• Informacje na temat:

  m jak miłość mąż hanki

Artykuły na temat: m jak miłość mąż hanki
 • Hanka Ordonówna odczuła tragiczne skutki romansu. Kochanek wydał ją hitlerowcom!

  ...zakochanych par".   Jej mąż zaniepokojony pogłębiającą się zażyłością Hanki z amantem, nie odstępował jej na krok, cierpliwie towarzyszył jej nawet w trasach koncertowych.   Wtedy oboje nie mieli pojęcia, kim(...) wyjechała na Wschód.   Jak potoczyły się jej losy?   Zajmowała się tam polskimi sierotami, ale gruźlica nieuchronnie postępowała.   Mąż czuwał przy jej szpitalnym łóżku do ostatniej chwili.  Zmarła w 1950

 • Hanka Bielicka i Jerzy Duszyński: Dama i dżentelmen

  Zakochali się w sobie na studiach, a pobrali w okupacyjnym Wilnie. Niestety, ich miłość nie przetrwała.

 • "M jak miłość": Jak to w życiu

  ...28 sierpnia, po wakacyjnej przerwie, powraca "M jak miłość". Czy pamiętacie, jak się to wszystko zaczęło? Rodzina Mostowiaków przeżywała chwile szczęścia, ale i tragedie. Jak to w życiu.

 • Biografia Hanki Bielickiej

  "Jeszcze Polska nie zginęła, póki się śmiejemy" - mawiała Hanka Bielicka, jedna z najwybitniejszych aktorek powojennej polskiej estrady. Do księgarń trafia właśnie jej biografia pióra Zbigniewa Korpolewskiego, autora wielu monologów artystki.

 • Jaka była Hanka Mostowiak?

  W poniedziałek (7 listopada) zmarła główna bohaterka serialu "M jak miłość". Wiadomość o śmierci Hanki Mostowiak zelektryzowała media. Jaką więc była osobą?

 • Kuszewski zostaje w "M jak miłość"

  Kacper Kuszewski nie podzieli losu swojej ekranowej żony Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i nie zamierza opuścić serialu "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Wesele w Grabinie

  Miłośnicy sagi rodu Mostowiaków długo na ten moment czekali. Tak samo jak Ewa... Żona Marka marzyła przecież o weselu! Nie spodziewała się jednak, że będzie tak wspaniałe!

 • Zdrada w "M jak miłość"

  Nad małżeństwem Hanki i Marka (Małgorzata Kożuchowska i Kacper Kuszewski) wiszą czarne chmury. W grę wchodzi ta trzecia, czyli dawna miłość Mostowiaka, Grażyna (Bożena Stachura).

 • Karolak: Śmierć Hanki? Żenada!

  Tomasz Karolak , serialowy mąż Małgorzaty Kożuchowskiej z produkcji "Rodzinka.pl", w ostrych słowach komentuje ekranową śmierć Hanki Mostowiak. Według niego to "promocja śmierci"...

 • Kolejna ciąża w "M jak Miłość"!

  Kolejna bohaterka "M jak Miłość" zniknie na jakiś czas z małego ekranu. Z powodu zajścia w ciążę Dominika Figurska, serial owa Ewa, wyjedzie na jakiś czas za granicę.

Dyskusje na temat: m jak miłość mąż hanki
 • Re: "M jak miłość": Znamy powód kłopotów Wojtusia!

  położy świeżych kwiatów, nie zapali znicza na Jej mogile. Jedynie my z grupą przyjaciółek dbamy o pamięć nieodżałowanej Hanki. Nawet taki niby kochający Ją mąż Marek, a też nie odwiedza grobu Hanki. Już zapomniał jak i wy, woli uganiać się za innymi kobietami, wstyd!. I uważacie się za fanów serialu?

 • Re: "M jak miłość": Nowa Barbara, ślub i niespodziewany romans!

  Tak, ś.p. Hanka Mostowiak zginęła w tragicznym wypadku. Cały czas odwołuję się do waszych sumień. Gdzie je macie, że nie przyjdziecie na Jej grób? Jej mąż Marek też nie lepszy. jakiś czas przychodził a teraz co? Zapomniał o Niej i cieszy się z nową kobietą, tak jakby Hanki nigdy w jego życiu nie było. Tylko ja i moja grupa koleżanek pamiętamy o Hani.