• Informacje na temat:

  m jak miłośc ślub cywilny pawła

Artykuły na temat: m jak miłośc ślub cywilny pawła
 • "M jak miłość": Ala i Paweł biorą ślub!

  Wbrew przewidywaniom Madzia (Anna Mucha) wcale nie stanie na drodze do szczęścia Ali (Olga Frycz) i Pawła (Rafał Mroczek). Efekt? Narzeczeni przypieczętują swoją miłość w Urzędzie Stanu Cywilnego. Sprawdź szczegóły!

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • Doda weźmie ślub kościelny?!

  Po siedmiu miesięcach zauroczenia Dorota Rabczewska (31 l.), zrażona wcześniej instytucją małżeństwa, zaczęła snuć ślubne plany. Jak udało się dowiedzieć "Rewii", rozważa nawet ceremonię kościelną! Miłość do milionera Emila Haidara (34 l.), z którym jest od końca zeszłego roku, bardzo ją zmieniła. Przed laty z Radosławem Majdanem (43 l.) wzięła tylko ślub cywilny. Emil, choć pochodzi z Syrii, też...

 • Tadeusz Pluciński: Na wieki wieków amant

  Dwa tygodnie temu świętował 88. urodziny. Z tej okazji Tadeusz Pluciński postanowił szczerze opowiedzieć o swoim barwnym życiu.

 • "M jak miłość": Powiedzą sobie ślubne „Tak“!

  Magdalena Marszałek (Anna Mucha) i dr Aleksander Chodakowski (Maurycy Popiel) powiedzą sobie “Tak”. To będzie bardzo romantyczny ślub! Poznaj szczegóły!

 • Zduńscy wreszcie wzięli ślub

  Pragniemy zaprosić wszystkich widzów serialu "M jak miłość" na ślub kościelny Kingi i Piotra Zduńskich, który odbędzie się 22 lutego w 725. odcinku serialu! Zapewniamy moc wrażeń, łzy wzruszenia oraz ryż na szczęście. Para młoda wypowie sakramentalne "tak" w kościele Świętej Katarzyny w Warszawie, bo tam właśnie realizowane były kluczowe sceny ślubne.

 • "Klan": Wiga i Paweł na nowej drodze życia!

  Spełni się jedno z wielkich marzeń Wigi (Dorota Kamińska)! W końcu zostanie żoną Pawła (Tomasz Stockinger) i po raz pierwszy zasiądzie do wigilijnego stołu jako pełnoprawny członek klanu Lubiczów.

 • "Nie opuszczę cię aż do śmierci" - te słowa mają paść już wkrótce aż w trzech polskich serialach... Nadchodzi wiosna, a wraz z nią wśród scenarzystów pojawia się chęć do wysyłania swoich bohaterów przed ołtarz.

 • Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są sobie coraz bliżsi! "Razem opłakiwali odejście jej ojca"

  ...pokładzie samolotu, gdzie odbył się ślub cywilny, potem w kościele w Wenecji.   Miłość umocniły narodziny dzieci: syna Jeremiego (12 l.) i córki Weroniki (7 l.), a po 10 latach odnowa małżeńskich ślubów(...)? Dlaczego wybuchło właśnie teraz, skoro aktor i milionerka znają się od dawna?  To nie był czas na miłość Dominikę i Pawła połączyła postać jej zmarłego w lipcu br. ojca kobiety - Jana Kulczyka (†65

 • Ich drugi ślub w "Klanie"

  Kiedyś byli idealną parą. Potem nastąpił burzliwy okres, który zakończył się rozwodem. Teraz ponownie staną na ślubnym kobiercu. "Mój bohater doszedł w końcu do wniosku, że nie ma wspanialszej kobiety, niż jego była żona" - mówi Andrzej Grabarczyk, odtwórca Jerzego w "Klanie".

Wideo na temat: m jak miłośc ślub cywilny pawła
 • "Przyjaciółki": Nowy sezon od 3 marca

  znajdzie sposób, aby szybko ściągnąć go do domu? Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) komunikuje Łukaszowi (Mikołaj Krawczyk), że ślub kościelny odbędzie się po porodzie, jak wróci do formy. Jednak ślub cywilny ma odbyć się jak najszybciej i w związku z ślubem Dorota ma prośbę do Ingi.