• Informacje na temat:

  m jak miłosc pozar

Artykuły na temat: m jak miłosc pozar
 • "M jak miłość": Pożar w domu Mostowiaków!

  Wielki dramat czeka wkrótce rodzinę Mostowiaków! Podłożony przez szaleńca Rafała (Przemysław Bluszcz) ogień strawi całą pesesję w Grabinie. Nie uda się ocalić domu. Na szczęście wszyscy ujdą z życiem.

 • "M jak miłość": Wielki pożar w finale

  Ostatni przed wakacyjną przerwą odcinek serialu "M jak miłość" zapowiada się bardzo dramatycznie. Atak szaleńca, uwięzienie i podłożenie ognia. Czy przez Rafała, Mostowiakowie zostaną bez dachu nad głową?

 • "M jak miłość": Pożar w Grabinie wzbudził emocje wśród ekipy!

  Atak szaleńca, płomienie... finał sezonu był naprawdę dramatyczny! Zniszczenie domu Mostowiaków było dla bohaterów jak koniec świata! A jak wspomina pracę nad scenami pożaru Kacper Kuszewski?

 • Zbrodnia w "M jak miłość"?

  Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

 • "M jak miłość": Choroba Lucjana…

  ...tylko ręką: - E tam, doktorku, zawracanie głowy... Za to Paweł ma więcej rozsądku - i gdy Artur szykuje się do wyjścia, zatrzymuje go przed domem:   - Zaczekaj! Jak to wygląda naprawdę? W jakim(...) zdrowiu... A lekarz potwierdza jego obawy...  - Teraz trzeba chronić dziadka Lucjana przed najmniejszym nawet stresem... To scena, którą zobaczymy już w poniedziałek w 1154 odcinku "M jak Miłość"... Czy...

 • Recenzja L.U.C "REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie": Do nieszczęśliwie zakochanych

  Przez 11 lat działalności L.U.C poruszał tematykę historii Polski, swojego życia we Wrocławiu, przywar społeczeństwa, jednak nigdy nie zdarzyło się, aby motywem przewodnim jego płyty była miłość. A gdy w końcu do tego doszło, Łukasz Rostkowski wcale nie zamierza jej idealizować.

 • "M jak miłość": Spełniam marzenia - rozmowa z Krzysztofem Kwiatkowskim

  W tym roku czeka go kilka premier teatralnych, na ekrany kin wejdzie film „Dywizjon 303” z jego udziałem i będzie miał dużo pracy na planie „M jak miłość”. W najbliższych odcinkach serialu jego bohater, Jakub, dostanie awans, ale zamiast go przyjąć, zacznie się zastanawiać, czy nie zrezygnować z pracy w CBŚ!

 • Ewa Kasprzyk nie traci wigoru

  Znakomita aktorka i odważna, młoda duchem, wolna od kompleksów kobieta. Ewa Kasprzyk ma dobrą passę! Oby trwała jak najdłużej...

 • "M jak miłość": Kto pomoże Kindze?

  Kinga wciąż ma problemy przez Jacka oraz sklep z dopalaczami - i czuje się kompletnie bezradna. Za to Barycki jest coraz bardziej pewny siebie. Zapraszamy na 1189. odcinek "M jak miłość", a w nim...

 • Dawid Zawadzki: Miłośnik zwierząt

  Psy, chomiki, rybki, papuga i szynszyla. Dawid Zawadzki ma dla czworonogów nieskończenie dużo miejsca w sercu. Ma też hobby - wyścigi rajdówkami. Aktora, który wyciska życie jak cytrynę, oglądamy w "Przygarnij mnie" i "Strażakach".

Zdjęcia na temat: m jak miłosc pozar
Wideo na temat: m jak miłosc pozar