• Informacje na temat:

  m jak miłość nieoficjalnie o serialu

Artykuły na temat: m jak miłość nieoficjalnie o serialu
 • "M jak miłość": Piotr Nerlewski odchodzi z serialu!

  Powodem jest odejście Piotra Nerlewskiego z serialu. Młody aktor zrezygnował z występów w "Emce", czym prawił fanów w osłupienie. "Dziś zakończyłem moją przygodę z 'M jak Miłość'. Dziękuję bardzo(...) których opuszcza ekipę "M jak miłość", jednak możemy się domyślać, że liczne dni zdjęciowe kolidowały z rozwojem jego dalszej kariery. Niedawno aktor wziął udział w zdjęciach do serialu "Za marzenia...

 • Andrzej Młynarczyk: Kobiety są dla mnie zagadką

  Krążą plotki, że Andrzej Młynarczyk jest szczęśliwie zakochany. On jednak milczy na ten temat. Może nie chce stracić fanek?

 • "M jak miłość": Witold Pyrkosz odchodzi z serialu?

  Skąd wzięły się takie informacje? W jednym z ostatnich wywiadów aktor wyraził zdumienie, że do tej pory udało się nakręcić ekipie "M jak miłość" ponad tysiąc odcinków serialu i zasugerował, że za(...) producentów serialu. "W związku z doniesieniami 'Super Expressu' informuję, że Witold Pyrkosz nie odchodzi z serialu "M jak miłość", a obchodzone ostatnio na planie 90. urodziny aktora nie były żadnym...

 • Maciej Musiał: Piękny dwudziestoletni

  Niedawno świętował ledwie 20. urodziny, a w naszych domach jest stałym bywalcem już od ponad dziesięciu lat.

 • "M jak miłość": Serialowe pożegnania

  Michał Łagoda z "M jak miłość": Wypadek czy morderstwo? Michał Łagoda (Paweł Okraska) został w pewnym sensie ukarany za swoje grzechy. Wiedział, że Małgosi (Joanna Koroniewska) nie układa się(...) śmierć, by za jakiś czas powrócić do serialu jako Piotr. A wszystko po to, by zemścić się na swoim największym wrogu (i teściu!) - Karolu Weklslerze (Karol Strasburger). W tym celu dość blisko...

 • Janusz Zakrzeński zginał 5 lat temu w katastrofie smoleńskiej

  Na zawsze zapamiętamy go jako Józefa Piłsudskiego, Witkacego oraz Benedykta Korczyńskiego w "Nad Niemnem". Janusz Zakrzeński był jednak nie tylko cenionym aktorem teatralnym i kinowym, lecz również wspaniałym pedagogiem. 10 kwietnia mija 5 lat od jego śmierci - aktor zginał na pokładzie samolotu rządowego TU-154 M, który rozbił się pod Smoleńskiem.

 • "M jak miłość": Wiosenne przebudzenie…

  Nowy romans, nowa gwiazda… i zaręczyny! Widzów „M jak miłość” czeka na wiosnę spora dawka emocji. Co wydarzy się w serialu w ciągu najbliższych tygodni?

 • Minnie Driver: Dziewczyna z kwadratową szczęką

  Popularna aktorka, zdolna wokalistka, kochająca mama. Muzyka i aktorstwo to jej dwie wielkie pasje, jednak jej największą miłością jest synek Henry. Dziś Minnie Driver kończy 45 lat.

 • "M jak miłość": Zmarł Witold Pyrkosz

  Nie żyje znany aktor Witold Pyrkosz. Publiczności znany był dzięki charakterystycznym rolom, przede wszystkim Jędrusia Pyzdry w "Janosiku", Balcerka w serialu "Alternatywy 4", Duńczyka w kultowym "Vabanku", a w ostatnich latach Lucjana Mostowiaka w serialu "M jak miłość". Informację o śmierci aktora opublikowano na oficjalnym fanpage'u na Facebooku.

 • Dominika Ostałowska krytykuje "Taniec z gwiazdami"

  Jesienią widzowie Polsatu będą śledzić zmagania uczestników drugiej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Dominika Ostałowska, gwiazda serialu "M jak miłość", nie należy do grona zwolenników tego rodzaju telewizyjnych show.