• Informacje na temat:

  m jak miłość marta rozstanie się z andrzejem

Artykuły na temat: m jak miłość marta rozstanie się z andrzejem
 • "M jak miłość": Marta rzuci Andrzeja!

  Nadzieja Andrzeja (Krystian Wieczorek) na to, że jego małżeństwo z Martą (Dominika Ostałowska) da się jeszcze uratować, pryśnie w jednej chwili, gdy usłyszy, że żona już go nie kocha! Czy wezmą rozwód? Z tym poczekają, aż któreś z nich będzie chciało ułożyć sobie życie.

 • Zdrada i rozstanie w "M jak miłość"

  Dwie pary z ulubionego serialu Polaków, czyli "M jak miłość", wkrótce przekonają się, jak kruche bywa szczęście w miłości. Zawsze, kiedy do gry wchodzi "ta trzecia", na horyzoncie pojawiają się kłopoty. Czy zakochani wyjdą z tego obronną ręką?

 • "M jak miłość": Miłość, rozpacz i... rozstanie?

  ...w moim życiu... I gdyby ciebie przy mnie nie było... nie wiem, co bym zrobiła. Tymczasem Marta wyzna mężowi, że chce wyjechać do Łukasza, do Kolumbii. Na kilka tygodni... lub nawet miesięcy(...) masz mi za złe, że chcę wziąć ze sobą Anię? - No... tu już mam pewne wątpliwości! Czy Budzyński w końcu zgodzi się na rozstanie z całą rodziną? Ciekawych zapraszamy do TVP2 - w każdy poniedziałek...

 • Iwona Bielska: Na starość doczekałam się zainteresowania

  Być może nadejdzie taki dzień, gdy będziemy ją nazywać pierwszą damą polskiego kina. Iwona Bielska jest znakomitą aktorką, ale zupełnie nie dba o popularność. Skromność to jedna z jej najpiękniejszych cech.

 • "M jak miłość": Rozstanie bez komplikacji

  Marta i Andrzej obiecują sobie, że zrobią wszystko, by córka jak najmniej ucierpiała z powodu ich rozwodu.

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • "M jak miłość": Pojednanie czy rozstanie?

  Marta wprost powie mężowi, że już go nie kocha, ale nie będzie nalegała na rozwód.

 • "M jak miłość": Seria rozwodów?

  ..., ale moja miłość już się chyba wypaliła. Nieco mniej kategoryczna będzie tylko, kiedy mąż zada pytanie, czy zamierza złożyć pozew rozwodowy. W powietrzu wisi jeszcze jedno rozstanie. Olga(...)Między Martą i Andrzejem (Dominika Ostałowska, Krystian Wieczorek) od dawna nie układało się najlepiej. Niestroniący od towarzystwa młodszych kobiet mąż jednak się ocknął. Ale zdaje się, że za późno...

 • "M jak miłość": Marta ma poważne kłopoty ze zdrowiem!

  Stres spowodowany rozstaniem z mężem sprawi, że Marta (Dominika Ostałowska) zacznie odczuwać niepokojące bóle w okolicach serca. Zbagatelizuje je jednak, myśląc, że to tylko skutki przemęczenia.

 • "M jak miłość": Marta i Andrzej - to dopiero początek kryzysu!

  Widzowie uwielbiają jej bohaterkę, prawniczkę Martę. Przeżywają jej radości oraz porażki. - Przywiązałam się do tej postaci - mówi aktorka i tylko nam zdradza, co czeka Budzyńską w nowym sezonie serialu.

Wideo na temat: m jak miłość marta rozstanie się z andrzejem
 • "M jak miłość": Odcinek 1417.

  Magda ma na nowo problemy ze zdrowiem i odwiedza lekarza. Marta wraca nagle do Polski i załamana prosi o pomoc Budzyńskiego. Wojciechowska wyznaje, że jej syn wpadł za granicą w kłopoty i został dilerem narkotyków. Kilka godzin później Łukasz zjawia się w Warszawie. Poza tym Andrzej w tajemnicy przed aktualną ukochaną kolejny raz spotyka się z Anką. Paweł próbuje odszukać Julkę po tym, jak z nim

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...