• Informacje na temat:

  m jak miłość odejście małgosi

Artykuły na temat: m jak miłość odejście małgosi
 • "M jak miłość": Joanna Koroniewska wraca? mamy komentarz aktorki!

  O tym powrocie plotkuje się od lat. Nic dziwnego, w końcu postać Joanny Koroniewskiej, była jedną z najbardziej lubianych, a jej odejście rozczarowało wielu fanów. Od tamtej pory wielu z nich żyje nadzieją, że do "M jak miłość" wróci Małgosia Mostowiak. Ostatnio nawet Małgorzata Pieńkowska powiedziała, że nadszedł czas, by Koroniewska wróciła. Czy aktorka dała się przekonać? Na Instagramie...

 • Premiera "Ciszy nad rozlewiskiem" w grudniu w TVP

  Dobra wiadomość dla fanów sagi o Rozlewisku. Już 7 grudnia Telewizja Polska wyemituje premierowy odcinek piątej, ostatniej części serialu zatytułowaną "Cisza nad rozlewiskiem".

 • "M jak miłość": Joanna Koroniewska nie chciała grać złej matki?!

  Gdy ponad półtora roku temu Joanna Koroniewska oznajmiła, że odchodzi z "M jak miłość", wielu nie potrafiło w to uwierzyć. Większość fanów serialu myślała, że to tylko próba skupienia na sobie medialnego zainteresowania. W końcu przez 13 lat wcielała się w postać Małgosi Mostowiak, dzięki czemu stała się jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych aktorek tej produkcji. Jednak kiedy plotki...

 • Koroniewska żegna się z "M jak miłość"

  Odejście Joanny Koroniewskiej z najpopularniejszego niezmiennie od 14 lat polskiego serialu stanie się faktem zaraz po wakacjach. Poznajcie kulisy pożegnania Małgosi Chodakowskiej z sagą rodu Mostowiaków!

 • Okłamie męża i wyjedzie z kochankiem!

  Odejście Joanny Koroniewskiej z najpopularniejszego niezmiennie od 14 lat polskiego serialu stanie się faktem zaraz po wakacjach. Poznaj kulisy pożegnania Małgosi Chodakowskiej z sagą rodu Mostowiaków!

 • Osyda zastąpi Koroniewską!

  Joanna Koroniewska, czyli serialowa Małgosia Chodakowska postanowiła rozstać się z "M jak miłość". Wszystko wskazuje na to, że zastąpi ją 24-letnia Joanna Osyda, niezapomniana Majka Olkowicz z telenoweli "Majka".

 • Kożuchowska odchodzi z "M jak miłość"!

  ...śniadanie" Małgosia zapewniała, że nie zamierza rezygnować z pracy na jego planie. Scenarzyści "M jak miłość", Ilona Łepkowska i Tadeusz Lampka przyznają, że odejście Kożuchowskiej stanowi dla nich pewną(...)W czwartek, 3 marca, 40-letnia Kożuchowska opublikowała oficjalne oświadczenie, w którym ogłosiła, że odchodzi z serialu "M jak miłość": "Po 11 latach grania w serialu 'M jak miłość' i wcielania się...

 • Nagrodzona za... śmierć Hanki Mostowiak!

  Małgorzata Kożuchowska odebrała w czwartek nagrodę Top Ten 2012. Wyróżniono ją za... śmierć Hanki Mostowiak z "M jak miłość". Jury plebiscytu uznało, że odejście Małgosi z serialu, w którym grała przez kilkanaście lat, było najważniejszym wydarzeniem roku w show-biznesie!

 • ​Joanna Koroniewska rzuca Mostowiaków!

  Joanna Koroniewska, czyli serialowa Małgosia Chodakowska postanowiła rozstać się z "M jak miłość"! Czyżby pozazdrościła Małgorzacie Kożuchowskiej medialnego szumu w związku z jej odejściem z najpopularniejszej od 12 lat telenoweli w Polsce?

 • "Gdybyś miała ślub, Maciek by cię nie zdradził"

  Wiedzieliście, że Gosia i Joanna prywatnie są przyjaciółkami? To ona doradziła jej odejście z "M jak miłość" i wspierała podczas kryzysu z Dowborem...

Zdjęcia na temat: m jak miłość odejście małgosi
Wideo na temat: m jak miłość odejście małgosi
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: m jak miłość odejście małgosi
 • Re: "M jak miłość": ​Nowa twarz Małgosi Mostowiak? Nasze typy!

  A dlaczego nie Marta Żmuda Trzebiatowska? Z początku, zaraz po tym, jak ogłoszono odejście Koroniewskiej pokazywali i w gazetach i na portalach, że była ona jedną z kandydatek. Moim zdaniem byłaby najlepsza w tej roli!

 • Re: Odchodzi z "M jak miłość"!

  nie cieszę się z tego że odchodzi ale po jej odejściu i tak ten serial będę oglądać bo jest w nim T.Lipowska i W.Pyrkosz którzy od 15 lat są moimi ulubionymi aktorami i mam nadzieję że odejście Pani Małgosi nie doprowadzi do wyeliminowania mojego ulubionego serialu MJM bo nie umiem bez niego żyć i gdzie potem będę oglądała Panią Teresę Lipowską i Pana Witolda Pyrkosza hm ?