• Informacje na temat:

  m jak miłość paweł i ola

Artykuły na temat: m jak miłość paweł i ola
 • M jak miłość

  ...martwi się o noworodka, którego znalazła w kościele. Dziecko trafia w końcu do ośrodka preadopcyjnego, a Natalia dzięki pomocy Justyny odkrywa, że matką dziewczynki jest nastolatka: Ola Jankiewicz(...) (Andrzej), Rafał Mroczek (Paweł), Dominika Kluźniak (Ewa), Andrzej Młynarczyk (Tomek), Karolina Rosińska, Dagmara Bryzek, Aleksander Trąbczyński (lekarz), Lidia Bogaczówna, Natalia Rewieńska, Magdalena...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Wielki powrót Kai Paschalskiej?

  "Super Express" publikuje kolejny przeciek z planu trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jedną z głównych gwiazd ma być Kaja Paschalska, długoletnia odtwórczyni Oli Lubicz z serialu "Klan".

 • M jak miłość

  ...), Tomasz Oświeciński (Andrzejek), Rafał Mroczek (Paweł), Dominika Kluźniak (Ewa), Dagmara Bryzek (Ola), Olga Kalicka (Justyna), Małgorzata Rożniatowska (Kisielowa), Kacper Kuszewski (Marek(...) i Andrzejkiem znów wybucha kłótnia. Tym razem o to, ile powinni mieć dzieci. Z kolei Ewa donosi o przygodach Olki jej matce, która od razu wraca do domu, co nastolatce wcale się nie podoba. Kisielowa...

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • "M jak miłość": Oto pierwsza miłość Wojtusia!

  Śliczna Ola (Oliwia Dąbrowska), koleżanka ze szkolnej ławy, skradnie serce Wojtusia (Feliks Matecki). Z powodu pierwszej miłości młody Chodakowski opuści się w nauce i zacznie wagarować.

 • Jacek Borkowski: Człowiek musi żyć po coś albo dla kogoś

  Od niemal osiemnastu lat Jacek Borkowski gra w najstarszej telenoweli, choć jak mówi miał być tam tylko chwilę. Jego postać przeszła długą drogę - od "czarnego charakteru" po człowieka, którego fani "Klanu" darzą sympatią.

 • "M jak miłość": Kłamstwa i wagary

  ...wychowawczyni. Na jaw wyjdzie, że mały Chodakowski znowu wagaruje i ma fatalne oceny z wielu przedmiotów. Według wychowawczyni chłopca powodem jego nowych kłopotów jest koleżanka Ola ze szkolnej(...) przybity całą sytuacją chłopiec szczerze opowie o swoich problemach Michałowi (Paweł Deląg), sąsiad postanowi mu pomóc. Efekt? Ostrowski nie tylko wstawi się za Wojtkiem u Asi, ale również...

 • "M jak miłość": Nowa dziewczyna Pawła?

  Za rolę Alicji w głośnym filmie "Galerianki" 19-letnia Anna Karczmarczyk została nagrodzona na festiwalach w Koszalinie i Cottbus. Teraz możemy oglądać ją jako Olę w "M jak miłość" .

 • "M jak miłość": Dobre rady przed pierwszą randką

  Wojtuś (Feliks Matecki) zwierzy się Michałowi (Paweł Deląg), że idzie na swą pierwszą w życiu randkę, ale nie wie, jak powinien zachowywać się na spotkaniu z dziewczyną, na której naprawdę bardzo mu zależy... - Potrzebuję męskiej porady – powie Ostrowskiemu i poprosi go, żeby podpowiedział mu, co ma zrobić, by nie zrazić do siebie Oli (Oliwia Dąbrowska).

 • "M jak miłość": Uwodzi Mroczka

  Anna Karczmarczyk ma wiele pasji i marzeń. Wierzy, że wszystko się spełni, bo, jak mówi, jest uparta jak... osioł. - Życie jest po to, żeby próbować nowych rzeczy - wyznaje.

Zdjęcia na temat: m jak miłość paweł i ola
Dyskusje na temat: m jak miłość paweł i ola