• Informacje na temat:

  m jak miłość-serial

Artykuły na temat: m jak miłość-serial
 • "M jak miłość": Serial nokautuje konkurencję!

  ..."M jak miłość" znowu okazało się najchętniej oglądaną produkcją w TVP2. W zeszłym tygodniu serial osiągnął lepsze wyniki oglądalności niż mecz Polska-Nigeria, czy transmisja z PŚ w lotach narciarskich w Planicy.

 • Katarzyna Cichopek: Duże zmiany!

  Żyje na pełnych obrotach - serial, dom, dwójka dzieci. Teraz Katarzyna Cichopek, gwiazda "M jak miłość", będzie prowadzić nowy program w TV Puls, ma także własne projekty.

 • "Miłość na zakręcie": Nowy serial Czwórki

  Nowy serial „Miłość na zakręcie” – z udziałem m.in. Kamili Boruty, Violetty Arlak, Aleksandry Szwed, Karola Strasburgera i Jaspera Sołtysiewicza – będzie można oglądać już od 19 sierpnia od poniedziałku do czwartku o godz. 20 w Czwórce.

 • Przemysław Bluszcz w "M jak miłość"

  Pojawienie się w Grabinie Rafała wzbudzi popłoch wśród mieszkańców. Były kryminalista jest kolejnym niejednoznacznym charakterem w aktorskim dorobku Przemysława Bluszcza, który zagości w serialu "M jak miłość" na dłużej.

 • "M jak miłość": Serial nadal hitem

  Średnia widownia serialu "M jak miłość" w okresie od 26 lutego do 13 marca 2018 roku wyniosła 6,10 mln osób - informuje portal Wirtualnemedia.pl. Według danych Nielsen Audience Measurement najchętniej oglądanym odcinkiem był ten wyemitowany 26 lutego. Obejrzało go 6,27 mln oglądających. A co dzieje się obecnie w serialu? W kolejnych odcinkach Marcin spotka się z Budzyńskim, by zaplanować...

 • Joanna Moro: "Talianka" jak "Anna German"?

  Czy "Talianka", rosyjski serial z Joanną Moro w roli głównej, okaże się takim samym przebojem jak telewizyjna produkcja o Annie German? "Przede wszystkim jest to przepiękna historia miłości" - zachwala produkcję polska aktorka.

 • "M jak miłość": Najchętniej oglądany serial w Polsce

  Jak podaje portal WirtualneMedia.pl "M jak miłość" pozostaje najpopularniejszym serialem w Polsce. Produkcja TVP2 po raz kolejny zgromadziła największą widownię.

 • "M jak miłość": Sekrety Marii Rybarczyk

  Maria Rybarczyk namiętnie czyta książki, uwielbia masaż shiatsu i jest otwarta na to, co przynosi los. Aktorka, która występuje w "M jak miłość", zdradza, że lubi swoją postać i czeka na rozwój jej relacji z serialowym Jerzym.

 • "M jak miłość": Wracają ulubione seriale widzów TVP

  Już od 3 września Jedynka zaprosi na premierowe odcinki seriali "Klan", "Leśniczówka" i "M jak Miłość" oraz telenoweli historycznej "Korona Królów".

 • Dokąd wybrać się w podróż z okazji pierwszej rocznicy ślubu? Przed taką decyzją staną Ala i Paweł Zduńscy, bohaterowie "M jak miłość". Ich wybór padnie na Wenecję, ale nie tę we Włoszech tylko w naszych rodzimych Pałukach!

Zdjęcia na temat: m jak miłość-serial
 • „M jak miłość”
Wideo na temat: m jak miłość-serial
 • "M jak miłość": Za co aktorzy kochają serial?

  zastanawiałem czy kiedykolwiek dostanę telefon z „M jak miłość”, ale tak jest chyba z większością aktorów w tym kraju. - Ten serial naprawdę dobrze się ogląda. Ma dobre zdjęcia, tempo. Staramy się(...) ogląda tak wielu widzów. Dopiero po jakimś czasie występowania w „M jak miłość” zorientowałam się, że jestem rozpoznawalna. - Serial „M jak miłość” osiągnął coś, o czym marzy wielu, czyli wiernych widzów

 • Kacper Kuszewski: Naprawdę nie zauważyłem tego, że skończył mi się serial "M jak miłość"

  Kacper Kuszewski (42 l.) podkreśla, że odejście z serialu "M jak miłość" było świadomą i przemyślaną decyzja, dlatego też nie chce już wracać do tego tematu i definitywnie ucina wszystkie komentarze.

 • Olga Frycz o odejściu z "M jak miłość": Chcę grać rzeczy bardziej ambitne, ale to fajny serial

  ambitnych projektach, ale podkreśla, że "M jak miłość" to fajny serial i dobrze się go ogląda. Często mylona jest przez napotkanych widzów z odtwarzaną przez nią postacią - Alą. W pewnym momencie(...). Niedawno ogłosiła, że odchodzi z innego serialu - "M jak miłość". Występowała tam przez 4,5 roku, co było dla niej zbyt długim okresem. - Cztery i pół roku to było dla mnie za długo i czułam się

Dyskusje na temat: m jak miłość-serial