• Informacje na temat:

  m jak miłość . w poniedziałek ślub

Artykuły na temat: m jak miłość . w poniedziałek ślub
 • "M jak miłość": Ślub Natalki i Franka tuż-tuż?

  Franek cały czas pomaga Natalii w opiece nad Hanią… i w końcu wyznaje, że chce, by mała oficjalnie została jego córką! Zapraszamy na 1262. odcinek „M jak miłość”, a w nim…

 • "M jak miłość": Wypadek Małgosi i Michała!

  Kolejny dramat w klanie Mostowiaków! Końcówka sezonu "M jak miłość" zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Sporo będzie działo się w wątku Małgosi i Michała. Tuż przed swoim ślubem Małgosia (Joanna Koroniewska) i Michał (Paweł Okraska) będą mieli groźny wypadek na autostradzie w USA.

 • "M jak miłość": Franek chce przełożyć ślub z Natalką! Dlaczego?

  Franek (Piotr Nerlewski) zaproponuje Natalce (Marcjanna Lelek), by przełożyli swój ślub i na kilka miesięcy wyjechali w Bieszczady. Okaże się, że dostał propozycję wzięcia udziału w prestiżowym projekcie i bardzo chce skorzystać z okazji, która nigdy więcej może mu się nie trafić...

 • "M jak miłość": Ciąża u Mostowiaków

  Zapewne nie na taki prezent czekali Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz), seniorzy rodu Mostowiaków, z okazji 54. rocznicy swojego ślubu. Oto zaskoczy ich informacja o ciąży nastoletniej wnuczki Natalki (Marcjanna Lelek)!

 • "M jak miłość": Miłość... jak z piekarnika!

  Anna i Adam planowali niedawno ślub... ale do ceremonii w końcu nie doszło, bo oboje woleli zachować ”wolność”. Czy teraz zdołają pomóc Marzence i Andrzejkowi?

 • P. Wojcieszek o miłości w Weronie

  "Doskonałe popołudnie" w reżyserii Przemysława Wojcieszka ( "Głośniej od bomb" , 'W dół kolorowym wzgórzem" ) otrzymało Nagrodę Jury Młodzieżowego na 10. Międzynarodowym Festiwalu Filmów o Miłości w Weronie we Włoszech. "To nie jest film komercyjny ani komedia w stylu Nigdy w życiu , lecz próba krytycznego skomentowania tego, co dzieje się w Polsce" - powiedział reżyser.

 • “M jak miłość": Ślub na łożu śmierci!

  Gdy Ewa wciąż będzie bohatersko walczyła o swoje życie, Marek zdecyduje się zorganizować ślub w szpitalu. Na wózku inwalidzkim przed ołtarz Zdradzamy, że w 1111. odcinku “M jak miłość" (emisja w poniedziałek 19 stycznia w TVP2) do kaplicy osłabiona chorobą panna młoda zostanie zawieziona na wózku inwalidzkim. Na świadków poproszeni zostaną Tomek (Andrzej Młynarczyk) i Ula (Iga Krefft), Na...

 • Ucieknie sprzed ołtarza

  "Na Wspólnej" wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Dopiszą goście, elegancki Tadeusz doprowadzi Maję przed ołtarz, a ksiądz rozpocznie ceremonię. Słowem, ślub jakich wiele. Do czasu!

 • "M jak miłość": Miłość, zazdrość... i pokusa

  Zapraszamy na kolejny tydzień z "M jak Miłość" i nowe fotostory! Co tym razem spotka waszych ulubionych bohaterów? Asia zdobędzie w końcu wymarzoną suknię na ślub... I widząc swoje odbicie(...)? Odpowiedź już w poniedziałek - w odcinku numer 1234! Tymczasem Olga... spróbuje uwieść Piotrka! Najpierw zacznie przyjaciela namiętnie całować - tłumacząc, że to zapewni jej szczęście na maturze...

 • Ucieknie sprzed ołtarza?

  Poważne wątpliwości Mai, która jest o krok od ślubu z Nowickim. Szczęśliwy Tadeusz już nie może doczekać się uroczystego "tak". Determinacja Igora, który w ostatniej chwili zdecydował się po raz ostatni zawalczyć o miłość swojego życia! To wszystko i wiele innych emocjonujących wątków już w czwartek, 8 października, o godzinie 20:05 w "Na Wspólnej".

Zdjęcia na temat: m jak miłość . w poniedziałek ślub