• Informacje na temat:

  m jak miłość zwiastuny

Artykuły na temat: m jak miłość zwiastuny
 • Nowości Netflix 2018: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada]. Aktualizacja #29

  Jakie seriale fabularne będziemy mogli zobaczyć jeszcze w 2018 roku w serwisie Netflix? Zobaczcie!

 • Bez happy endu?

  ..., które - jak się okazuje - mają tyle lat i mocy, co same wampiry. Nie obyło się również bez kontrowersji. W 2010 roku o serialu było głośno z dwóch powodów. Pierwszy: główni bohaterowie serialu(...) wymiarem sprawiedliwości i wyrokiem śmierci z rąk mafii - zatrzymuje się w motelu, ucieka, zmienia tożsamość, ucieka. Zdaje się, że to droga donikąd - zarówno dla Botwinów, jak i dla samego serialu. We...

 • "Harry Potter": Specjalne wydania DVD!

  Zanim obejrzysz finałową część serii o Harrym Potterze, przypomnij sobie jak to się wszystko zaczęło. Nowe edycje kolekcjonerskie "Harry Potter, lata 1-6" pojawiły się właśnie na DVD. Każdy film jest w 3-płytowym wydaniu, do którego dołączono znakomity dokument "Tworzenie świata Harry'ego Pottera". Mamy też dla Was wyjątkowy konkurs!

 • 12 zwiastunów jednego filmu

  12 zwiastunów jednego filmu? Na taki pomysł wpadli producenci najnowszej komedii twórców "Lejdis" - "Idealny facet dla mojej dziewczyny". Trailery filmu duetu Konecki & Saramonowicz można już oglądać w kinach. Na stronach INTERIA.PL znajdziecie trzy z nich.

 • "Och, Karol 2" nie tylko dla kolekcjonerów

  Komedia "Och, Karol 2", którą w kinach obejrzało prawie 1,7 mln widzów, zadebiutuje 27 maja na płytach Blu-ray i DVD. Dla fanów filmu firma Galapagos przygotowała także specjalne wydania kolekcjonerskie.

Dyskusje na temat: m jak miłość zwiastuny
 • Re: "M jak miłość": Kasia Cichopek aktywna na Instagramie

  skoro masz taki wysoki poziom inteligencji to nie rozumiem po co czytasz zwiastuny i zabierasz głos pozdrawiam

 • Re: "M jak miłość": Magda chce mieć dziecko z Pawłem!

  nie trzeba oglądać puszczają zwiastuny co będzie jak są reklamy porażka i już

 • Re: "M jak miłość": Małgosia i Michał w stanie krytycznym! Mieli wypadek na autostradzie!

  Jeszcze niedawno w internecie był zwiastun M jak miłość z Basią Kurdej Szatan, kedy przedstawiała się komuś w szpitalu, jako Małgosia Chodakowska. A teraz okazuje się, że chyba przyjedzie jako niania synka Małgosi z Polski. Troche bez sensu pokazywać takie zwiastuny które nie będą prawdą.

 • Re: Na dobre i na złe

  niego pasuje. A Zosia... za stara jest dla niego! :D Jakoś tak mi nie pasuje ona... A tak w ogóle, to uważam, że powinni bardziej rozbudować stronę "na dobre". Kurcze, te wszystkie stare zwiastuny tak po prostu znikają. Powinno być jakieś archiwum, i galeria, i w ogóle strona powinna być taka, jak "Barw szczęścia" czy "M jak miłość". Kto jest za? :)

 • Re: Na dobre i na złe

  niego pasuje. A Zosia... za stara jest dla niego! :D Jakoś tak mi nie pasuje ona... A tak w ogóle, to uważam, że powinni bardziej rozbudować stronę "na dobre". Kurcze, te wszystkie stare zwiastuny tak po prostu znikają. Powinno być jakieś archiwum, i galeria, i w ogóle strona powinna być taka, jak "Barw szczęścia" czy "M jak miłość". Kto jest za? :) Masz rację jest przystojny i fajny ale jako

 • Re: Na dobre i na złe

  niego pasuje. A Zosia... za stara jest dla niego! :D Jakoś tak mi nie pasuje ona...A tak w ogóle, to uważam, że powinni bardziej rozbudować stronę "na dobre". Kurcze, te wszystkie stare zwiastuny tak po prostu znikają. Powinno być jakieś archiwum, i galeria, i w ogóle strona powinna być taka, jak "Barw szczęścia" czy "M jak miłość". Kto jest za? :) Ale ja właśnie byłam/ tudzież jestem za ich