• Informacje na temat:

  m jak miłość odcinek 1

Artykuły na temat: m jak miłość odcinek 1
 • Kalendarz emisji premierowych odcinków polskich seriali

  ...- w poniedziałek 28 sierpnia - TVP2 pokaże pierwszy tej jesieni premierowy odcinek "M jak miłość", a Jedynka rozpocznie emisję 21. sezonu "Klanu". W środę 30 sierpnia Dwójka zaprosi na nowy odcinek "Na(...)) godz. 20.40 "M jak miłość" Środa godz. 20.05 "Barwy szczęścia" godz. 20.40 "Na sygnale" (tylko 23 sierpnia) godz. 20.40 "Na dobre i na złe" (premiera 30 sierpnia) godz. 21.40 "Na sygnale" (co...

 • Pamiętacie Jasia Fasolę? Rowan Atkinson ma już 60 lat!

  Rowan Atkinson, znany głównie z roli Jasia Fasoli, obchodzi we wtorek, 6 stycznia, swoje 60. urodziny. Brytyjski komik jest jednym z najzamożniejszych aktorów na świecie. Jego majątek szacuje się na około 60 milionów funtów.

 • "M jak miłość": Lud żąda igrzysk

  Tegoroczne urodziny, które obchodzi 1 stycznia, spędziła w Indiach. Podczas urlopu wyciszyła się, naładowała pozytywną energią i jest gotowa do działania. Dołączyła do obsady „M jak miłość”, gdzie gra Weronikę, która wywoła wiele skrajnych emocji, i szykuje się do pracy na planie trzeciej części filmu „Kogel-mogel”!

 • "Pierwsza miłość": 1500. odcinek!

  W sobotnie południe (28 kwietnia) na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie zaroiło się od fanów serialu "Pierwsza miłość". Okazja była naprawdę wspaniała. Popularny serial obchodzi swój jubileusz: 1 maja Telewizja Polsat wyemituje jego 1500 odcinek (będzie wzbogacony o nową czołówkę).

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  M jak miłość odc. 1415 Po dostaniu się do szkolnej drużyny piłki nożnej, Wojtek zbiera gratulacje od najbliższych. Jednak Michał zauważa, że chłopiec wcale się nie cieszy. Asia wyjaśnia pisarzowi(...) w czasie wejścia na murawę. Okazuje się, że to nie jedyne wsparcie, na które tego dnia może liczyć - na stadionie zjawiają się również przyjaciele Tomka z policji, którym przewodzi Jakub. Fani Wojtka robią...

 • "M jak miłość" zdetronizowane!

  Już nie "M jak miłość", tylko "Ranczo" jest najchętniej oglądanym przez Polaków seriale m.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  M jak miłość Odc. 1411 Imieniny ojca Julki są doskonałą okazją, by Paweł wreszcie poznał rodzinę ukochanej. Wyprawa do Janowca przebiega w doskonałej atmosferze, aż do momentu, w którym solenizant(...) ojczym wyrzucił ją z domu. Chodakowska niezwłocznie informuje sąsiada o swoim odkryciu i przekazuje mu wizytówkę schroniska, w którym koczuje Kaja. W tym samym czasie Jakub opowiada Marcinowi, że...

 • Miliony dla "M jak miłość

  We wtorek, 24 listopada, TVP2 pokaże 700. odcinek "M jak miłość". Do obejrzenia wszystkich dotychczas wyemitowanych odcinków tego serial u potrzeba byłoby 21 dni i 14 godzin. Premierowe odcinki zapewniły TVP2 wpływy reklamowe w wysokości blisko 570 mln zł.

 • "M jak miłość": Gwiazdy "Emki" będą śpiewać w popularnym show!

  Kacper Kuszewski i Marcel Sabat, czyli Marek Mostowiak i Darek Maj z "M jak miłość", przyjęli zaproszenie do udziału w 8. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Obok nich w popularnym show zobaczymy też trzy inne gwiazdy mające na swych kontach role w "Emce"!

 • Najbardziej popularny polski serial "M jak miłość" doczekał się wydania na płycie DVD. Serial będzie miał także swój własny tygodnik. Premiera już w październiku.

Zdjęcia na temat: m jak miłość odcinek 1
Wideo na temat: m jak miłość odcinek 1
Dyskusje na temat: m jak miłość odcinek 1