• Informacje na temat:

  m jak miłość olek

Artykuły na temat: m jak miłość olek
 • "M jak miłość": Spowiedź Olka

  Przed nami kolejny odcinek "M jak miłość" - numer 1469. Jakie niespodzianki czekają we wtorek na widzów serialu?

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • ​"M jak miłość": Małżeństwo albo... więzienie! Aneta nie odpuści Olkowi?

  W 1489. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 28 stycznia o godzinie 20.55 w TVP2) Aneta, widząc, że Olek wciąż nie potrafi uporać się z tym, co zrobił Arturowi, zapewni ukochanego, że przy niej może czuć się bezpiecznie.

 • Adriana Kalska w "M jak miłość"

  Sympatyczna aktorka ujmuje wszystkich promiennym uśmiechem. Adrianę Kalską warto zapamiętać, bo być może jej bohaterka Iza już niedługo zajmie miejsce w sercu Marcina Chodakowskiego i stanie się mamą dla Szymka...

 • "M jak miłość": Śmierć Artura: Zginie z rąk Olka

  Nieoczekiwanie kres horrorowi z psychopatą Skalskim w roli głównej położy Olek, który go zastrzeli.

 • "M jak miłość": Nowa postać w serialu

  Ten rok może być dla niego przełomowy. We wrześniu do kin trafi film "Miasto 44", w którym Maurycy Popiel gra "Górala", a już teraz poznają go fani "M jak miłość". W serialu wciela się w Olka, porzuconego przed laty syna Aleksandry.

 • "M jak miłość": Agnieszka i Olek odejdą z serialu?!

  Olek wciąż będzie o krok od załamania. Młody lekarz postanowi w końcu uciec za granicę - razem z Agnieszką.

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

 • "M jak miłość": Aneta i Olek pod wspólnym dachem!

  Olek postanowi dać Kryńskiej ostatnią szansę.

 • Trafi do sekty

  Słucha heavy metalu, planuje wydać płytę i marzy, żeby zagrać narkomankę. Takiego wątku w "M jak miłość" na razie nie będzie, ale u jej bohaterki Uli i tak dużo się dzieje.

Zdjęcia na temat: m jak miłość olek
Wideo na temat: m jak miłość olek
 • "M jak miłość": Olek pada na kolana!

  W 1162. odcinku "M jak miłość" Olek zdobędzie się w końcu na odwagę i poprosi Magdę o rękę. Nie będzie mu przeszkadzało to, że nie będzie z dziewczyną sam na sam

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • "M jak miłość": Co planuje Olek?

  Olek namawia Magdę na wspólne zakupy - i młoda para wybiera meble do sypialni. Marszałkówna - na myśl o tym, jak szybko rozwija się ich związek - dostaje zawrotu głowy. Za to Chodakowski rzuca(...)? A może… ślub? Co dokładnie Olek zaproponuje ukochanej?

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

Dyskusje na temat: m jak miłość olek