• Informacje na temat:

  m jak miłość na planie

Artykuły na temat: m jak miłość na planie
 • Pyton odnaleziony na planie "M jak miłość"?!

  W niedzielę, 8 lipca, nad Wisłą w okolicach Warszawy (Konstancin, Słomczyn) znaleziono wylinkę, czyli skórę zrzuconą przez pytona tygrysiego. Do tej pory gad pozostawał nieuchwytny. W końcu złapano go... na planie "M jak miłość"! Sprawdź szczegóły.

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Pierwsze zdjęcie Sławka Uniatowskiego z planu!

  Pierwsze zdjęcie Sławka Uniatowskiego z planu "M jak miłość" pojawiło się właśnie na oficjalnym profilu serialu na Instagramie. "A tymczasem u nas na planie... Leszek Krajewski we własnej osobie. Skóra zdjęta ze Sławka Uniatowskiego, nie sądzicie?" - możemy przeczytać w opisie fotografii. - Miło nam poinformować, że pan Sławek Uniatowski dołączył do obsady "M jak miłość", a jego bohater...

 • Przemysław Bluszcz w "M jak miłość"

  Pojawienie się w Grabinie Rafała wzbudzi popłoch wśród mieszkańców. Były kryminalista jest kolejnym niejednoznacznym charakterem w aktorskim dorobku Przemysława Bluszcza, który zagości w serialu "M jak miłość" na dłużej.

 • "M jak miłość": Kasia Cichopek nie wpuszczona na plan?!

  ...wrócić na plan "M jak miłość". "Moje mizianie przestało przerwane nagłym telefonem kierownika planu, że jest przyspieszenie i jestem potrzebna pół godziny wcześniej. Miałam do wyboru nałożyć maseczkę, albo jej nie nakładać. Wybrałam tę pierwszą opcję, dzięki czemu wilk syty i owca cała: jestem na planie na czas, a buzia przy tym nawilżona. A i jeszcze jedno. Pan na ochronie mnie nie poznał...

 • "M jak miłość": Sekrety Marii Rybarczyk

  Maria Rybarczyk namiętnie czyta książki, uwielbia masaż shiatsu i jest otwarta na to, co przynosi los. Aktorka, która występuje w "M jak miłość", zdradza, że lubi swoją postać i czeka na rozwój jej relacji z serialowym Jerzym.

 • "M jak miłość": Trening na planie?

  ...- Praca w serialu z dziećmi od ich pierwszych dni życia nauczyła mnie wiele cierpliwości i przygotowała do późniejszego ojcostwa - wyznaje aktor na łamach pisma "Dobrze mieszkaj". - Na planie(...) ojciec. Czułem się odpowiedzialny za te maleństwa, więc starałem się tak, jakby były moimi dziećmi. - Na pewno to doświadczenie pomogło w tym, że od pierwszych chwil brałem syna na ręce.

 • Piotr Nerlewski: Leśniczy w "M jak miłość"

  Studiował geologię, pracował w banku, był trenerem piłki nożnej i barmanem. W końcu stwierdził, że szczęście może dać mu tylko aktorstwo. Piotr Nerlewski zagrał w filmie "Jack Strong", a teraz dołączył do obsady "M jak miłość" jako leśniczy Franek.

 • "M jak miłość": Zakazana miłość?

  Mamy dobrą wiadomość dla fanów 20-letniej Julii Wróblewskiej: młoda aktorka po przerwie wróciła do pracy na planie sagi rodu Mostowiaków.

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

Zdjęcia na temat: m jak miłość na planie
Wideo na temat: m jak miłość na planie
 • Rafał Mroczek: na planie „M jak miłość” czujemy, że tworzymy coś, co zostanie zapamiętane

  Dla wielu ludzi jestem Pawłem Zduńskim – mówi aktor. Twierdzi, że po 18 latach emisji serialu „M jak miłość” widzowie często utożsamiają go z odgrywaną postacią i zwracają się do niego serialowym imieniem. Rafał Mroczek podkreśla, że po blisko dwóch dekadach na planie kultowego serialu TVP2 czuje, że robi coś, co zostanie zapamiętane.

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Na planie"M jak miłość" za każdym razem jest zupełnie inaczej

  Robert Moskwa absolutnie nie ma za złe scenarzystom, że w ostatnim sezonie wątek Artura Rogowskiego, który ponownie walczy o względy swojej byłej żony Marysi, został nieco zmarginalizowany. Jego zdaniem widzowie muszą czasem trochę odpocząć od danego bohatera. Mniej dni zdjęciowych to również spory komfort dla aktora, który w tym czasie może się poświęcić innym projektom.

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

Dyskusje na temat: m jak miłość na planie