• Informacje na temat:

  m jak miłość nowa postać kasia

Artykuły na temat: m jak miłość nowa postać kasia
 • Kasia Cichopek: Istnieje życie bez "M jak miłość"?

  ..."Jak mogłoby mi się znudzić moje zajęcie, jeśli zawsze dzieje się coś innego" - pyta Katarzyna Cichopek "M jak miłość". Gwiazda występuje w serialu już 18. rok. To... połowa jej życia!

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • "M jak miłość": Kasia Cichopek o odejściu z serialu

  Ostatnia fala odejść z "Emki" sprawiła, że nic już nie jest pewne. Czyżby serialowa Kinga postanowiła zrezygnować?

 • Kacper Kuszewski: Więzień jednej postaci

  Swego rodzaju ironią losu jest, że Kacper Kuszewski, artysta grający w teatrze eksperymentalnym, śpiewający w spektaklach muzycznych czy znakomicie tańczący, znany jest głównie z roli w telenoweli. Jednak aktor bardzo lubi swego bohatera.

 • "M jak miłość": Kasia Cichopek ma zakaz od producentów serialu!

  ...związana kontraktem z serialem 'M jak miłość', gdzie muszę być konsekwentna w kreowaniu swojej postaci i nie mogę zmieniać radykalnie swojego wizerunku. W związku z powyższym nigdy nie eksperymentowałam(...)-latka, wcielając się w koleżankę z klasy Pawła Zduńskiego (Marcin Mroczek). Po wakacjach zobaczymy Zduńską w zupełnie nowej roli. Jak wiadomo, kobieta spodziewa się dziecka. Jednak pierwsze badanie...

 • Adriana Kalska w "M jak miłość"

  Sympatyczna aktorka ujmuje wszystkich promiennym uśmiechem. Adrianę Kalską warto zapamiętać, bo być może jej bohaterka Iza już niedługo zajmie miejsce w sercu Marcina Chodakowskiego i stanie się mamą dla Szymka...

 • Kasia Cichopek pręży biust na siłowni! Ale apetyczne widoki!

  Kasia Cichopek (36 l.) postanowiła w tym roku zadbać o swoją sylwetkę i od kilku dobrych tygodni jest stałą bywalczynią siłowni. Tym razem pochwaliła się już kolejnym zdjęciem, które zrobiła w trakcie swoich ćwiczeń.

 • Kacper Kuszewski: Z Markiem nigdy nie jest nudno

  Znamy go przede wszystkim z serialu "M jak miłość". Ale to nie jedyne zajęcie Kacpra Kuszewskiego - z Teatrem Pieśń Kozła podbija Europę, szykuje autorski recital, a także komentuje rzeczywistość w "Świat się kręci".

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski uwielbia świąteczne tradycje

  W przyszłym roku minie 18 lat, od kiedy gra Marka Mostowiaka w „M jak miłość”. Jednak jak sam przyznaje, aktorstwo to tylko jeden z jego talentów.

 • Natalia Przybysz: Nosowska powiedziała mi, że jestem głupia (wywiad)

  Natalia Przybysz po sukcesie płyty "Kozmic Blues" z utworami Janis Joplin postanowiła tym razem stworzyć całkowicie autorski materiał "Prąd". Wokalistka opowiedziała nam o nowej płycie, o możliwości reaktywacji Sistars oraz o spięciu z Maciejem Maleńczukiem.

Zdjęcia na temat: m jak miłość nowa postać kasia
Dyskusje na temat: m jak miłość nowa postać kasia
 • Re: "Na dobre i na złe": Nowa miłość Agaty?

  Chodzi ci o postać graną przez Magdę Stużyńską,nie pamiętam jak miała na imię w serialu,a Martę grała Bujakiewicz Kasia

 • Re: "M jak miłość": Trzy pary na zakręcie

  "Po powrocie do domu Kasia zastanie o poranku ukochanego na kanapie, czule tulącego... Jankę." Jak to mówią...szczęście w nieszczęściu...bo gdyby Kasia przyszła nie o poranku a kilka godzin wcześniej(...),Tomek rozkocha w sobie Stevena - młodego kowala z Walii( to nowa postać wprowadzona do serialu na wniosek KRRiT.Steven nie przeżyje jednak ośmiu odcinków, co stanowi kompromis między różnicami zdań