• Informacje na temat:

  m jak miłość marta dowie

Artykuły na temat: m jak miłość marta dowie
 • "M jak miłość": Marta i Maria odnajdą szczęście?

  Obie mają wspaniałe dzieci i świetnie radzą sobie w pracy… ale ich życie miłosne dalekie jest od ideału. Czy córki Mostowiaków - Marta i Maria – odnajdą w końcu szczęście?

 • Marta Lipińska: Nie tylko "Ranczo"

  Czy można sobie wyobrazić serial "Ranczo" bez Michałowej?

 • "M jak miłość": Marta znajdzie sobie kochanka?

  Po swoim powrocie do Polski Marta, dowie się, że jej córka Ania (Weronika Wachowska) była świadkiem zabójstwa, przez co znajduje się teraz w poważnym niebezpieczeństwie. Obwini o to swojego męża(...) Budzyński usłyszy przypadkiem, jak jego żona umawia się przez telefon na spotkanie w Warszawie - z nieznanym mu Jankiem. Zaniepokojony prawnik zadzwoni od razu do Łukasza (Adrian Żuchewicz), by dowiedzieć...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Gaz pieprzowy i taniec na rurze

  Często gra słodkie, bezradne kobietki. Prywatnie Marta Żmuda Trzebiatowska jest twardzielką, która gdy trzeba, sama potrafi się obronić. Swoją wiedzą dzieli się w programie "Niepokonane". Jest singielką, ale marzy, by założyć rodzinę.

 • "M jak miłość": Czy żona dowie się o zdradzie Budzyńskiego?

  Najwyraźniej Andrzej (Krystian Wieczorek) zmęczył się już rolą wiernego męża. Odkąd wpadł w oko Soni (Marta Król), postanowił odpowiedzieć na jej awanse. Rozwód wisi w powietrzu?

 • Marta Ścisłowicz czasu nie marnuje

  Zasługuje na miano pierwszej damy seriali. Bo Martę Ścisłowicz oglądamy w czterech produkcjach, a za progiem czeka piąta.

 • "M jak miłość": Małgosia zniknie bez śladu!

  W 1434. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek 2 kwietnia o godzinie 20.55) Marysia dowie się, że Artur (Robert Moskwa) zadzwonił do Marty (Dominika Ostałowska) i poprosił ją, by(...) plecami - zdenerwuje się Maria i zapyta, z jakim charakterze Marta miałaby z nią polecieć. - W charakterze... obstawy? - zakpi. - O tym, z kim i dokąd wyjadę, zdecyduję sama - stwierdzi, dając tym...

 • "Warsaw by Night": Marta Mazurek jak Lea Seydoux

  Już od 6 lutego oglądać będziemy w kinach nowy film Natalii Korynckiej-Gruz "Warsaw by Night". - Film mówi o tym, że potrzeba bliskości i pomocy całkiem niespodziewanie objawia się w sytuacjach ekstremalnych - tłumaczyła najmłodsza z aktorek grających główne role, Marta Mazurek ("Obywatel").

 • "M jak miłość": Finał dwóch małżeństw?

  Po uzyskaniu rozwodu Marta i Andrzej wybiorą się na kawę. Rozstaną się w przyjaźni i zgodzie. Tymczasem Magda dowie się, że jej mąż ma kochankę. Poprosi Budzyńskiego, by został jej adwokatem rozwodowym!

 • "M jak miłość": Ktoś chce ją zniszczyć

  W niezłych tarapatach znajdzie się grana przez Dominikę Ostałowską w "M jak miłość" Marta. Internet będzie huczał od nieprawdziwych informacji na jej temat. Pani adwokat zacznie podejrzewać, że ktoś celowo próbuje zniszczyć jej karierę.

Wideo na temat: m jak miłość marta dowie
 • Zwiastun 1190. odcinka "M jak miłość"

  Robert próbuje utrudnić kontakty Marii z byłym mężem i kasuje z jej telefonu wiadomość od Artura... Rogowski postanawia działać i umawia się z prywatnym detektywem, by zapytać go, czy dowiedział się czegoś więcej o Bilskim. Z kolei Budzyński coraz bardziej zaprzyjaźnia się z Pauliną i pomaga dziewczynie, gdy ta traci nagle dach nad głową. Marta ponownie umawia się za to z Jankiem

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • "M jak miłość": Zwiastun 1203. odcinka

  , że nie jest zachwycona jego kontaktami z córką. Jednak policjant się nie poddaje i postanawia dowiedzieć się, jak cała sytuacja wygląda ze strony prawnej. W związku z tym spotyka się z Andrzejem(...)! Natomiast Marta prosi Andrzeja o poważną rozmowę. Budzyński wyznaje później Wernerowi, że boi się tego spotkania.

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

Dyskusje na temat: m jak miłość marta dowie