• Informacje na temat:

  m jak miłość po rosyjsku

Artykuły na temat: m jak miłość po rosyjsku
 • "M jak miłość": Olga Kalicka w zupełnie nowej roli

  Olga Kalicka, czyli Justyna z "M jak miłość" i Magda z "rodzinki.pl", już wkrótce zadebiutuje w zupełnie nowej roli. Młoda aktorka została prowadzącą nowego tanecznego show "World of Dance", który po wakacjach oglądać będziemy na antenie telewizji Polsat.

 • Wirtualna miłość w Gdyni

  wolny jest od jakichkolwiek skaz.

 • Jacek Braciak i Maja Hirsch: To była miłość na przekór wszystkim!

  ...będziemy się kochać wbrew stereotypom" - powtarzali konsekwentnie znajomym. - "Najważniejszy jest przecież dobór charakterologiczny".   Już na początku ustalili, jak będą wyglądać ich wzajemne relacje(...) drobnych scysji, potrafili z nich zabawnie wybrnąć. Najczęściej pan Jacek tłumaczył, że jest to spowodowane tym, iż jego partnerka często myśli... po rosyjsku. Okazuje się, że mama aktorki jest Rosjanką...

 • Eurowizja: Ivan i Delfin w barwach Polski!

  W sobotę, 29 stycznia, w godzinach wieczornych, poznaliśmy wreszcie polskiego reprezentanta na tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji. Specjalna komisja, której każdy członek głosował osobno, postanowiła, iż w Kijowie reprezentować będzie nas zespół Ivan i Delfin, którego główną postacią jest rosyjski wokalista Iwan Komarenko, znany z roli Saszy w serial u "M jak miłość".

 • Zagrałby po rosyjsku

  ..., potem pojawił się serial "M jak miłość"... Ale pomału udało się zrealizować we Wrocławiu pomysł na ten festiwal. Zrobiliśmy fantastyczne cztery edycje. W świecie scenariuszy poczułem się wspaniale(...) pan tak intensywnie scenariuszami filmowymi? - Jest coś takiego, jak droga życiowa... Aktorstwo pojawiło się w moim życiu trochę przez przypadek i trochę przez przypadek przy nim pozostałem. Natomiast...

 • Tatu: Prowokację mamy we krwi

  Pojawiło się wiele komentarzy dotyczących kontrowersyjnego telewizyjnego występu grupy Tatu, jaki odbył się 3 marca w amerykańskiej MTV. Rosyjskie wokalistki dziwią się, dlaczego wywołały aż takie zamieszanie. Obiecują jednocześnie, że nie przestaną prowokować, nawet jeśli straciłyby przez to prawo wjazdu do Stanów Zjednoczonych.

 • Magdalena Górska wyjedzie do Rosji? Jest coraz bliżej podjęcia decyzji!

  Magdalena Górska (34 l.), aktorka znana widzom z seriali "Klan", "M jak miłość" i"Strażacy", nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Gwiazda ma też ten komfort, że kiedy praca w rodzimych produkcjach jej nie wystarcza, wyjeżdża na plan filmowy do wschodnich sąsiadów. Bo obok kochającego męża, aktora i reżysera Wojciecha Urbańskiego (34 l.), i uroczej córeczki, to Rosja jest jej wielką...

 • Legenda polskiej piosenki zmarła 30 lat temu

  30 lat temu zmarła Anna German - piosenkarka i kompozytorka, dla wielu jedna z najwybitniejszych gwiazd polskiej estrady.

 • Jak zrobić karierę na Wschodzie?

  ...28-letnia dziś Magdalena Górska zabłysnęła rolą Patrycji, kapryśnej i niezrównoważonej żony podkomisarza Marka Brodeckiego (Maciej Zakościelny) w "Kryminalnych". Zagrała też w "M jak miłość" i "Glinie", po czym zniknęła z polskiego rynku. Aktualnie podbija Białoruś, Litwę, Rosję i Ukrainę. Jak się jej to udaje?

 • Robert Gonera: Zrywam z aktorstwem

  Robert Gonera dołączył do obsady czwartej serii serialu "Czas honoru". Ale zdradza, że na razie rezygnuje z aktorstwa. Aktor chce się poświęcić festiwalowi Interscenario, którego jest pomysłodawcą i szefem.

Dyskusje na temat: m jak miłość po rosyjsku