• Informacje na temat:

  m jak miłość scenarzyści

Artykuły na temat: m jak miłość scenarzyści
 • "M jak miłość": Magda umrze?!

  ...stanęło. Scenarzyści nie przestają mnie zaskakiwać i dostarczać emocji, ale żeby mnie od razu uśmiercać? Mam nadzieję, że tak się nie stanie, bo podoba mi się to, że rano jestem Madzią, a wieczorem(...) Bosak), odwiedzających kogoś w szpitalnej sali. Przypominamy, że Magda już jakiś czas temu skarżyła się na złe samopoczucie, a lekarz ginekolog, którego odwiedziła chcąc dowiedzieć się, czy może zostać...

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Manewry miłosne

  ...​Trzeba przyznać, że ostatnio ani życie, ani scenarzyści nie oszczędzali Pawła (Rafał Mroczek). Wygląda na to, że po wakacjach w życiu Zduńskiego nadal będzie dość ekscytująco.

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

 • Scenarzyści "M jak miłość" wkurzeni na Cichopek!

  ...rekompensaty wydała dwie książki, w których kreowała się na ekspertkę od wychowania dzieci. Potem dostała fuchę w Polsat Cafe. Niestety, w filmie oszałamiającej kariery nie zrobiła. Nadal gra tylko w "M jak miłość", co ostatnio stanowi jej jedyne stałe źródło dochodów. Dzięki temu jakoś udaje się jej spłacić ogromne raty kredytu, który zaciągnęli z Hakielem, gdy byli na fali popularności. Okazuje się...

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • "M jak miłość": Tomek żyje?!

  Śmierć Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) wstrząsnęła widzami "M jak miłość". Teraz może czekać ich kolejny szok! Czyżby serialowy Tomek znów miał pojawić się w serialu?!

 • Łukasz Płoszajski nie może narzekać

  Z serialem "Pierwsza miłość" Łukasz Płoszajski związany jest od początku. Losy jego bohatera bywały tak zagmatwane, że widzowie naprawdę obawiali się o jego życie. Sam aktor jest bardzo zadowolony, że scenarzyści nie pozwalają mu się nudzić na planie.

 • "M jak miłość" bez Marii Pawłowskiej?

  Czujni widzowie "M jak Miłość" z pewnością zauważyli, że od pewnego czasu próżno szukać w serialu Ani, czyli byłej dziewczyny Marcina (Mikołaj Roznerski). Czy powodem nieobecności postaci granej przez Marię Pawłowską były jej problemy zdrowotne? Aktorka niedawno zamieściła w sieci wpis tłumaczący jej dłuższą przerwę w internetowej i aktorskiej aktywności.

 • "Rodzinne rewolucje" na płytach DVD i Blu-ray

  "Rodzinne rewolucje" z głównymi rolami Adama Sandlera i Drew Barrymore - ciepła opowieść o parze samotnych rodziców skazanych na wspólne wakacje i... miłość - debiutuje dziś na płytach DVD i Blu-ray.

Zdjęcia na temat: m jak miłość scenarzyści
Wideo na temat: m jak miłość scenarzyści
 • "M jak miłość": Iza będzie w ciąży!

  Scenarzyści "M jak miłość" znowu zaskoczą widzów! W kolejnych odcinkach serialu TVP2 okaże się, że Iza (Adriana Kalska) zajdzie w ciążę. Dziecko będzie owocem namiętnej nocy, jaką Iza i Marcin (Mikołaj Roznerski) spędzili razem w poprzednim odcinku. Co na ten temat ma do powiedzenia wcielająca się w rolę Izy Adriana Kalska? Zobaczcie!

 • "M jak miłość": Za co aktorzy kochają serial?

  - Za co najbardziej lubię „M jak miłość”? Za sam tytuł (śmiech). Lubię bardzo przyjazną, rodzinną atmosferę – wyznaje w „Kulisach…” serialu Jan Wieczorkowski, odtwórca roli Jacka. – Zawsze się zastanawiałem czy kiedykolwiek dostanę telefon z „M jak miłość”, ale tak jest chyba z większością aktorów w tym kraju. - Ten serial naprawdę dobrze się ogląda. Ma dobre zdjęcia, tempo. Staramy się

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska: Bardzo polubiłam ludzi, z którymi pracuję

  Aktorka dementuje wszelkie plotki i podkreśla, że nie zamierza rozstawać się z serialem „M jak Miłość”, co więcej – wątek Barbary Mostowiak w kolejnym sezonie będzie znacznie rozszerzony. Po śmierci serialowego męża, Witolda Pyrkosza, jej bohaterka musiała się nieco wyciszyć, ale scenarzyści mają już dla niej w zanadrzu wiele nowych, ciekawych historii. Zdaniem aktorki fenomen serialu polega

Dyskusje na temat: m jak miłość scenarzyści