• Informacje na temat:

  m jak miłośc mieszka u mostowiaków

Artykuły na temat: m jak miłośc mieszka u mostowiaków
 • "M jak miłość": Nowy trójkąt miłosny u Mostowiaków!

  Do obsady sagi rodu Mostowiaków dołączył Tomasz Ciachorowski, widzom znany m. in. jako Jan Złotopolski ze „Złotopolskich“, Michał Duszyński z „Majki“ czy Igor Grabowski z „Linii życia“. Dzięki granemu przez niego Arturowi Marcin (Mikołaj Roznerski) zrozumie, ile tak naprawdę znaczy dla niego Iza (Adriana Kalska)… Sprawdź szczegóły!

 • Teresa Lipowska: W kuchni tylko w serialu

  Teresa Lipowska, czyli Barbara Mostowiak z serialu "M jak miłość", na planie większość czasu spędza w kuchni. Seniorka rodu podaje tam swoje wspaniałe pierogi i ciasta. Ale w realnym życiu aktorki wygląda to zupełnie inaczej.

 • "M jak miłość": Uwielbiana babcia

  Nie tylko "M jak miłość" Filmografia Teresy Lipowskiej jest bardzo bogata. Zagrała w sumie w kilkudziesięciu produkcjach, nie były to role główne, ale zapadły w pamięć widzów, jak chociażby(...). Od 2000 roku jako Barbara Mostowiak jest gwiazdą "M jak miłość". - Uwielbiam ten serial, bo to ciepła i urokliwa opowieść o rodzinie. Cieszę się, że ludzie kochają mnie za tę postać. To miłe, że...

 • Mistrz flirtu w "M jak miłość"

  Jak oczarować kobietę? Uśmiech, doskonałe maniery i danie jej do zrozumienia, że jest wyjątkowa, to klucz do sukcesu. Nowy bohater, którego gra Andrzej Łapicki, złamie w Grabinie niejedno serce.

 • "M jak miłość": Szczerość na receptę

  Chłopiec od jakiegoś czasu mieszka u dziadka i unika Mostowiaków. Kolęda (Artur Barciś) będzie przeciwny kontaktom wnuka z ojcem. Lecz Budzyńska (Maria Rybarczyk) poradzi, by nie próbował wpływać na Antka. Za jej namową zdecyduje się z nim porozmawiać. Dziadek powie chłopcu, że urodził się jako wcześniak i potrzebował rehabilitacji. Zdrowie odzyskał tylko dzięki matce, bo Szefler porzucił...

 • Nagrodzona za "Namiętny Pocałunek"

  - Policyjna codzienność to nie jest zabawa - mówi Magdalena Walach, która gra podkomisarz Lucynę Szmidt w popularnym serialu. Jej bohaterka zostanie trafiona podczas strzelaniny. Czy przeżyje?

 • "M jak miłość": Rogowska wezwana do CBŚ!

  Przez Bilskiego (Zbigniew Stryj) Maria (Małgorzata Pieńkowska) jeszcze długo nie zazna spokoju, choć precyzyjnie zaplanuje sobie generalne porządki w swoim życiu. Inspektor Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) z Centralnego Biura Śledczego wezwie ją na przesłuchanie, po czym postawi jej zarzut kłamstwa!

 • Przeżyjmy to jeszcze raz

  Prawdziwa gratka dla fanów sagi rodu Mostowiaków! Telewizja przypomni serial od pierwszego odcinka. Oto Lucjan i Barbara szykują się do obchodów 40. rocznicy ślubu...

 • "M jak miłość": Miłość, groźba… i nowa nadzieja

  Zapraszamy na kolejny tydzień z "M jak miłość"! Co tym razem zobaczymy w serialu?

 • Kożuchowska mamą, Karolak tatą

  Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak, grający rodziców w nowym serialu TVP2 "Rodzinka.pl", uczestniczyli w castingu, podczas którego szukano odpowiednich kandydatów na trójkę ich synów.