• Informacje na temat:

    m jak miłość początki

Artykuły na temat: m jak miłość początki
  • "M jak miłość":  Nowe twarze - nowe początki!

    ..."M jak miłość" wraca na antenę TVP2 już 3 września… Co zobaczymy w serialu w nowym sezonie?

  • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

    Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

  • Agnieszka Hyży wspomina swoje początki w telewizji: Byłam tragiczna

    Prezenterka w polskim show-biznesie funkcjonuje od lat. Być może niewiele osób pamięta, że zanim została prezenterką, ludzie kojarzyli ją głównie jako dziewczynę Marcina Mroczka. Co ciekawe, po rozstaniu z gwiazdorem "M jak miłość" kariera Agnieszki Hyży, znanej przez długi czas z panieńskiego nazwiska - Popielewicz, rozkwitła jeszcze bardziej. Jak się okazuje, swoich początków przed kamerą...

  • Natasza Urbańska: Gdyby znów miała 19 lat...

    Miłość i praca w jej przypadku po prostu idą w parze. I są receptą na szczęśliwe życie. Niczego nie żałuje. Gdyby cofnęła się w czasie i jeszcze raz miała 19 lat, dokonałaby takich samych wyborów. Jedna z największych polskich gwiazd opowiada nam co znaczą dla niej słowa: miłość, wierność, rodzina.

  • "Rolnik szuka żony 5": Krzysiek wyznaje gorzko: "Dopadają mnie początki depresji"

    Krzysztof Zembrzuski (26 l.) zgłosił się do piątek edycji "Rolnik szuka żony" w nadziei, że wreszcie znajdzie prawdziwą miłość. Jeszcze nigdy nie był zakochany, a samotność jest dla niego sporym problemem. W "Rewii" czytamy, że wpędza go nawet w początki depresji!

  • Izabela Zwierzyńska wróciła do "Barw szczęścia"

    Po rocznej przerwie Izabela Zwierzyńska wróciła na plan serialu "Barwy szczęścia". Jak zapowiada, jej wątek będzie intrygujący, zdradziła też, co zmieniły w jej życiu rozpoczęte studia aktorskie.

  • "Wspaniałe stulecie": Początki miłości Halita Ergenca i jego żony były tragiczne!

    ...i Bergüzar Korel (33 l.) to para najbardziej kochana w całej Turcji. Wszyscy mają w pamięci, jak tragiczne były początki tej wielkiej miłości. On stracił żonę i dziecko, a ona została z tego powodu(...) środkami komunikacji miejskiej. Są bardzo otwarci, chętnie rozmawiają z ludźmi. Ich miłość widać na pierwszy rzut oka. Stali się ulubioną parą Turcji. Jak w każdym związku są chwile wzlotów i upadków...

  • Anna Wyszkoni: Ślub? Nie w tym roku, ale...

    Jest faworytką obecnej edycji show "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". I zawdzięcza to nie tylko sobie...

  • "M jak miłość": Pierwsze odcinki dostępne w internecie!

    Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów "M jak miłość". Od poniedziałku 30 lipca w serwisie VOD można oglądać pierwsze odcinki serialu!

  • 10 lat "Pierwszej miłości"

    W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

Wideo na temat: m jak miłość początki
  • Miłość na wybiegu

    "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

  • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

    Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

  • Jak się pozbyć cellulitu

    "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: m jak miłość początki