, w którym zagrał!

  Mamed Chalidow (znany także jako Mamed Khalidov), zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), wystąpił gościnnie w "M jak miłość". Sportowiec na łamach lokalnej prasy przyznał jednak, że zagrał w serialu, gdyż... miał akurat wolne i nie ma pojęcia o co chodzi w jego fabule!

 • Nowe twarze i serialowe transfery wiosny 2017!

  ...zobaczymy Karolinę Rachwał (Honorata Witańska), a Krzysztofowi Zapale (Wojciech Sukiennik) na patrolach towarzyszyć będzie tak jak do tej pory, sierżant Alicja Morawska (Magdalena Wróbel). We wrocławskim komisariacie pojawi się technik, Arkadiusz Gajda (Jakub Tackowiak). To nie koniec powrotów tej wiosny! Z pewnością do najbardziej spektakularnych będzie należał kolejny sezon jednej z najchętniej...

 • Olimpijczyk "W garniturach"

  Douglas wystąpiła w "Pamiętnikach wampirów", a McKayla Maroney w "Doktor Hart". Polscy sportowcy także lubią światła reflektorów. Gościnny występ w "M jak miłość" zaliczył na przykład słynny polski(...) klienta. Jak donosi The Hollywood Reporter, Phelps wielokrotni podkreślał, że jest fanem serii, a nawet pisał o tym na swoim Tweeterze. Kiedy dowiedzieli się o tym twórcy serialu, postanowili zrobić...

 • O co chodzi w "M jak miłość"?

  Mamed Chalidow, zawodnik MMA, zagrał gościnnie w serialu "M jak miłość" Sportowiec w lokalnej gazecie przyznał jednak, że nie ma pojęcia, o co chodzi w tej produkcji.

 • Wielkie zmiany w "M jak miłość"

  Dominika Kluźniak, Bartosz Kasprzykowski i Wojciech Majchrzak dołączają do obsady popularnego serialu. W gościnnej roli wystąpi też Mamed Chalidow. A wraz z nimi pojawią się nowe emocje, przyjaźnie, a także... konflikty.

 • W duecie z Kasią Cichopek

  Mamed Chalidow, najlepszy polski zawodnik mieszanych sztuk walki, wystąpi gościnnie w serialu "M jak miłość". Wojownik czeczeńskiego pochodzenia zagra siebie i... trochę namiesza w życiu Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek).

Zdjęcia na temat: m jak miłość - mamed
Dyskusje na temat: m jak miłość - mamed