• Informacje na temat:

  m jak miłość romans kingi

Artykuły na temat: m jak miłość romans kingi
 • "M jak miłość": Kinga wda się w romans?

  Do obsady sagi rodu Mostowiaków dołączył Andrzej Andrzejewski. Jako Michał, brat Zuzy (Jolanta Fraszyńska), wywróci życie Kingi (Katarzyna Cichopek) do góry nogami.

 • "M jak miłość": W kręgu kłamstw i zdrad

  Budzyński coraz częściej spotyka się z piękną tłumaczką. Marta przyłapie go na łgarstwie i poczuje zazdrość. Kinga zaś zostawi dzieci pod opieką Beaty. Czy będą bezpieczne?

 • "M jak miłość": Będzie romans?

  Podczas grilla u Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) dojdzie do spotkania Moniki (Anna Wendzikowska) i Góreckiego (Wojciech Wysocki). Los sprawi, że zanim biznesmen pojawi się u Zduńskich, Ochmanówna zwierzy się im z doskwierającej jej samotności. - Boże, tacy z was cholerni szczęściarze! A ja jestem sama jak palec. I zanosi się na to, że tak już zostanie... - Przestań, masz...

 • Romans w "M jak miłość"

  Do obsady "M jak miłość" dołączy znany aktor i showman Robert Rozmus. 49-letni artysta wcieli się w ojca Mirki (Andżelika Piechowiak) i jednocześnie adoratora... Madzi (Anna Mucha).

 • "Pierwsza miłość": Czy Natalię i Artura połączy romans?

  Namiętny romans w serialu "Pierwsza miłość" przyniesie konsekwencje, które wywrócą do góry nogami życie Artura (Łukasz Płoszajski) i Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Początkowo, kiedy Artur(...) widzowie dowiedzą się, czy dojdzie do zdrady. Jak małżeństwo Kulczyckich przejdzie kolejną próbę?

 • "M jak miłość": Romans z sąsiadem?!

  Wkrótce Kinga (Kasia Cichopek) zapomni się w ramionach Roberta (Tomasz Borkowski)! Ich znajomość zdecydowanie wykroczy poza ramy normalnych stosunków sąsiedzkich. Co na to jej mąż Piotrek (Marcin Mroczek)?

 • "M jak miłość": Wraca Weronika Rosati! Ania będzie miała romans z Andrzejem?!

  W poniedziałek, 10 i wtorek 11 września gościliśmy na planie zdjęciowym "M jak miłość" w Krakowie. Nasza ekipa była świadkiem scen z udziałem powracającej do serialu Ani (Weronika Rosati), Andrzeja (Krystian Wieczorek), Magdy (Anna Mucha), Pawła (Rafał Mroczek) i Julki (Joanna Kuberska). To właśnie w grupie tych bohaterów namiesza dawno niewidziana Anka!

 • "M jak miłość": Kryzys u Zduńskich

  W nowym, 14. już sezonie sagi rodu Mostowiaków na włosku zawiśnie małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). A wszystko przez ich nowego sąsiada Roberta Lubińskiego (Tomasz Borkowski).

 • M jak miłość

  Marcin jedzie z Jakubem i Szymkiem na Mazury, a potem do przyjaciół dołącza także Ania. Na krótkich wakacjach Chodakowski wpada jednak w kłopoty. Młody...

 • "M jak miłość": Nowe uczucie?

  Dla bohaterów serialu "M jak miłość" pobyt w Kołobrzegu to nie tylko relaks. Być może jeden z nich spotka nad morzem kobietę, która zmieni jego życie.

Wideo na temat: m jak miłość romans kingi
 • "M jak miłość": Ania ma romans z Andrzejem?!

  Bohaterka Weroniki Rosati, Ania, koleżanka Kingi Zduńskiej (Kasia Cichopek) pierwszy raz po-jawiła się w "M jak miłość" dokładnie 15 lat temu. Jej wątek został rozwinięty w 2003 roku, kiedy to(...) zdumienia przecieraliśmy oczy! Czy Ania będzie miała romans z Andrzejem (Krystian Wieczorek)? Skąd się znają? Odpowiedzi na te pytania poznacie już wkrótce!

 • "M jak miłość": Odcinek 1249.

  Andrzejek po tym, jak został ciężko pobity, nadal leży w szpitalu. Bandyci atakują ponownie i tym razem włamują się do auta Marcina. Chodakowski, na prośbę Lisieckiego, kupuje też pierścionek(...) szefowa ma ochotę na romans.

Dyskusje na temat: m jak miłość romans kingi
 • Re: "M jak miłość": Kinga wda się w romans?

  Bardzo mi szkoda Piotra,męża Kingi przecież ona już podobny romans miała.Trzeba pamiętać że wojskowy chłop,Michał na pewno nie przepuści,tak pięknej,młodej mężatce,i może dojść do romansu i zdrady.

 • Re: "M jak miłość": Romans... na weselu?

  hahaha, fajne wizje, podoba mi sie :) proponuje do tego: Kwiatkowski (ojca Mirki) z Wandą (matką andrzeja) Annę Gruszyńską z Grzegorzem (ojcem marcina) Aleksandrę (matke marcina) z Filarskim (ojcem kingi) łączmy dalej w pary !! pozdro

 • Re: Sensacja! Kinga będzie miała romans z sąsiadem?!

  Moim zdanie to bez sensu będzie ten wątek zdrady. Zostanie jeszcze w tym serialu ktoś, kto swojego partnera nie zdradzi? Czy może zaraz Lucjan sobie znajdzie jakąs kobietę. Scenarzyści- nie przesadzajcie! Najpierw tworzycie piękną miłość, która przetrwałą ślepotę Kingi, oboje jako młodzi ludzie pobrali się w tajemnicy przed rodziną, Kinga wiele razy innym mówiła jak życ, a teraz co- sama zdradzi