• Informacje na temat:

  m jak miłość natalka

Artykuły na temat: m jak miłość natalka
 • "M jak miłość": Serialowa Natalka nago!

  ...​Marcjanna Lelek, znana publiczności przede wszystkim z roli Natalki w serialu "M jak miłość". Jako aktorka zadebiutowała mając 8 lat. Dziewczynka wyrosła na piękną kobietę i na swoim Instagramie publikuje coraz odważniejsze zdjęcia!

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

 • "M jak miłość": Powrót Natalki

  ...- dodaje Karolina Baranowska, PR Manager "M jak miłość“. - Do czasu wyjazdu Franka i Natalki w Bieszczady, ich wątek był mocno eksploatowany. Para borykała się z Darkiem Majem (Marcel Sabat(...) Mostowiak. - Mamy w planach dłuższą podróż. - Wiem - skwituje Natalka. - Ale jak wrócicie, nie przyjmuję wymówek. Franek już nie wróci! Widzowie sagi rodu Mostowiaków nie zobaczą już na ekranie 29

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • "M jak miłość": Nowa praca Natalki

  ...początek? - zapyta. Natalka od razu weźmie się do pracy, wiedząc, że to Marek (Kacper Kuszewski) poprosił Popławskiego, by zarzucił ją papierkową robotą, bo myślał, że szybko ją to znudzi i porzuci pomysł zostania policjantką. - Mam nadzieję, że zostaniesz u nas dłużej... Przyda nam się tu ktoś taki jak ty. Młody, pełen entuzjazmu... - pochwali ją Staszek pod koniec dnia i doda, że ma przeczucie...

 • Pedofil w "M jak miłość"

  Natalka, którą w serial u "M jak miłość" gra Marcjanna Lelek, nie dość, że uzależni się od internetu, to jeszcze nawiąże znajomość z tajemniczym mężczyzną z sieci. Poważne problemy nie opuszczają bohaterów najpopularniejszego serialu w Polsce.

 • "M jak miłość": Sekretny plan Natalki

  Natalka (Marcjanna Lelek) tak bardzo zapali się do pomysłu, by zostać policjantką, że w tajemnicy przez wszystkimi spotka się z Popławskim (Sławomir Holland) i zapyta, czy da jej pracę na lipnickim posterunku, którym kieruje. - Jeśli o mnie chodzi, mogłabyś zacząć nawet od jutra - usłyszy od Staszka. Dowie się jednak, że są procedury, których po prostu nie da się ominąć. - Praca w policji to...

 • "M jak miłość": Ciąża u Mostowiaków

  Zapewne nie na taki prezent czekali Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz), seniorzy rodu Mostowiaków, z okazji 54. rocznicy swojego ślubu. Oto zaskoczy ich informacja o ciąży nastoletniej wnuczki Natalki (Marcjanna Lelek)!

 • ​"M jak miłość: Natalka i Franek wezmą ślub w czasie żałoby!

  Dzień po przyjeździe z Bieszczad do Grabiny Natalka (Marcjanna Lelek) i Franek (Piotr Nerlewski) uroczyście przysięgną sobie przed ołtarzem dozgonną miłość i wierność!

 • Rozterki Hanki w "M jak miłość"

  Hankę (Małgorzata Kożuchowska) czeka kolejna przeprawa z Nowackim (Michał Lesień). Nie, tym razem szef nie będzie jej prześladował. Jeszcze gorzej - teraz wyzna jej ...swoją miłość!

Zdjęcia na temat: m jak miłość natalka
Wideo na temat: m jak miłość natalka
 • "M jak miłość": Natalka straci dziecko?

  Darek powróci do życia Natalii – a wraz z nim problemy. Kolejne badania wykażą, że Maj po wypadku stał się bezpłodny. A matka nakłoni go, by… spróbował odebrać Natalii dziecko! Chłopak od razu wymyśli skomplikowaną intrygę!

 • „M jak miłość”: Baby shower dla Natalki!

  Natalka ma fatalny humor, ale jej siostra wpadła na wspaniały pomysł – przy okazji urodzin Anny zorganizuje młodej mamie prawdziwy baby shower, czyli przyjęcie z prezentami dla nienarodzonego jeszcze dzidziusia. Ponieważ jest to wydarzenie tylko dla kobiet, serialowi mężczyźni muszą zorganizować sobie alternatywną imprezę.

 • "M jak miłość": Wakacyjne odmeldowanie!

  Kolejne odcinki „M jak miłość” zobaczymy po wakacjach. W zakończonym we wtorek 17. sezonie w życiu bohaterów wiele się zmieniło. A co czeka Mostowiaków, Chodakowskich i pozostałych mieszkańców(...). Natalka została policjantką. Po wakacjach Natalka złapie wielu przestępców, możliwe, że złapie też swojego mężczyznę na jakąś poważniejszą deklarację. Po wakacjach widzowie będą mogli również

Dyskusje na temat: m jak miłość natalka