• Informacje na temat:

  m jak miłość wrzesień 2012

Artykuły na temat: m jak miłość wrzesień 2012
 • Tym żyliśmy w 2014 roku!

  ...romanse. Niektóre z nich wyjątkowo burzliwe i zaskakująco krótkie. Nadal pamiętamy, jakie zaskoczenie wywołał w nas ślub Kaley Cuoco, która wzięła ślub z Ryanem Sweetingiem po zaledwie trzech(...) ulubionymi produkcjami i bohaterami. Nie obeszło się bez kilku niespodzianek. 31 marca fani "Jak poznałem waszą matkę" dowiedzieli się, że poszukiwana przez 9 sezonów przyszła żona Teda nie była...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...(27.12.1952-29.03.2014) gwiazdor takich seriali jak "Santa Barbara" i "Capitol". Patrice Wymore (17.12.1926-22.03.2012) znana m.in. z "Cheyenne", "Perry Mason" "77 Sunset Strip". Bob Hastings(...)", który także reżyserował Piwowarski. Zagrała policjantkę Marylkę. Wówczas poznała ją cała Polska i natychmiast się w niej zakochała... Od tamtej pory Przybylska zagrała m.in. w takich filmach jak...

 • Anna Mucha w teatrze i serialu

  Anna Mucha zagra w spektaklu teatralnym "Single i remiksy". Jej bohaterka po długiej przerwie wróci także do serialu "M jak miłość".

 • "Raj: Miłość": W egzotycznym niebie

  "Raj: Miłość" to pierwsza część filmowej trylogii austriackiego reżysera Ulricha Seidla, znanego polskiej widowni z obrazów "Import/Export" i "Upały". Jej bohaterką jest kobieta, która udaje się na wymarzony seks-urlop do Kenii.

 • "Misiaczek": Miłość w czasach seksualnej turystyki

  Dennis jest etatowym maminsynkiem. Wstydzi się spotkań z kobietami i od trzydziestu ośmiu lat mieszka w swoim dziecięcym pokoju. Pewnego dnia zdecyduje się jednak okłamać mamę i pojechać na seks-wakacje do Tajlandii. Świetny debiut Madsa Matthiesena to film uhonorowany główną dla najlepszego reżysera dramatu na tegorocznym festiwalu w Sundance.

 • Jej życie jest jak film

  Wystąpiła w ponad 100 filmach, m.in. w "Bez końca" Krzysztofa Kieślowskiego i "Panu Tadeuszu" Andrzeja Wajdy, a także w spektaklach teatralnych i serialach telewizyjnych - 19 września Grażyna Szapołowska kończy 60 lat.

 • Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Madonna, Metallica, Guns N'Roses - ta trójka pojawia się najczęściej wśród pogłosek i niepotwierdzonych informacji na temat koncertowego roku 2012. Plotki odstawiamy na bok i poniżej przedstawiamy w telegraficznym skrócie najważniejsze imprezy tego roku.

 • "Kobieta z Piątej Dzielnicy": Jak zostać wielkim pisarzem

  To pierwszy od siedmiu lat film Pawła Pawlikowskiego, mającego polskie pochodzenie i pracującego za granicą twórcy obsypanego nagrodami "Lata miłości". W tej adaptacji powieści Douglasa Kennedy'ego przyglądamy się parszywemu życiu amerykańskiego pisarza Toma Ricksa (Ethan Hawke), który przyjeżdża do Paryża, aby zobaczyć ex-żonę i córkę. Na drugim planie możemy tu zobaczyć przyjemną rolę Joanny Kulig, znanej m.in. ze "Sponsoringu".

 • Śluby i zaręczyny 2012 roku

  2012 rok sprzyjał... zakochanym. Kilku znanych z seriali aktorów poprowadziło do ołtarza swoje wybranki, kilku zdecydowało się ofiarować ukochanym zaręczynowe pierścionki.