• Informacje na temat:

  m jak miłość marta dowie sie prawdy

Artykuły na temat: m jak miłość marta dowie sie prawdy
 • "M jak miłość": Marta znajdzie sobie kochanka?

  Po swoim powrocie do Polski Marta, dowie się, że jej córka Ania (Weronika Wachowska) była świadkiem zabójstwa, przez co znajduje się teraz w poważnym niebezpieczeństwie. Obwini o to swojego męża(...) ich małżeństwo. Za namową Budzyńskiego oraz Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk)  Marta zdecyduje się zamieszkać z córką w siedlisku u Anny (Tamara Arciuch) - do czasu, aż zabójca nie zostanie...

 • Marta Lipińska: Nie tylko "Ranczo"

  Czy można sobie wyobrazić serial "Ranczo" bez Michałowej?

 • "M jak miłość": Wkrótce wiele się zmieni...

  Dopiero jesienią dowiemy się, jak śmierć Witolda Pyrkosza wpłynie na życie bohaterów najpopularniejszego polskiego serialu, w którym aktor przez 17 lat wcielał się w Lucjana Mostowiaka.

 • Marta Ścisłowicz: Najbardziej zapracowana polska aktorka

  Została szefową strażaków, urodzi dziecko i wyjedzie do Szwecji. Tak przewidują scenariusze kolejnych seriali.

 • "M jak miłość": Żadna nie oprze się Budzyńskiemu

  Zanim przystojny prawnik znalazł szczęście u boku Magdy, zawrócił w głowach i złamał serca wielu kobietom... Jesienią czeka go ciężka próba.

 • Ilona Łepkowska o "Warsaw by Night": Kobiety kochają mocniej

  "To film o kobietach, które kochają mocniej" - mówi Ilona Łepkowska, która jest koproducentką filmu "Warsaw by Night". Obraz w reżyserii Natalii Korynckiej-Gruz, w którym główne role grają Iza Kuna, Joanna Kulig, Agata Kulesza, Roma Gąsiorowska i Marta Mazurek, zadebiutuje na ekranach polskich kin 6 lutego 2015 roku.

 • "M jak miłość": Dominika Ostałowska nie wraca na stałe?

  Jesienią aktorka miała znów pojawić się w "Emce", a jej wątek miał zostać wskrzeszony. Tabloid donosi, że stało się inaczej. My znamy prawdę!

 • Groźna sekta w "M jak miłość"

  Widzowie "M jak miłość" nie będą narzekać na nudę. Tomek odkryje tajemnicę zaginięcia byłej żony w USA i spotka się z Joasią, której udało się przywieźć do Polski jego syna, Wojtusia. Jak prawdę o losie Małgosi przyjmie rodzina Mostowiaków?

 • "M jak miłość": Życie sprawia niespodzianki - rozmowa z Dominiką Ostałowską

  Po przeszło rocznej przerwie Dominika Ostałowska wraca do obsady "M jak miłość"! W nowych odcinkach serialu, które zostaną wyemitowane po przerwie wakacyjnej, jej bohaterka Marta przyjedzie do Polski. Będzie miała poważne problemy z synem i być może niedługo znajdzie nową miłość.

 • Marta Ścisłowicz nie lubi planować

  Podczas zeszłorocznego urlopu tańczyła sambę w Rio de Janeiro, w tym roku być może poleci do Indii. Ale Marta Ścisłowicz odpocznie dopiero w grudniu, bo całe lato spędzi na planie m.in. "M jak miłość". W nowych odcinkach serialu jej bohaterka umówi się na randkę z Jankiem!

Wideo na temat: m jak miłość marta dowie sie prawdy
 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...