• Informacje na temat:

  m jak miłość walentynki

Artykuły na temat: m jak miłość walentynki
 • "M jak miłość": Seks na walentynki

  ...- Za wysokie progi - powie Olkowi (Maurycy Popiel). Olszewska również nie będzie pewna, czy dobrze zrobiła, idąc z przystojnym lekarzem do łóżka. - Troszkę mi odbiło, to był skok w bok, ale sprawa jest skończona - wyzna Joasi i postanowi definitywnie zakończyć znajomość z Olkiem. Kiedy jednak w walentynki Chodakowski zjawi się u niej w mieszkaniu i zacznie ją namiętnie całować, znów mu ulegnie.

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

 • "M jak miłość": Trzy romantyczne historie na Walentynki

  Fanów "M jak miłość" czeka spora dawka emocji! Tuż przed Walentynkami w najpopularniejszym polskim serialu rozegrają się trzy romantyczne historie - Artur (Tomasz Ciachorowski) oświadczy się Izie (Adriana Kalska), Jacek (Jan Wieczorkowski) wyzna miłość Agnieszce (Magdalena Walach), a Marcin wda się w romans z... Anią (Maria Pawłowska).

 • Johnny Cash napisał "najbardziej romantyczny list wszech czasów"

  W przeprowadzonym w Wielkiej Brytanii plebiscycie na najpiękniejszy list miłosny w historii zwyciężyła pochodząca z 1994 roku korespondencja amerykańskiego piosenkarza Johnny'ego Casha z jego ukochaną żoną, June Carter.

 • Joanna Liszowska się rozwiodła? Zapytali ją o... walentynki

  Jak Joanna Liszowska (40 l.) obchodzi walentynki? Czy doniesienia o rozstaniu są prawdziwe?

 • Akcent "Kochana wierzę w miłość". Zenek Martyniuk wraca do domu

  Ponad 400 tysięcy odtworzeń w dwa dni zanotował najnowszy teledysk discopolowej grupy Akcent - "Kochana wierzę w miłość".

 • "M jak miłość": Walentynki w Grabinie

  W 1132. odcinku sagi rodu Mostowiaków Ewa i Marek spędzą romantyczny dzień.

 • Danuta Stenka o zabójczej sile miłości

  Miłość to nie tylko czułe słówka i romantyczne kolacje przy świecach. Tuż przed Walentynkami telewizja ID odkrywa mroczną stroną bycia zakochanym. Premiera prowadzonego przez Danutę Stenkę "Zabójczego zauroczenia" już 11 lutego o godzinie 22:00.

 • Wiemy, z kim Edyta Górniak świętowała walentynki! Jak słodko!

  To, że Edyta Górniak (45 l.) nie ma szczęścia w miłości i nie może ułożyć sobie życia u boku żadnego mężczyzny, wiadomo nie od dziś. Jednak tegoroczne walentynki diwa może z pewnością zaliczyć do udanych!

 • Natalia Safran z płytą z remiksami: Miłość i jej skrajne oblicza

  Remiks piosenki Natalii Safran "All I Feel Is You" promuje premierę płyty "High Noon - RemiXES" oraz niezwykłą serię wideoklipów z międzynarodowymi gwiazdami ekranu, m.in. Nadine Velazquez i Weroniką Książkiewicz.

Wideo na temat: m jak miłość walentynki
 • Z kim Edyta Herbuś spędzi walentynki?

  W rozmowie z Edytą Herbuś (36 l.) Agnieszka Jastrzębska (42 l.) postanowiła nawiązać do spekulacji, jakoby artystka znalazła miłość. Dociekała, jakie plany ma na walentynki. „Jeśli wierzyć kolorowym magazynom, to masz je z kim spędzić” – mówiła. Jak zareagowała Herbuś? Wybrnęła dość dyplomatycznie. Zaczęła opowiadać o spektaklu, w którym gra. „Tegoroczne walentynki są najbardziej obleganym

 • "M jak miłość": Odcinek 1445.

  W dniu walentynek Marcin szykuje dla Izy romantyczną niespodziankę, ale plany Chodakowskiego kolejny raz niszczy Artur. Tymczasem Olek postanawia znów odwiedzić Agnieszkę i jest Olszewską naprawdę zafascynowany. Asia spędza walentynkowy wieczór z Leszkiem, ale ich spotkanie przerywa nagle wizyta Niny, byłej ukochanej Krajewskiego.

 • "M jak miłość": Zakochana i szczęśliwa

  Dzięki fotostory wiecie już, że Natalia odda w końcu serce Frankowi… A my z okazji walentynek zapraszamy na romantyczną scenę przedpremierową – z odcinka numer 1200!

Dyskusje na temat: m jak miłość walentynki