• Informacje na temat:

  m jak miłość marzena sadowska

Artykuły na temat: m jak miłość marzena sadowska
 • Marzena wróci do narkotyków!

  Ciężki los czeka Marzenę Sadowską z "M jak miłość". Scenarzyści znów wpakują ją w narkotyki!

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • Marzena zabawi się w… szpiega

  Marzena Sadowska po raz kolejny pokaże, na co ją stać. Posunie się do myszkowania w prywatnych rzeczach mecenasa Andrzeja Budzyńskiego…

 • "The Voice Of Poland": "Nie mogę cię zapomnieć" to "gniot"?

  W "The Voice Of Poland" rozpoczął się przesiewający uczestników programu etap "bitew". Były emocje, łzy Edyty Górniak i... kpiny z przeboju Agnieszki Chylińskiej.

 • "Klan": Wiga i Paweł na nowej drodze życia!

  ...(Małgorzata Sadowska) i doda, że jak on się za coś bierze, to zawsze z rozmachem. Tymczasem państwo młodzi będą już w drodze do urzędu, szczęśliwi, że jeszcze tylko chwile dzielą ich od zostania małżeństwem(...) niespodziewanych wypadków sprawi, że wcale nie będą pewni, czy staną na ślubnym kobiercu i czy złożą sobie małżeńską przysięgę! Na szczęście uda się im usunąć wszystkie kłody, jakie życie rzuci im pod nogi...

 • Kto wyleciał z "The Voice Of Poland"?

  Za nami pierwszy odcinek "na żywo" telewizyjnego konkursu talentów. Tym razem z każdej z czteroosobowych drużyn musiał odpaść jeden z uczestników. Kogo zabraknie w ćwierćfinale "The Voice Of Poland"?

 • Serialowe śluby: Nie zawsze jak z bajki

  Ślub to często najpiękniejszy dzień w życiu. Niestety nie dla wszystkich. Bohaterowie seriali zawsze mają ze ślubami kłopot. Zobaczmy, jak wyglądały matrymonialne perypetie serialowych postaci w 2011 roku!

 • Ostatni dzień głosowania!

  Dzisiaj ostatni dzień głosowania w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Jeszcze tylko do północy możecie oddać głos na swoje ulubione telewizyjne gwiazdy. Uwaga - są nagrody do wygrania!

 • "Barwy szczęścia": Kłamstwa, romanse i… podwójne zaręczyny!

  Przed nami finał 10. sezonu ”Barw szczęścia” - i tydzień pełen serialowych emocji! Jakie niespodzianki tym razem czekają na widzów?

 • Telekamery: Poznajmy nominowanych!

  Joanna Brodzik czy Julia Kamińska? Cezary Żak czy Jan Wieczorkowski? Budka Suflera czy Ewa Farna? 25 stycznia poznamy laureatów plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia" 2010.

Wideo na temat: m jak miłość marzena sadowska
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: m jak miłość marzena sadowska