• Informacje na temat:

  m jak miłość olek

Artykuły na temat: m jak miłość olek
 • "M jak miłość": Aneta i Olek pod wspólnym dachem!

  Olek postanowi dać Kryńskiej ostatnią szansę.

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • "M jak miłość": Aneta na zawsze zniknie z życia Olka?

  W 1422. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek 19 lutego o godzinie 20.55) Aneta niespodziewanie odwiedzi Agę. - Wyluzuj. Mam pokojowe zamiary - powie dziewczynie, widząc, że ta przeraziła(...) zdecydowała się odejść ze szpitala. - Dziś byłam w pracy ostatni dzień. Już jakiś czas temu złożyłam wypowiedzenie - powie. Olek spojrzy jej prosto w oczy i stwierdzi, że nie miał o tym pojęcia...

 • Adriana Kalska w "M jak miłość"

  Sympatyczna aktorka ujmuje wszystkich promiennym uśmiechem. Adrianę Kalską warto zapamiętać, bo być może jej bohaterka Iza już niedługo zajmie miejsce w sercu Marcina Chodakowskiego i stanie się mamą dla Szymka...

 • "M jak miłość": Co ukrywa Olek?

  Olek (Maurycy Popiel) niespodziewanie przyleci do Polski i zjawi się w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek).

 • "M jak miłość": Nowa postać w serialu

  Ten rok może być dla niego przełomowy. We wrześniu do kin trafi film "Miasto 44", w którym Maurycy Popiel gra "Górala", a już teraz poznają go fani "M jak miłość". W serialu wciela się w Olka, porzuconego przed laty syna Aleksandry.

 • "M jak miłość": Aneta i Aga pobiją się o Olka!

  Aneta (Ilona Janyst) wpadnie jak burza na zaplecze Bistra za Rogiem i rzuci się z pięściami na Olka (Maurycy Popiel). Po chwili doskoczy do Agi (Ina Sobala). - Gówniaro! Zaraz cię załatwię! - krzyknie i zacznie szarpać kelnerkę...

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

 • "M jak miłość": Trzy na jednego... Olek w uczuciowym trójkącie!

  Olek (Maurycy Popiel) nie będzie przekonany, czy on i Aga (Ina Sobala) pasują do siebie. Niespodziewanie zagnie też parol na... Julkę (Joanna Kuberska). Okaże się, że "na boku" ma jeszcze jedną dziewczynę, z którą romansuje w tajemnicy przed wszystkimi.

 • Trafi do sekty

  Słucha heavy metalu, planuje wydać płytę i marzy, żeby zagrać narkomankę. Takiego wątku w "M jak miłość" na razie nie będzie, ale u jej bohaterki Uli i tak dużo się dzieje.

Zdjęcia na temat: m jak miłość olek
Wideo na temat: m jak miłość olek
 • "M jak miłość": Olek pada na kolana!

  W 1162. odcinku "M jak miłość" Olek zdobędzie się w końcu na odwagę i poprosi Magdę o rękę. Nie będzie mu przeszkadzało to, że nie będzie z dziewczyną sam na sam

 • "M jak miłość": Co planuje Olek?

  Olek namawia Magdę na wspólne zakupy - i młoda para wybiera meble do sypialni. Marszałkówna - na myśl o tym, jak szybko rozwija się ich związek - dostaje zawrotu głowy. Za to Chodakowski rzuca(...)? A może… ślub? Co dokładnie Olek zaproponuje ukochanej?

 • "M jak miłość": Olek oświadcza się Magdzie

  Romantyczna kolacja, szampan, świece... W takim anturażu Olek postanowił oświadczyć się Magdzie. Niestety, jego plany legną w gruzach. A intymna atmosferę zniszczą... jego przyjaciele i rodzina. Czy Chodakowski zdobędzie się na odwagę i zdecyduje na publiczne oświadczyny? Sprawdźcie wideo zza kulis serialu!

Dyskusje na temat: m jak miłość olek