• Informacje na temat:

  m jak miłość syn marty

Artykuły na temat: m jak miłość syn marty
 • "M jak miłość": Zobaczcie nową twarz syna Marty!

  Wkrótce do Polski wróci Łukasz, syn Marty (Dominika Ostałowska) i Norberta (śp. Mariusz Sabiniewicz). Będzie miał twarz 24-letniego Jakuba Józefowicza. W prawdziwym życiu ten niezwykle utalentowany i przystojny aktor jest synem Janusza Józefowicza, cenionego choreografa, reżysera i twórcy Teatru Buffo w Warszawie w jednym.

 • Sophia Loren i Carlo Ponti: Miłość, której sprzeciwił się Watykan

  Starszy o 22 lata producent obiecał jej ślub i słowa dotrzymał. Ale w międzyczasie wybuchł wielki skandal.

 • "M jak miłość": Milcz, synu!

  Z obawy, że syn trafi za kratki, Marta zakaże mu wyznać rodzinie prawdę.

 • "Zbliżenia": Czy można kochać zbyt mocno?

  Nowy film Magdaleny Piekorz "Zbliżenia" podejmuje rzadko obecny w polskim kinie temat nadmiaru miłości i jego konsekwencji. Dystrybutor obrazu, który pojawi się na kinowych ekranach już 24 października, zaprezentował właśnie zwiastun produkcji.

 • "M jak miłość": Grzechy dilera

  Syn Marty okaże się zimnym draniem bez najmniejszego zamiaru zerwania z handlem narkotykami.

 • "M jak miłość" lepsze od Małysza

  W poniedziałek, 3 kwietnia, wyświetlony zostanie czterechsetny odcinek ulubionego serial u Polaków "M jak miłość". Pod koniec marca serial "M jak miłość" oglądało siedmiu na dziesięciu Polaków siedzących wieczorem przed odbiornikiem! Należy do niego absolutny rekord oglądalności - pewnego wieczoru śledziło go 12 milionów osób. Takimi wynikami nie mógł pochwalić się nawet będący u szczytu formy

 • "M jak miłość": Marta w szpitalu!

  Ciężka choroba Marty wykluczy ją z opieki nad dzieckiem!

 • "M jak miłość": Dziecięcy profesjonaliści

  Są wśród nich niemowlaki i dorastająca młodzież. Dzieci spokojne oraz takie, które przez pięć minut nie potrafią usiedzieć w miejscu. Łączy je jedno - grają w najpopularniejszym serialu w Polsce - "M jak miłość"

 • "M jak miłość": Intrygi i kłamstwa

  Do Polski powróci w końcu Łukasz, syn Marty! A w obsadzie serialu pojawi się Jakub Józefowicz (syn Janusza Józefowicza). Młody aktor po raz pierwszy wcieli się w bohatera, którego Fani „M jak miłość” znają już od 19 lat. I jako Łukasz Wojciechowski wniesie do serialu sporo zamieszania.

 • "M jak miłość": Sięgnie po broń

  Ma się dziać, w związku z tym się dzieje. Taka jest natura serialu - uśmiecha się aktorka. W nowych odcinkach "M jak miłość" jej bohaterce Marcie Mostowiak będzie jednak daleko do śmiechu. Scenarzyści zupełnie na poważnie wplątali ją w sensacyjny wątek kryminalny.

Zdjęcia na temat: m jak miłość syn marty
Dyskusje na temat: m jak miłość syn marty
 • Re: "M jak miłość": Ślub i cios prosto w serce

  Gdzie się podział Łukasz,syn Marty ?

 • Re: "M jak miłość": Łukasz boi się... dziewic?

  A co to za Łukasz? Przecież ostatnim Łukaszem był syn Marty. Jakaś Katia, to chyba Ukrainka. Nie oglądałam tego serialu z 10 lat.

 • Re: "M jak miłość": Sekret Marty

  Za to jej syn pojawił się Na Wspólnej, nie wiem po co. Promują grubasów? On gruby i serialowy Kuba też. Najlepiej gdyby obydwaj zniknęli.

 • Re: "M jak miłość": Kłamstwo i zdrada Marty?

  Jak kurnik w lisiej górze Kochanka za kochanką Zdrada za zdradą Recepta małżeństwa Jaki ojciec taki syn

 • Re: "Barwy szczęścia": Zakazana miłość

  Na potwierdzenie w/w tekstu- syn Anny Seniuk jako syn bezdomnej sprzątaczki przygarniętej przez pana wiecznie walczącego, że jest zalewany w bloku. On też w M jak M jako lekarz-sąsiad Marty Mostowiak. Mnożą się jak grzyby po deszczu, bo to łatwa kasa ale broń Boże nie dla Polaka spoza żydowskiej kliki.

 • Re: "M jak miłość": Wkrótce wiele się zmieni...

  Mam nadzieje, ze temat Lucka nie bedzie walkowany latami. Barbara Mostowiakowa nie bedzie monotematyczna bo zycie musi toczyc sie dalej. Pomijam postacie usmiercone w serialu np. Krzysztof maz Marysi Hanka ktora zabil karton czy Lagoda syn i ojciec oraz Kasia . Pan Pyrkosz zmarl tak jak inni aktorzy tego serialu o ktorych sie juz nie wspomina np. Norbert maz Marty , Wlodek Kisiel i inni.

 • Re: "M jak miłość": Ślub i cios prosto w serce

  Syn Marty, po wojażach z matką, złapał bakcyla na włóczykija i postanowił się dla odmiany powłóczyć z młodszą laską, z którą nie byłby spokrewniony, co otwierało przed nim nowe możliwości poznawcze(...) usynowić gostka. W tym celu poczęstowali go zupą z małpy, a Łukasz zapałał miłością do nowo poznanej potrawy i postanowił pozostać na dłużej. Potem jeszcze nie raz spożywał wraz z Babką i Dziadkiem

 • Re: ​"M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz porzuci Mostowiaków!

  -już nawet jest w tym tasiemcu młody islamista czy wuj wie kto -to Łukasz syn Marty noszący ohydną brodę a,la Rashida -czy to aby jeszcze polski serial jest ?-prawie wszyscy aktorzy noszą mośkowe brodziska ,podobnie jak w ,Na dobre i złe,,-zmówili się czy co ?

 • Re: "M jak miłość": Kolejny dramat u Budzyńskich!

  Podobno mają dziać się rzeczy nadzwyczajne: Lucka ma przelecieć kosmita, Basia ma się zaręczyć z Kisielową, Budzyński ma wziąć ślub z matką, Tomka mają porwać Talibowie, Marta wyląduje w psychiatryku, Marcin wyleci za granicę zalegalizować ślub w trójkącie tj. z koleżanką i kolegą, Natalka urodzi koalę, Marek zejdzie z tego świata po zażyciu soli trzeźwiących, syn Marty okaże się ćpunem

 • Re: "M jak miłość": Janka znów namiesza!

  poszukać. Marta jak co dzień przechodzi załamanie nerwowe. Nie rozumie, dlaczego Zygmunt Chajzer ją okłamał. Wyprała w Vizirze raz i plama po soku arbuzowo-limonkowo-granatowym nie zeszła. Postanawia iść(...) to zdjęcie Mostowiakowej z Hitlerem. Wychodzi na jaw, że to wódz III Rzeszy jest ojcem Marysi i Marty. W związku z tym wieczorem Basię nawiedza Zenon Łagoda, który nie żyje od 10 lat i robi jej