• Informacje na temat:

  m jak miłość w 2012

Artykuły na temat: m jak miłość w 2012
 • "M jak miłość": Nowy komendant

  Widzowie seriali znają go także m.in. jako Jacka Guzowskiego z "Barw szczęścia" i Aleksa Sarnowicza z "Przyjaciółek". Co ciekawe, w 2012 roku aktor wystąpił już w kilku odcinkach sagi rodu Mostowiaków jako Karol Sienkiewicz, znajomy Mirki (Angelika Piechowiak) i Krzysztofa (Mariusz Bonaszewski). Kogo tym razem zagra? Nowego komisarza straży pożarnej w Grabinie. Wyjdzie to na jaw przy okazji...

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • "M jak miłość": Iga Górecka znów szokuje nagością!

  Na Instagramie gwiazdki "M jak miłość" niemal codziennie pojawiają się nagie zdjęcia. Serialowa Karolina Kubiak wie, jak wzbudzić zainteresowanie i wywołać medialny szum, chociaż w show-biznesie jest dopiero od niedawna.

 • Artur Żmijewski: Szkolna miłość przetrwała do dziś

  W tym roku obchodzą 22. rocznicę ślubu i 30. - znajomości.

 • "M jak miłość": Ewa też pożegna Mostowiaków

  To naprawdę nieprzyjemna wiadomość dla wszystkich fanów "M jak Miłość". A rodziny Mostowiaków szczególnie. Choć pewnie można było się jej spodziewać. Po tym, jak z serialu po 18 latach zdecydował się odejść Kacper Kuszewski, swoją rezygnację złożyła też Dominika Kluźniak, jego serialowa żona Ewa.

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • "M jak miłość": Adriana Kalska - nie tylko seksowna dziewczyna Roznerskiego

  Adriana Kalska znana jest serialowym widzom z roli Izy Lewińskiej w "M jak miłość". Jesienią pojawi się w muzycznym show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Czego jeszcze nie wiecie o pięknej aktorce?

 • Anna Popek: Żyję w celibacie

  Anna Popek na razie jest singielką, nie zamyka się jednak na nową miłość. Twierdzi, że z mężczyzną, o którym niedawno media pisały jako o jej nowym partnerze, łączą ją wyłącznie koleżeńskie relacje. Obecnie dziennikarka skupia się bowiem na wychowywaniu córek i jak sama mówi, nie rozprasza się niepotrzebnymi rzeczami.

 • "M jak miłość": Gwiazdy "Emki" będą śpiewać w popularnym show!

  Kacper Kuszewski i Marcel Sabat, czyli Marek Mostowiak i Darek Maj z "M jak miłość", przyjęli zaproszenie do udziału w 8. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Obok nich w popularnym show zobaczymy też trzy inne gwiazdy mające na swych kontach role w "Emce"!

 • Stanisława Celińska: Paniusie są dla mnie nudne

  Pojawiła się w "Barwach szczęścia" i zostanie na dłużej. Stanisława Celińska zdradziła, dlaczego nudzą ją paniusie, jak spotkała po latach filmowego brata oraz czego życzy nam w nowym roku.

Zdjęcia na temat: m jak miłość w 2012
Wideo na temat: m jak miłość w 2012
 • "rodzinka.pl": Smartlove Julii Wieniawy

  - Nagrywamy z Antkiem krótkie filmiki, które uwieczniają w sposób zabawny naszą szaloną miłość - mówi Julia Wieniawa. Gwiazda traktuje media społecznościowe jako formę promocji, komunikacji(...) artystycznej, lecz także jako rozrywkę. Regularnie publikuje zdjęcia pokazujące zarówno jej życie zawodowe, jak i prywatne. – Instagram jest i do zabawy, i do przekazywania informacji, do komunikacji

Dyskusje na temat: m jak miłość w 2012
 • Re: "M jak miłość": Reformy w siedlisku

  Niech zrobią REFORMĘ w całym serialu i przegnają gamoni odpowiedzialnych za wszystkie zmiany od ok. 2012 roku, w wyniku których MjM stało się pełnym bzdur i drewnianych postaci dziwadłem, kręconym w kilku beznadziejnych, sztucznych dekoracjach.

 • Re: "M jak miłość": Nowy rozdział?

  jednak ukończyła profesjonalną szkołę wiec proszę nie pisać takich bzdur - 2007 r. - Państwowe Policealne Studium Wokalno-Aktorskie im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (Polska); - 2012 r. - Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie (Polska).

 • Re: „M jak miłość” (od 2012):
Aktor nie kryj...

  dla kasy misiu,dla kasy,trzeba przecież jakoś żyć! Ale twoja każda rola to perełka,nie ma się co wstydzić!

 • Re: Małgorzata Kożuchowska (Halina Mostowiak)

  i z Markiem Mostowiakiem stanowiła b ardzo dobrą i szczęśliwą rodzinę. Przyjemność mi sprawiała, że mogłam ją oglądać od pierwszego odcinka serialu m jak miłość. Serdecznie pozdrawiam Hankę Mostowiak fanka serialu m jak miłość. Anna Januszewska.

 • Re: Maja Hirsch (Paulina Febo)

  Warszawa 26.12. 2012 rok. Bardzo lubię panią Paulinę Febo, ponieważ jest stanowcza lecz zawsze pogodna i nigdy nie pozwala sobie wejść na głowę. Wcześnie panią oglądałam w serialu m jak miłość koleżankę Małgosi Mostowiak. Serdecznie pozdrawiam panią Paulinę Febo, fanka serialu brzydula. Anna Januszewska.

 • Re: Serialowy przewodnik

  przeczytał też bym się przeraził. Dobrze że to tylko doskonały materiał na zrobienie z "M jak Miłość" kolejnego thrillera. To zaledwie "teoria spiskowa", nadająca się na scenariusz filmowy, bo to przecież(...) ogólnoświatowej paniki i społecznego przyzwolenia na uruchomienie przygotowanych na tą okoliczność ustaw (w Polsce ustawa "o przymusie szczepień na wypadek ogłoszenia pandemii" obowiązująca od 3 września 2012

 • Re: "Komisarz Alex": Nowa królowa seriali!

  HISTORIE (Urszula Mela, matka Janka) 2011: 30-5 w USTA USTA (Alex Najman, adwokat) 2010: DANCING FOR YOU (Iza) 2010-2014: M JAK MIŁOŚĆ (prokurator Agnieszka Olszewska) 2009: ENEN (Renata Grot, żona(...) – wszystko, co chcecie. (…) Zdumiewająca jest Walach. Jak wziąć na siebie taki ogrom i przez trzy godziny prawie nie schodząc ze sceny – nie zgubić ni ziarna?”. Ma na koncie gościnne występy

 • Re: Pięć najbardziej ekscytujących finałów seriali w 2012 roku!

  1 miejsce M jak miłość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Pierwsza miłość

  porąbało cię on nigdy nie może się skonczyć to jest mój ulubiony serial nie wiem czemu wy nie lubicie anki itd. oni są na serio fajni bo sie z nimi widzialam ale dostali takie role i moge was zapewnic ze majka i pawel beda jeszcze razem Ja też lubię ten serial ;) Ja tylko napisałam tego typu zakończenie w razie gdyby rzeczywiście ten serial miał się zakończyć w czerwcu 2012 jak to wcześniej