• Informacje na temat:

  m jak miłość romans kingi

Artykuły na temat: m jak miłość romans kingi
 • "M jak miłość": Kinga wda się w romans?

  Do obsady sagi rodu Mostowiaków dołączył Andrzej Andrzejewski. Jako Michał, brat Zuzy (Jolanta Fraszyńska), wywróci życie Kingi (Katarzyna Cichopek) do góry nogami.

 • "M jak miłość": W kręgu kłamstw i zdrad

  Budzyński coraz częściej spotyka się z piękną tłumaczką. Marta przyłapie go na łgarstwie i poczuje zazdrość. Kinga zaś zostawi dzieci pod opieką Beaty. Czy będą bezpieczne?

 • "M jak miłość": Będzie romans?

  Podczas grilla u Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) dojdzie do spotkania Moniki (Anna Wendzikowska) i Góreckiego (Wojciech Wysocki). Los sprawi, że zanim biznesmen pojawi się u Zduńskich, Ochmanówna zwierzy się im z doskwierającej jej samotności. - Boże, tacy z was cholerni szczęściarze! A ja jestem sama jak palec. I zanosi się na to, że tak już zostanie... - Przestań, masz...

 • Romans w "M jak miłość"

  Do obsady "M jak miłość" dołączy znany aktor i showman Robert Rozmus. 49-letni artysta wcieli się w ojca Mirki (Andżelika Piechowiak) i jednocześnie adoratora... Madzi (Anna Mucha).

 • "Pierwsza miłość": Czy Natalię i Artura połączy romans?

  Namiętny romans w serialu "Pierwsza miłość" przyniesie konsekwencje, które wywrócą do góry nogami życie Artura (Łukasz Płoszajski) i Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Początkowo, kiedy Artur(...) widzowie dowiedzą się, czy dojdzie do zdrady. Jak małżeństwo Kulczyckich przejdzie kolejną próbę?

 • "M jak miłość": Romans z sąsiadem?!

  Wkrótce Kinga (Kasia Cichopek) zapomni się w ramionach Roberta (Tomasz Borkowski)! Ich znajomość zdecydowanie wykroczy poza ramy normalnych stosunków sąsiedzkich. Co na to jej mąż Piotrek (Marcin Mroczek)?

 • "M jak miłość": Wraca Weronika Rosati! Ania będzie miała romans z Andrzejem?!

  W poniedziałek, 10 i wtorek 11 września gościliśmy na planie zdjęciowym "M jak miłość" w Krakowie. Nasza ekipa była świadkiem scen z udziałem powracającej do serialu Ani (Weronika Rosati), Andrzeja (Krystian Wieczorek), Magdy (Anna Mucha), Pawła (Rafał Mroczek) i Julki (Joanna Kuberska). To właśnie w grupie tych bohaterów namiesza dawno niewidziana Anka!

 • "M jak miłość": Kryzys u Zduńskich

  W nowym, 14. już sezonie sagi rodu Mostowiaków na włosku zawiśnie małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek). A wszystko przez ich nowego sąsiada Roberta Lubińskiego (Tomasz Borkowski).

 • M jak miłość

  Andrzej miał niedawno romans. Z Pawłem kontaktuje się ponownie Kalina, która ma w firmie poważne problemy i prosi o pomoc. Piotrek zgadza się reprezentować Sandrę jako prawnik. Prostytutka przekazuje(...) Precigs (ojciec Kingi), Tomasz Oświeciński (Andrzejek), Rafał Mroczek (Paweł), Ewa Kasprzyk (Weronika Sobańska, matka Janka), Weronika Bartold, Joanna Jarmołowicz (Katia), Karolina Sawka (Kalina), Wojciech...

 • "M jak miłość": Nowe uczucie?

  Dla bohaterów serialu "M jak miłość" pobyt w Kołobrzegu to nie tylko relaks. Być może jeden z nich spotka nad morzem kobietę, która zmieni jego życie.

Wideo na temat: m jak miłość romans kingi
 • "M jak miłość": Ania ma romans z Andrzejem?!

  Bohaterka Weroniki Rosati, Ania, koleżanka Kingi Zduńskiej (Kasia Cichopek) pierwszy raz po-jawiła się w "M jak miłość" dokładnie 15 lat temu. Jej wątek został rozwinięty w 2003 roku, kiedy to(...) zdumienia przecieraliśmy oczy! Czy Ania będzie miała romans z Andrzejem (Krystian Wieczorek)? Skąd się znają? Odpowiedzi na te pytania poznacie już wkrótce!

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • "M jak miłość": Odcinek 1249.

  Andrzejek po tym, jak został ciężko pobity, nadal leży w szpitalu. Bandyci atakują ponownie i tym razem włamują się do auta Marcina. Chodakowski, na prośbę Lisieckiego, kupuje też pierścionek(...) szefowa ma ochotę na romans.

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

Dyskusje na temat: m jak miłość romans kingi
 • Re: "M jak miłość": Kinga wda się w romans?

  Bardzo mi szkoda Piotra,męża Kingi przecież ona już podobny romans miała.Trzeba pamiętać że wojskowy chłop,Michał na pewno nie przepuści,tak pięknej,młodej mężatce,i może dojść do romansu i zdrady.

 • Re: "M jak miłość": Romans... na weselu?

  hahaha, fajne wizje, podoba mi sie :) proponuje do tego: Kwiatkowski (ojca Mirki) z Wandą (matką andrzeja) Annę Gruszyńską z Grzegorzem (ojcem marcina) Aleksandrę (matke marcina) z Filarskim (ojcem kingi) łączmy dalej w pary !! pozdro

 • Re: Sensacja! Kinga będzie miała romans z sąsiadem?!

  Moim zdanie to bez sensu będzie ten wątek zdrady. Zostanie jeszcze w tym serialu ktoś, kto swojego partnera nie zdradzi? Czy może zaraz Lucjan sobie znajdzie jakąs kobietę. Scenarzyści- nie przesadzajcie! Najpierw tworzycie piękną miłość, która przetrwałą ślepotę Kingi, oboje jako młodzi ludzie pobrali się w tajemnicy przed rodziną, Kinga wiele razy innym mówiła jak życ, a teraz co- sama zdradzi